KP SUKCES Chorzów

       


RAMOWY PROJEKT STARTÓW Klubu Pływackiego SUKCES Chorzów na rok 2013.

Liga Klubów Śląskich rocznik 2003

04.10

Radlin

25m

Liga Klubów Śląskich rocznik 2004

10.10

Knurów

25m

Liga Klubów Śląskich rocznik 2002

11.10

Radlin

25m

Liga Klubów Śląskich rocznik 2001

12.10

Gliwice

25m

Puchar Prezesa 

18.10

Knurów

25m

VIII Puchar Burmistrza Dobrodzienia w pływaniu

19.10

Dobrodzień

25m

VI Integracyjny Miting Pływacki im Maćka Maika

26-27.10

Tychy

25m

Mistrzostwa Okręgu 10 lat

06.11

Radlin

25m

Mistrzostwa Okręgu 12 lat

15-16.11

Gliwice

25m

Mistrzostwa Okręgu 11 lat

15.11

Radlin

25m

Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności 11 lat 

29.11

Radlin

25m

Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności 12 lat 

29.11

Gliwice

25m

Liga Klubów Śląskich rocznik 2003

04.12

Radlin

25m

Liga Klubów Śląskich rocznik 2004

05.12

Knurów

25m

Liga Klubów Śląskich rocznik 2002

11.12

Radlin

25m

Liga Klubów Śląskich rocznik 2001

14.12

Gliwice

25m

IV Międzynarodowy Miting Pływacki - PAWŁOWICE 2013

14-15.12

Pawłowice

25m


22 stycznia 2012. Kalendarz ŚlOZP na rok 2013.

Lp.

Nazwa imprezy

Termin

Miejsce

Pływ.

Puchar Silesia

09.02

Katowice

25m

Grand Prix – Puchar Polski

16-17.02

Kozienice

25m

Liga Klubów Śląskich rocznik 2002

01.03

Radlin

25m

Liga Klubów Śląskich rocznik 2000

01.03

Gliwice

25m

Liga Klubów Śląskich rocznik 2003

07.03

Knurów

25m

Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat /99/

01-03.03

Olsztyn

25m

Mistrzostwa Polski Juniorów 15 lat /98/

01-03.03

Dębica

25m

Liga Klubów Śląskich rocznik 2001

07.03

Tychy

25m

Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat /97/

08-10.03

Gliwice

25m

Mistrzostwa Polski 17-18 lat /96 i 95/

08-10.03

Kraków

25m

Liga Klubów Szkół Gimnazjalnych 98 i starsi

22.03

Radlin

25m

Liga Klubów Szkół Gimnazjalnych rocznik /99/

19.03

Tychy

25m

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat – I runda

14 – 15.03

Radlin

25m

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat – I runda

22 – 23.03

Gliwice

25m

Mistrzostwa Szkół Sportowych

16-17.03

Racibórz

25m

Wielomecz dz. 15-16, chł.17-18

CYP-CZE-GRE-ISR-POL-POR-SUI-TUR-BRA

06-07.04

Kijów

50m

Wielomecz dz. 13-14, chł.15-16

CYP-CZE-GRE-ISR-POL-POR-SUI-TUR-BRA

06-07.04

Poznań

50m

Mistrzostwa Okręgu 10 lat

19-20.04

Knurów

25m

Liga Klubów Szkół Gimnazjalnych 98 i starsi

19.04

Radlin

25m

Liga Klubów Szkół Gimnazjalnych rocznik /99/

17.04

Tychy

25m

Mistrzostwa Okręgu 11 lat

26.04

Tychy

25m

Grand Prix - Puchar Polski

27-28.04


50m

Liga Klubów Śląskich rocznik 2001

13.05

Tychy

25m

Liga Klubów Śląskich rocznik 2000

10-11.05

Gliwice

25m

Grand Prix - Puchar Polski

18-19.05

Drzonków

50m

Ogólnopolskie Drużynowe 10 lat

17-18.05

Knurów

25m

Ogólnopolskie Drużynowe 11 lat

17-18.05

Radlin

25m

Mistrzostwa Okręgu 12 lat

24-25.05

Gliwice

25m

Mistrzostwa Okręgu 13 lat

24-25.05


25m

Mistrzostwa Okręgu OPEN oraz 14-15-16-18 lat

30.05-01.06

Gliwice

50m

Liga Klubów Śląskich rocznik 2003

07-08.06

Knurów

25m

Liga Klubów Śląskich rocznik 2002

07.06

Radlin

25m

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat – II runda

14-15.06

Gliwice

25m

Główne Mistrzostwa Polski

13-16.06

Olsztyn

50m

Liga SMS– II runda

22-23.06


50m

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat – II runda

29-30.06

Gorzów/Ostrowiec

25m

Mistrzostwa Polski Juniorów Mł. 14 l.

05-07.07

Gorzów Wlk

50m

Mistrzostwa Europy Juniorów

10-14.07

Poznań

50m

EYOF

14-19.07

Utrecht

50m

Mistrzostwa Polski Juniorów Mł. 15 l.

19-21.07

Oświęcim

50m

Mistrzostwa Polski Juniorów Mł. 16 l.

19-21.07

Dębica

50m

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 17-18 lat

19-21.07

Łódź/Ostrowiec

50m

Puchar im. E. Langera

27.09


25m

Puchar Prezesa / nowa forma zawodów /

28.09



Liga Klubów Śląskich rocznik 2003

04.10


25m

Liga Klubów Śląskich rocznik 2002

05.10


25m

Liga Klubów Śląskich rocznik 2001

11.10


25m

Liga Klubów Śląskich rocznik 2000

12.10


25m

Liga Klubów Szkół Gimnazjalnych

18-19.10


25m

Grand Prix - Puchar Polski

26-27.10

Suwałki

25m

Mistrzostwa Okręgu 10 lat

08.11


25m

Mistrzostwa Okręgu 13 lat

08-09.11


25m

Grand Prix - Puchar Polski

09-10.11

Kraków

25m

Mistrzostwa Okręgu 12 lat

15-16.11


25m

Mistrzostwa Okręgu 11 lat

15-16.11


25m

Grand Prix - Puchar Polski

16-17.11

Łódź

25m

Liga Klubów Szkół Gimnazjalnych

22-23.11


25m

Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności 11 lat

29-30.11


25m

Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności 12 lat

29-30.11


25m

Zawody kwalifikacyjne do ME

30.11-01.12

Poznań


Liga Klubów Śląskich rocznik 2003

06.12


25m

Liga Klubów Śląskich rocznik 2000

07.12


25m

Mistrzostwa Okręgu 14, 15, 16-18 lat i OPEN

06-07.12

Gliwice

25m

Liga Klubów Śląskich rocznik 2002

12-13.12


25m

Liga Klubów Śląskich rocznik 2001

12-13.12


25m

Zimowe Mistrzostwa Polski

19-22.12

Ostrowiec Św.

25m





15 stycznia 2012. RAMOWY PROJEKT STARTÓW Klubu Pływackiego SUKCES Chorzów na rok 2013.





Lp. NAZWA IMPREZY TERMIN WIEK UCZESTNIKÓW

1 Liga Klubów Śląskich III runda Luty 10 lat

2 Liga Klubów Śląskich III runda 11 lat

3 Liga Klubów Śląskich III runda 12 lat

4 Liga Klubów Śląskich III runda 13 lat

5 Drużynowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Chorzowie 10-13 lat






6 Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12, 13 lat I runda Marzec 12-13 lat






7 Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu Kwiecień 10-13 lat






8 Mistrzostwa Okręgu Dzieci Maj 10 lat

9 Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10 i 11 lat 10-11lat

10 Mistrzostwa Okręgu Dzieci 11 lat






11 Liga Klubów Śląskich IV runda Czerwiec 10 lat

12 Liga Klubów Śląskich IV runda 11 lat

13 Liga Klubów Śląskich IV runda 12 lat

14 Liga Klubów Śląskich IV runda 13 lat

15 Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostw Młodzików 12 lat 12 lat






16 Puchar E. Langera Wrzesień 13 lat i młodsi

17 Puchar Prezesa ŚLOZP 9-10 lat






18 Liga Klubów Śląskich I runda Październik 10 lat

19 Liga Klubów Śląskich I runda 11 lat

20 Liga Klubów Śląskich I runda 12 lat

21 Liga Klubów Śląskich I runda 13 lat

22 Międzynarodowy Miting – Katowice 10 lat i starsi

23 Mistrzostwa Okręgu Dzieci 10 lat

24 Mistrzostwa Okręgu Dzieci 11 lat

25 Mistrzostwa Okręgu Młodzików 12 lat

26 Mistrzostwa Okręgu Młodzików 13 lat






27 Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i wszechstronności Listopad 11-12 lat

28 Liga Klubów Śląskich II runda 10 lat

29 Liga Klubów Śląskich II runda 11 lat

30 Liga Klubów Śląskich II runda 12 lat

31 Liga Klubów Śląskich II runda 13 lat






32 Zawody Szkolne o Puchar Prezydenta Miasta Chorzów Grudzień 10-13 lat

33 Mikołajkowe Zawody pływackie dla dzieci 9-12 lat

34 Międzynarodowy Miting – Pawłowice 9-12 lat