KP SUKCES Chorzów

       


Liga Klubów ¦laskich rocznika 2000, wg Punktacji Indywidualnej Dziewczyn, Gliwice 5 maja 2012



Mistrzostwa ¦l±ska 10 latków Knurów 20.04. 2013 r.

1. BONSZ, Adrian

6. 50m motylkowy 0:50.19 miejsce 5

8. 100m grzbietowy 1:38.34 miejsce 9

18. 100m dowolny 1:29.29 miejsce 7

20. 100m zmienny 1:38.87 miejsce 4

2.JAWORSKI, Michał

2. 50m dowolny 0:43.60 miejsce 30

10. 200m dowolny 3:31.02 miejsce 6

14. 50m grzbietowy 0:56.00 miejsce 44

18. 100m dowolny 1:36.55 miejsce 20

3. KOBYLSKI, Jakub

2. 50m dowolny 0:43.91 miejsce 32

8. 100m grzbietowy 1:44. 33 miejsce 15

14. 50m grzbietowy 0:48.41 miejsce 17

18. 100m dowolny 1:39.10 miejsce 26

4. KOSYTORZ, Kamil

4. 100m klasyczny 1:46.52 br±zowy medal

10. 200m dowolny 3:11,68 br±zowy medal

18. 100m dowolny 1:30.70 miejsce 9

20. 100m zmienny 1:42.31 miejsce 5

5.SEMBA, Michał

2. 50m dowolny dysk

8. 100m grzbietowy dysk

16. 50m klasyczny 0:57.68 miejsce 20

18. 100m dowolny 2:04.88 miejsce 59

6.STRZAŁA, Mateusz

4. 100m klasyczny 2:00.46 miejsce 19

8. 100m grzbietowy 1:45.19 miejsce 16

14. 50m grzbietowy dysk

16. 50m klasyczny 0:57.64 miejsce 19

7.SZOLC, Dominik

2. 50m dowolny 0;36.12 br±zowy medal

8. 100m grzbietowy 1:38.84 miejsce 10

18. 100m dowolny 1:29.36 miejsce 8

20. 100m zmienny 1:35.99 złoty medal

Sztafety:

12. 4 x 50m dowolny 2:43.08 Złoty medal

BONSZ, Adrian,

KOSYTORZ, Kamil,

STRZAłA, Mateusz,

SZOLC, Dominik,

22. 4 x 50m zmienny 2:59.00 Srebrny medal

KOBYLSKI, Jakub, BONSZ, Adrian,

KOSYTORZ, Kamil, SZOLC, Dominik

W zawodach wystartowało 215 zawodników z 26 klubów





Nieoficjalne ogólnopolskie zestawienie wyników Międzywojewódzkich Drużynowych

Mistrzostwa Młodzików 12-lat runda I

FERDEK, Igor
4. 100m klasyczny 1:41.84 miejsce 182
8. 400m dowolny 6:03.10 miejsce 197

HUDYKA, Mateusz
2. 100m motylkowy 1:47.94 miejsce 218
8. 400m dowolny 6:46.00 miejsce 266
11. 100m dowolny 1:25.30 miejsce 390
16. 100m grzbietowy 1:36.97 miejsce 246

KAWKA, Szymon
4. 100m klasyczny 1:52,42 miejsce 293
6. 200m grzbietowy NT miejsce DYSK

KLUSKA, Marek
6. 200m grzbietowy 3;06,14 miejsce 146
8. 400m dowolny 6:02,10 miejsc 191
11. 100m dowolny 1:14.08 miejsce 140
16. 100m grzbietowy 1:27.42 miejsc 136

KOCHANOWSKI, Michał
2. 100m klasycznym NT miejsce DYSK
6. 200m grzbietowy 4:05,14 miejsce 275

LENIAR, Mateusz
11. 100m dowolny 1:16.08 miejsce 191
18. 200m zmienny 3:14.51 miejsce 165

ŻUROWSKI, Jakub
2. 100m motylkowy 1:44.60 miejsce 206
8. 400m dowolny 6:29.85 miejsce 276
11. 100m dowolny 1:22.12 miejsc 329
15. 100m grzbietowy 1:35.58 miejsc 234

GOŁˇBOWSKA, Aleksandra
1. 100m motylkowy 1:34.63 miejsce 132
3. 100m klasyczny 1:44.87 miejsce 282

KAPITAN, Paulina
3. 100m klasyczny 1:53.96 miejsce 390
7. 400m dowolny 6:53.11 miejsce 272
10. 100m dowolny 1:32.25 miejsce 461
17. 200m zmienny 3:4371 miejsce 252

MARMOL, Nicole
3. 100m klasyczny 1:52.80 miejsce 397
5. 200m grzbietowy 3:32.16 miejsce 270
10. 100m dowolny 1:25.80 miejsce 386
14. 100m grzbietowy 1:34.63 miejsce 251

NOWAK, Mirella
3. 100m klasyczny 1:49.72 miejsce 360
5. 200m grzbietowy 3:28.00 miejsce 261
10. 100m dowolny 1:28.60 miejsce 421
14. 100m grzbietowy 1:39.00 miejsce 297

SANTURA, Julia
1. 100m motylkowy 1:32.08 miejsce 104
3. 100m klasyczny 1:38.80 miejsce 149


Mistrzostwa Młodzików 13-lat runda I

BARTNIKIEWICZ, Jan
2. 100m motylkowy 1:17.95 miejsce 85
8. 400m dowolny 5:18.42 miejsce 113
11. 100m dowolny 1:06.07 miejsce 82
17. 200m zmienny 2:47.00 miejsce 92

CHROMIK, Mateusz
4. 100m klasyczny 1:24.35 miejsce 59
6. 200m grzbietowy 2:47.57 miejsce 96
11. 100m dowolny 1:06.31 miejsce 88
17. 200m zmienny 2:46.69 miejsce 86

KUCHARSKI, Mateusz
11. 100m dowolny 1:16.06 miejsce 304
15. 100m grzbietowy 1:29.58 miejsce 194

LEGOMIŃSKI, Jakub
2. 100m motylkowy 1:32.61 miejsce 190
4. 100m klasyczny 1:29.59 miejsce 121
13. 200m klasyczny 3:14.50 miejsce 108
17. 200m zmienny 3:01.69 miejsce 186

MAJCHREWICZ, Patrycjusz
2. 100m motylkowy 1:28.80 miejsce 175
4. 100m klasyczny 1:25.33 miejsce 67
13. 200m klasyczny 3:06.24 miejsce 75
17. 200m zmienny 2:54.07 miejsce 148

STANIÓW, Marek
2. 100m motylkowy 1:39.41 miejsce 209
8. 400m dowolny 6:26.47 miejsce 277
11. 100m dowolny 1:24.40 miejsce 380
15. 100m grzbietowy 1:38.45 miejsce 235

WI¦NIOWSKI, Robert
4. 100m klasyczny 1:34.54 miejsce 143
8. 400m dowolny 6:19.45 miejsce 271
13. 200m klasyczny miejsce DYSK
17. 200m zmienny 3:15.22 miejsce 224

BILIŃSKA, Dominika
1. 100m motylkowy 1:24.19 miejsce 95
5. 200m grzbietowy 2:41.13 miejsce 36
10. 100m dowolny 1;10.43 miejsce 109
14. 100m grzbietowy 1:16.11 miejsce 41

DŁUGOSZ, Dominika
3. 100m klasyczny 1:32.88 miejsce 128
5. 200m grzbietowy 3:01.96 miejsce 179
10. 100m dowolny 1:17.44 miejsce 297
14. 100m grzbietowy 1:22.98 miejsce 133

KRZEMIEŃ Agnieszka
3. 100m klasyczny 1:40.22 miejsce 215
5. 200m grzbietowy 3:08.81 miejsce 211
10. 100m dowolny 1:21.50 miejsce 352
14. 100m grzbietowy 1:29.41 miejsce 223


W ogólnopolskiej klasyfikacji nasz klub został sklasyfikowany na 46 miejscu. W zawodach wystartowało 128 klubów.
W klasyfikacji województw ¶l±skiego i opolskiego Klub Pływacki Sukces Chorzów został sklasyfikowany na 8 miejsce. W zawodach wystartowało 30 klubów.



III Miedzynarodowy Miting Pływacki - PAWŁOWICE 15-16 grudnia 2012

DZIEWCZĘTA
CHŁOPCY











LOKATA ZAWODNIK ROCZNIK CZAS
LOKATA ZAWODNIK ROCZNIK CZAS

50m DOWOLNY
50m DOWOLNY

20 Beru¶ Marta 2002 40.41
17 Kluska Marek 2001 35.21

30 Gała Aleksandra 2001 39.32
19 Szarpak Marcin 2001 35.70

37 Kapitan Paulina 2001 42.11
19 Leniar Mateusz 2001 35.70

7 Bilińska Dominika 2000 32.26
27 Żurowski Jakub 2001 38.73

100m DOWOLNY
100m DOWOLNY

17 Pawleta Roksana 2002 1:29.13
11 Szarpak Marcin 2001 1:16.05

18 Pawlik Alicja 2002 1:30.59
15 Kluska Marek 2001 1:18.17

21 Beru¶ Marta 2002 1:35.34
16 Leniar Mateusz 2001 1:18.68

25 Gała Aleksandra 2001 1:28.81
18 Ferdek Igor 2001 1:21.50

Dowolny 200m
22 Żurowski Jakub 2001 1:26.11

14 Pawleta Roksana 2002 3:18.80
12 Bartnikiewicz Jan 2000 1:10.39

18 Gała Aleksandra 2001 3:09.59
15 Majchrewicz Patrycjusz 2000 1:11.43

10 Bilińska Dominika 2000 2:45.39
25 Legominski Jakub 2000 1:18.96

50m GRZBIET
Dowolny 200m

5 Bilińska Dominika 2000 36.08
9 Szarpak Marcin 2001 2:45.56

100m GRZBIET
12 Leniar Mateusz 2001 2:52.48

10 Beru¶ Marta 2002 1:47.18
14 Ferdek Igor 2001 2:53.73

18 Gała Aleksandra 2001 1:36.76
10 Bartnikiewicz Jan 2000 2:34.09

3 Bilińska Dominika 2000 1:17.81
50m GRZBIET

50m KLASYK
6 Kluska Marek 2001 39.48

7 Pawlik Alicja 2002 49.94
100m GRZBIET

9 Santura Julia 2001 44.35
4 Kluska Marek 2001 1:25.04

27 Kapitan Paulina 2001 54.78
5 Leniar Mateusz 2001 1:28.25

100m KLASYK
50m KLASYK

7 Pawlik Alicja 2002 1:50.97
9 Ferdek Igor 2001 48.21

9 Santura Julia 2001 1:36.43
9 Majchrewicz Patrycjusz 2000 40.36

20 Kapitan Paulina 2001 1:55.39
100m KLASYK

50m MOTYL
9 Żurowski Jakub 2001 2:02.29

9 Pawleta Roksana 2002 47.04
7 Majchrewicz Patrycjusz 2000 1:25.09

17 Santura Julia 2001 41.36
17 Legominski Jakub 2000 1:37.59

22 Kapitan Paulina 2001 50.83
50m MOTYL

100m MOTYL
8 Bartnikiewicz Jan 2000 37.01

7 Bilińska Dominika 2000 1:27.43
100m MOTYL

100m ZMIANA - open
5 Kluska Marek 2001 1:41.09

55 Santura Julia 2001 1:30.31
4 Bartnikiewicz Jan 2000 1:24.93

69 Gała Aleksandra 2001 1:38.04
100m ZMIANA - open

74 Pawlik Alicja 2002 1:39.89
26 Bartnikiewicz Jan 2000 1:21.38

77 Pawleta Roksana 2002 1:44.63
33 Majchrewicz Patrycjusz 2000 1:23.63

78 Beru¶ Marta 2002 1:45.05
38 Legominski Jakub 2000 1:27.39






44 Szarpak Marcin 2001 1:31.74






47 Leniar Mateusz 2001 1:33.27






51 Ferdek Igor 2001 1:34.83






57 Żurowski Jakub 2001 1:44.93