KP SUKCES Chorzów

       



Do pobrania: KARTA OBOZOWA






Koszulka kibica 20zł


Czepek KP Sukces 30zł

24 maja 2019


Miting pływacki z okazji Dnia Dziecka, Knurów 02.06. 2019 r.

Dnia 02.06.2019 w Knurowie odbęd± się zawody pływackie, a nasz Klub reprezentować będzie 21 zawodniczek i zawodników to jest:

Rocznik 2005:
1/ Krz±kała Emilia
2/ Krupa Bruno

Rocznik 2007:
1/ Pękala Marta,
2/ Rogozińska Magdalena,
3/ Zawada Julia,
4/ Stępniak Zuzanna
5/ ¦liż Jakub

Rocznik 2008:
1/ Gierlach Szymon,
2/ Aleksandrowki Dominik,
3/ Mateja Jakub,
4/ Ormański Jakub

Rocznik 2009:
1/ Maniura Jessica
2/ Hiltawski Piotr
3/ Fr±ckowiak Szymon
4/ Kijewicz Małgorzata
5/ ¦winiarski Wojciech

Rocznik 2010:
1/ Szubert Oskar
2/ Pietroniec Konrad
3/ Morgańska Marta

Rocznik 2011
1/ Ormański Tomasz
2/ Parol Przemysław

Zbiórka na basenie w Chorzowie ul. Graniczna 92 dnia 02.06.2019 o godzinie 7.45 rano.
Koszt opłaty startowej od zawodnika wynosi 45 złotych od startu zawodnika.

MOŻLIWO¦Ć WYCOFANIA ZAWODNIKA BEZ PONIESIENIA KOSZTÓW DO 30.05.2019 GODZ 10.00 RANO. KONTAKT Z TRENEREM 514 279 446.

Prosimy o zabranie na zawody:
- czepka, kostiumu (ew. 2), okularków, ręczników, przek±sek i napojów, karimaty (jeżeli kto¶ ma), klapków, koszulek i spodenek (kto ma klubowe) oraz dobrego humoru i bojowego nastroju!!!



21 maja 2019


ZAWODY PŁYWACKIE ŁAZY 28.04.2019 r.

W dniu 28.04.2018 w Łazach odbyły się zawody pływackie, w krótych startowało wielu zawodników.
Nasz Klub reprezentowało 7 zawodniczek i zawodników. Najlepsz± była Pękala Marta dwukrotnie na podium - 1 złoty i 1 srebrny medal.

Wyniki zawodów:

1/ Szubert Oskar
50m motyl – miejsce 2 – czas 48:10 PODIUM !!!!
50m dowolny – miejsce 4 – czas 41:46

2/ Ciupa Ewelina
50 grzbietowy – miejsce 3 - czas 44:84 PODIUM !!!
50m dowolny – miejsce 3 - czas 38:50 PODIUM !!!

3/ Gierlach Szymon
50m dowolny – miejsce 9 - czas 39:13
50m motyl – miejsce 5 - czas 44:24

4/ Pękala Marta
100m dowolny – miejsce 1 - czas 1:09:85 PODIUM !!!
50m motyl – miejsce – 2 - czas 37:27 PODIUM !!!

5/ Rogozińska Magdalena
100m dowolny – miejsce 4 - czas 1:21:75
50m klasyczny – miejsce 4 - czas 45:29

9/ Drabik Aneta
100m dowolny – miejsce 5 – czas 1:07:73
50m motyl – miejsce 2 – czas 32:10 PODIUM !!!

Gratulacje dla medalistów. Prawie wszyscy zawodnicy poprawili swoje wyniki życiowe (jedni w stopniu większym, drudzy w stopniu mniejszym).

Jednak zależy to w znacznej mierze od ilo¶ci i intensywno¶ci trenigu pływackiego, który powinien być prowadzony regularnie, tzn. po prostu na 5 treningów w tygodniu trzeba być na …… 5!!!

Zdjęcia w galerii.



8 maja 2019


ZAWODY PŁYWACKIE KOZY 28.04.2019.


W dniu 28.04.2018 w Kozach odbyły się zawody pływackie, w krótych startowało wielu zawodników z kraju.

Nasz Klub reprezentowało 17 zawodniczek i zawodników. Najlepsi to medali¶ci - Ciupa Ewelina, Pietroniec Konrad, Szubert Oskar, Pękala Marta, Drabik Aneta, Gierlach Szymon, Marchwiński Stabisław.

Wyniki zawodów:

1/ Pietroniec Konrad
50m grzbiet – miejsce 1 - czas 47:24 PODIUM !!!
50m dowolny – miejsce 5 - czas 44:90

2/ Szubert Oskar
50m grzbietowy – miejsce 2 – czas 49:75 PODIUM !!!
50m dowolny – miejsce 2 – czas 42:86 PODIUM !!!

3/ Ciupa Ewelina
50m dowolny – miejsce 2 - czas 37:42 PODIUM !!!
50m motylkowy – miejsce 2 czas 47:34 PODIUM !!!

4/ ¦winiarski Wojciech
50m dowolny – miejsce 6 - czas 50:23
50m grzbiet – miejsce 5 - czas 53:38

5/ Morgańska Marta
50m dowolny – miejsce 6 - czas 58:05
50 grzbietowy – miejsce 8 - czas 1:02:27

6/ Marchwiński Stanisław
100m dowolny – miejsce 3 - czas 1:19:91 PODIUM !!!
100m klaszyczny – miejsce 5 czas – 1:36:15

7/ Łopatkiewicz Piotr
100m dowolny – miejsce 14 - czas 1:18:44
100m grzbietowy – miejsce 4 – czas 1:40:51

8/ Zawada Julia
50m motyl – miejsce 5 - czas 46:49
100m dowolny – miejsce 10 - czas 1:23:34

9/ Drabik Aneta
100m dowolny – miejsce 6 – czas 1:07:55
50m motyl – miejsce 1 – czas 32:05 PODIUM !!!

10/ Bilik Piotr
100 dowolny – miejsce 13 – czas 1:31:42
100 grzbietowy – miejsce 7 – czas 140:82

11/ Gierlach Szymon
50 motyl – miejsce 2 – czas 42:55 PODIUM !!!
50 dowolny – miejsce 5 – czas 37:38

12/ Ciupa Natalia
50 motyl – miejsce 5 – czas 49:47
100 dowolny – miejsce 10 – czas 1:31:59

13/ Mateja Jakub
50 dowolny – miejsce 12 – czas 43:69
50 grzbietowy – miejsce 6 -czas 48:42

14/ Pękala Marta
50 motyl – miejsce 3 – czas 37:28 PODIUM !!!
100 dowolny – miejsce 3 – czas 1:14:13 PODIUM !!!

15/ Długosz Sandra
100 dowolny – miejsce 12 – czas 1:31:40
100 grzbietowy – miejsce 9 – czas 1:42:41

16/ Rogozińska Magdalena
50 motyl – miejsce 4 – czas 43:86
100 dowolny – miejsce 7 – czas 1:22:35

17/ Krz±kała Emilia
50 m
otyl – miejsce 5 – czas 55:02
100 dowolny – miejse 13 – czas 1:44:12

Gratulacje dla medalistów. Prawie wszyscy zawodnicy poprawili swoje wyniki życiowe (jedni w stopniu większym, drudzy w stopniu mniejszym).

Jednak zależy to w znacznej mierze od ilo¶ci i intensywno¶ci trenigu pływackiego, który powinien być prowadzony regularnie, tzn. po prostu na 5 treningów w tygodniu trzeba być na …… 5!!!

Zdjęcia w galerii.



18 kwietnia 2019


MIĘDZYNARODOWE ZAWODY PŁYWACKIE PAWŁOWICE 13-14.04.2019


W dniach 13-14.04.2018 w Pawłowicach odbyły się zawody pływackie, w krótych startowało wielu zawodników z kraju i zagranicy.

Nasz Klub reprezentowało 9 zawodniczek i zawodników. Najlepsz± była Ciupa Ewelina czterokrotnie na podium - 1 złoty, 2 srebrne i 1 br±zowy medal.

Wyniki zawodów:

1/ Pietroniec Konrad
50m grzbiet – miejsce 3 - czas 47:41 PODIUM !!!
50m dowolny – miejsce 10 - czas 44:21
50m klasyczny – miejsce 16 - czas 1:00:55
100mdowolny – miejsce 8 – czas 1:44:25
100m grzbietowy – miejsce 2 – czas 1:47:26 PODIUM !!!

2/ Szubert Oskar
50m klasyczny – miejsce 9 – czas 57:20
50m grzbietowy – miejsce 6 – czas 48:40
50m dowolny – miejsce 4 – czas 41:37
100m dowolny – miejsce 4 – czas 1:36:85
100m grzbietowy – miejsce 1 – czas 1:45:65 PODIUM !!!

3/ Ciupa Ewelina
50 grzbietowy – miejsce 3 - czas 45:28 PODIUM !!!
50m dowolny – miejsce 4 - czas 38:60
100m dowolny – miejsce 2 – czas 1:23:90 PODIUM !!!
100m grzbietowy – miejsce 1 czas 1:35:40 PODIUM !!!
50m motylkowy – miejsce 2 czas 47:24 PODIUM !!!


4/ ¦winiarski Wojciech
50m dowolny – miejsce 14 - czas 52:18
50m grzbiet – miejsce 10 - czas 55:42
50klasyczny – miejsce 9 - czas 1:02:35

5/ Morgańska Marta
50m dowolny – miejsce 14 - czas 1:01:22
50m klasyczny – miejsce – 16 - czas 1:20:95
50 grzbietowy – miejsce 19 - czas 1:05:15
100m grzbietowy – miejsce 6- czas 2:12:23

6/ Aleksandrowski Domninik
50m dowolny – miejsce 19 - czas 40:06
50m motyl – miejsce 11 - czas 50:61
50m grzbietowy – miejsce 19 - czas 51:33
100m dowolny – miejsce 16 - czas 1:38:67
100m grzbietowy – miejsce 12 czas – 1:56:87

7/ Łopatkiewicz Piotr
50m dowolny – miejsce 8 - czas 34:53
100m dowolny – miejsce 9 - czas 1:19:83
50m grzbietowy – miejsce 6 – czas 45:01
100m grzbietowy – miejsce 5 – czas 1:39:06

8/ Sojka Aleksandra
50m klasyczny – miejsce 3 - czas 38:89 PODIUM !!!
100m klasyczny – miejsce 4 - czas 1:26:74
50m dowolny - miejsce 8 - czas 32:49
200m klasyczny – miejsce 4 – czas 3:07:49

9/ Drabik Aneta
50m dowolny – miejsce 5 - czas 30:22
100m dowolny – miejsce 7 – czas 1:08:07
50m motyl – miejsce 4 – czas 32:56
200m dowolny – miejsce 4 – czas 2:27:37
200m motyl – miejsce 3 – czas 2:47:13 PODIUM !!!

Gratulacje dla medalistów.
Gratulacje dla debiutantki. Prawie wszyscy zawodnicy poprawili swoje wyniki życiowe (jedni w stopniu większym, drudzy w stopniu mniejszym).

Jednak zależy to w znacznej mierze od ilo¶ci i intensywno¶ci trenigu pływackiego, który powinien być prowadzony regularnie, tzn. po prostu na 5 treningów w tygodniu trzeba być na …… 5!!!

Zdjęcia w galerii.



17 kwietnia 2019


Karta obozowa 2019

Do pobrania: KARTA OBOZOWA



8 kwietnia 2019


MIĘDZYNARODOWE ZAWODY PŁYWACKIE HERBY, 30.03.2019



W dniu 30.03.2018 w Herbach odbyły się zawody pływackie, w krótych startowało wielu zawodników z okręgu ¶l±skiego.
Nasz Klub reprezentowało 17 zawodniczek i zawodników.

Wyniki zawodów:

1/ Ormiański Tomasz
25m dowolny – miejsce 10 – czas 27:90
25m grzbiet – miejsce 6 - czas 27:39
25m klasyczny – miejsce 5 – czas 35:98

2/ Pietroniec Konrad
50m grzbiet – miejsce 7 - czas 49:32
50m dowolny – miejsce 11 - czas 47:46
50m klasyczny – miejsce 6 - czas 57:69

3/ Szubert Oskar
50m klasyczny – miejsce 8 – czas 1:00:92
50m grzbietowy – miejsce 15 – czas 54:64
50m dowolny – miejsce 10 – czas 45:68

4/ Ciupa Ewelina
50 grzbietowy – miejsce 5 - czas 44:39
50m dowolny – miejsce 11 - czas 39:36
100m dowolny – miejsce 6 – czas 1:26:59

5/ ¦winiarski wojciech
50m dowolny – miejsce 26 - czas 53:75
50m grzbiet – miejsce 21 - czas 56:86
50klasyczny – miejsce 18 - czas 1:01:18

6/ Maniura Jessica
50m dowolny – miejsce 28 - czas 49:30
50m klasyczny – miejsce – 14 - czas 59:16
50 grzbietowy – miejsce 20 - czas 55:50

7/ Linek Fabian
50m dowolny – miejsce 28 - czas 1:04:57
50m grzbietowy – miejsce 26 - czas 1:04:04
50 klasyczny – miejsce 21 - czas 1:08:91

8/ Gierlach Szymon
50m dowolny – miejsce 17 - czas 39:03
100m dowolny – miejsce 12 - czas 1:27:79

9/ Ormański Jakub
50m dowolny – miejsce 21 - czas 43:63
100m dowolny – miejsce 16 - czas 1:43:64

10/ Mateja Jakub
50m dowolny – miejsce 24 - czas 44:69
100m dowolny – miejsce 15 - czas 1:35:59
50m grzbiet – miejsce 8 - czas 50:62

11/ Hiltawski Piotr
50m grzbietowy – miejsce 21 - czas 49:90
50m dowolny – miejsce 21 - czas 46:84

12/ Pękala Marta
50m dowolny – miejsce 5 - czas 31:91
50m klasyczny – miejsce 6 - czas 42:70
100m dowolny – miejsce 6 - czas 1:11:08

13/ Aleksandrowski Domninik
50m dowolny – miejsce 20 - czas 42:47
50m motyl – miejsce 10 - czas 50:10

14/ Bujar Tomasz
50m dowolny – miejsce 24 - czas 39:93
50m grzbietowy – miejsce 14 - czas 45:88
100m dowolny – miejsce 24 - czas 1:35:75

15/ Sprutta Kinga
50m dowolny – miejsce 17 - czas 39:71
100m dowolny – miejsce 16 - czas 1:28:00
50m klasyczny – miejsce 18 – czas 50:67

16/ Marchwiński Stanisław
50m klasyczny – miejsce 11 - czas 44:79
100m klasyczny – miejsce 6 - czas 1:36:65
50m dowolny - miejsce 15 - czas 34:93

17/ König Szymon
50m dowolny – miejsce 20 - czas 37:18
50m grzbiet – miejsce 6 – czas 44:70
50m motyl – miejsce 13 – czas 44:99

W tym samym terminie odbyły się zaody pływackie w Woli. Na zawodach reprezentowała nasz klub Aneta Drabik. Jej wyniki to:

1/ Aneta Drabik
50 dowolny – miejsce 1 - czas 30:03
50 motyl – miejsce 1 – czas 32:39

Prawie wszyscy zawodnicy poprawili swoje wyniki życiowe (jedni w stopniu większym, drudzy w stopniu mniejszym). Jednak zależy to w znacznej mierze od ilo¶ci i intensywno¶ci trenigu pływackiego, który powinien być prowadzony regularnie, tzn. po prostu na 5 treningów w tygodniu trzeba być na... 5!!!

Zdjęcia w galerii.



26 marca 2019


VIII Międzynarodowy Miting Pływacki Herby, 30 marca 2019 r.

Dnia 30 marca 2019 w Herbach ( ul . Katowicka 6 ) odbęd± się zawody pływackie, a nasz Klub reprezentować będzie 20 zawodników i zawodniczek.

Rocznik 2006:
1/ Ciupa Natalia
2/ König Symon
3/ Marchwiński Stanisław

Rocznik 2007:
1/ Pękala Marta,
2/ Rogozińska Magdalena
3/ Bujar Tomasz
4/ Sprutta Kinga
5/ Zawada Julia

Rocznik 2008:
1/ Gierlach Szymon
2/ Ormański Jakub
3/ Matej Jakub
4/ Aleksandrowski Dominik

Rocznik 2009:
1/ Ciupa Ewelina
2/ Maniura Jessica
3/ Hiltawski Piotr
4/ ¦winiarski Wojciech
5/ Linek Fabian

Rocznik 2010:
1/ Szubert Oskar
2/ Pietroniec Konrad

Rocznik 2011:
1/ Ormański Tomasz

Zbiórka na basenie na ulicy Granicznej o godz. 7.00 rano, dnia 30.03.2019. Opłata za zawody to koszt 45 zł ( 35 zł opłata startowa + 10 zł koszt transportu ) W cenie opłaty startowej posiłek jednodaniowy.

Możliwo¶ć skre¶lenia zawodnika bez ponoszenie kosztów – kontakt z trenerem Adamem 514 279 446 do dnia 27 marca do godz. 20.00.

Na zawody proszę zabrać kostium b±dĽ dwa, ręcznik, okularki, czepek, koszulkę i spodenki, klapki, wodę, słodkie przek±ski.

Pytania/informacja tel. 514 279 446.



20 lutego 2019


Międzynarodowe Zawody Pływackie- Puchar Silesia, 01-03.02.2019

W dniach 01-03.02.2019 w Katowicach odbyły się zawody pływackie, a nasz Klub reprezentowało 13 zawodniczek i zawodników. Najlepsz± zawodniczk± była Ewelina Ciupa ( 4 i 2 razy 6 – miejsce).

Rocznik 2004:
1/ Sojka Aleksandra,
400m dowolny – miejsce – 11 czas 5:32:55
50m klasyczny – miejsce – 14 czas 37:20
100 klasyczny – miejsce – 15 czas 1:23:57

2/ Drabik Aneta,
400m dowolny – miejsce – 9 czas 5:15:23
50m motyl – miejsce - 18 czas 32:49
100 motyl – miejsce – 17 czas 1:17:43
50 dowolny – miejsce - 20 czas 30:24
100 dowolny – miejsce – 22 czas 1:08:85

3/ Blaszka Oliwia,
400m dowolny – miejsce – 12 czas 5:45:48
50m dowolny – miejsce – 31 czas 32:81
100 klasyczny – miejsce – 16 czas 1:29:51
100 dowolny – mijsce - 25 czas 1:12:11

Rocznik 2005:
1/ Krz±kała Emilia
50m klasyczny – miejsce – 34 czas 54:04
50m dowolny – miejsce – 52 czas 44:94
100 dowolny – miejsce – 43 czas 1:44:13

2/ Łopatkiewicz Piotr,
50 dowolny miejsc – 34 – czas 34:62
100 dowolny miejsce – 46 czas 1:20:45

Rocznik 2006:
1/ Ciupa Natalia,
100m dowolny – miejsce – 41 czas 1:31:48
50m dowolny – miejsce – 50 czas 41:03
50 motyl – miejsce – 16 czas 47:98

2/ Marchwiński Stanisław,
50m dowolny – miejsce – 39 czas 35:85
50m klasyczny – miejsce - 16 czas 45:69
100 klasyczny – miejsce – 13 czas 1:38:00

Rocznik 2008:
1/ Gierlach Szymon,
50m dowolny – miejsce – 54 czas 38:70
50m motyl – miejsce – 29 czas 52:25
100m motyl – miejsce – 12 czas 1:55:85
100m dowolny – miejsce – 43 czas 1:29:85

2/ Ormański Jakub,
50m dowolny – miejsce – 66 czas 44:70

3/ Mateja Jakub,
50m dowolny – miejsce – 43 czas 42:80
100m dowolny – miejsce – 49 czas 1:35:48

Rocznik 2009:
1/ Ciupa Ewelina
50m dowolny – miejsce – 6 czas 39:44
50m motyl – miejsce – 6 czas 49:86
100m dowolny – miejsce – 4 czas 1:28:44

2/ Hiltawski Piotr,
50m motyl – miejsce – 5 czas 1:04:02
50m dowolny – miejsce – 10 czas 44:41
100m dowolny – miejsce – 9 czas 1:57:09

Rocznik 2010:
1/ Pietroniec Konrad,
50m dowolny – miejsce – 16 czas 48:58
50m grzbietowy – miejsce – 5 czas 47:63
100m grzbietowy – miejsce – 6 czas 1:48:00

Gratulacje dla wszystkich zawodników którzy wystartowali.

Zawody udane szczególnie w młodszych rocznikach. Udało się pobić większo¶ć rekordów życiowy co jest najważniejsze. GRATULACJE !!!

Zdjęcia w galerii.



14 lutego 2019


LETNI OBÓZ PŁYWACKI - 17-29.08.2019


Zarz±d Klubu zaprasza na organizowany obóz pływacko-rowerowy w malowniczej miejscowo¶ci Mikoszewo, znajduj±cej się na lewym krańcu  Mierzei Wi¶lanej.

O¶rodek KORONA, położony jest na skraju lasu, w odległo¶ci ok. 900 metrów od morza. Zajmuje rozległy, zadrzewiony i ogrodzony ponad 2 hektarowy teren, na którym znajduj± się: boiska do piłki siatkowej, nożnej, koszykówki, badmintona, letni basen plac zabaw.

Strona internetowa o¶rodka "KORONA"

Termin: 17-29 sierpnia 2019 r.

Koszt za 12 dniowy pobyt wynosi 1550zł.

Cena obejmuje:

-noclegi
-wyżywienie (trzy posiłki główne i podwieczorek)
-kadrę szkoleniowo-opiekuńcz±
-opiekę medyczn±-(pielęgniarska cał± dobę)
-ratownika na wydzielonym k±pielisku w morzu
-treningi na basenie i zajęcia na hali sportowej i boiskach
-2 wycieczki (Gdańsk wraz z przewodnikiem i druga-niespodzianka)
-przejazd w obie strony poci±giem i autokarem.
-transport rowerów (będzie możliwo¶ć zabrania własnych rowerów)
-oraz jak co roku dobr± zabawę!!!

Jednocze¶nie informujemy wszystkie osoby, które zdeklaruj± chęć uczestnictwa swoich dzieci w obozie letnim o obowi±zku dokonania wpłaty zaliczki bezzwrotnej w wysoko¶ci 200zł do dnia 28 lutego 2018 r.

Wpłata będzie potwierdzeniem uczestnictwa w obozie. Ilo¶ć miejsc obozowych ograniczona.

O kolejno¶ci zgłoszeń będzie decydowała data wpływu zaliczki na nasze konto.

Do dnia 01 marca 2018r. klub zobowi±zany jest do wpłaty zaliczki bezzwrotnej i podania dokładnej ilo¶ci uczestników obozu.
Pozostał± kwotę można wpłacić w ratach , jednakże obowi±zkowo do 20 maja 50% całej kwoty.

Cało¶ć należy wpłacić do dnia 20 czerwca 2019 r.

Prosimy o wpłaty na rachunek klubu:

ING Bank ¦l±ski 65 1050 1243 1000 0090 3014 7053



11 lutego 2019


Wyniki zawodników L. K. ¦ roczniki 2008 i 2005 i starsi, 25 - 28.01. 2019 r.

W dniach 25 i 28.01.2019 w GLIWICACH odbyły się zawody L. K. ¦. Edycja II , a nasz Klub reprezentowało 6 zawodniczek i zawodników.

Rocznik 2004:
1/ Sojka Aleksandra,
100m zmienny – miejsce – 16 czas 1:18:72
100m klasyczny – miejsce – 11 czas 1:23:37

2/ Drabik Aneta,
100m zmienny – miejsce – 20 czas 1:20:03
100m motyl – miejsce 14 czas 1:17:76
50m konkurencja specjalna - miejsce 19 czas 33:87

Rocznik 2005:
1/ Krz±kała Emilia
100m zmienny – miejsce – 36 czas 1:51:87
100m klasyczny – miejsce – 23 czas 1:58:42

Rocznik 2008:
1/ Gierlach Szymon,
50m dowolny – miejsce – 66 czas 40:92
50m motyl – miejsce – 42 czas 52:14

2/ Mateja Jakub
50m dowolny – miejsce – 89 czas 43:13
100m grzbiet – miejsce – 45 czas 1:49:21

3/ Aleksandrowski Dominik – DEBIUT W ZAWODACH
50m dowolny – miejsce – 100 czas 44:80
100m grzbiet – miejsce – 86 czas 2:11:46

Gratulacje dla wszystkich zawodników którzy wystartowali. Wielkie gratulacje dla debiutanta.

Zdjęcia w galerii.



28 stycznia 2019


PUCHAR SILESIA KATOWICE data 01-03.01.2019 r.

W dniach 01-03.01.2019 w Katowicach odbęd± się zawody pływackie, a nasz Klub reprezentować będzie 13 zawodniczek i zawodników to jest:

Rocznik 2004:
1/ Sojka Aleksandra,
2/ Drabik Aneta,
3/Blaszka Oliwia,

Rocznik 2005:
1/ Krz±kała Emilia,
2/Łopatkiewicz Piotr,

Rocznik 2006:
1/Marchwiński Stanisław,
2/Ciupa Natalia,

Rocznik 2008:
1/ Mateja Jakub,
2/ Gierlach Szymon,
3/Ormański Jakub,

Rocznik 2009:
1/ Ciupa Ewelina,
2/Hiltawski Piotr,

Rocznik 2010:
1/Pietroniec Konrad,

ZAWODY NA BASENIE AWF KATOWICE UL. MIKOŁOWSKA 72. Dojazd i odbiór zawodnika własny. Koszt opłaty startowej od zawodnika wynosi 15 złotych od jednego startu zawodnika.

WYCOFANIE ZAWODNIKA BEZ PONOSZENIA KOSZTÓW - KONTAK Z TRENEREM ADAMEM DO ¦RODY DO 22.00.

Prosimy o zabranie na zawody:
- czepka, kostiumu (ew. 2), okularków, ręczników, przek±sek i napojów, karimaty (jeżeli kto¶ ma), klapków, koszulek i spodenek (kto ma klubowe) oraz dobrego humoru i bojowego nastroju!!!



4 stycznia 2019


XV Mikołajkowe Zawody Pływackie - Wola, 15.12. 2018 r.

Dnia 15.12.2018 w Woli ( Gminny O¶rodek Sportu ul . Pszczyńska 9 ) odbyły się zawody XV Mikołajkowe pływackie, a nasz Klub reprezentowało 23 zawodniczki i zawodnicy.

Najlepsz± zawodniczk± była Aneta Drabik (2 razy 1 – miejsce).

Rocznik 2004:

1/ Sojka Aleksandra,
50m dowolny – miejsce – 3 czas 32:43 - PODIUM
50m klasyczny – miejsce – 1 czas 39:65 - PODIUM

2/ Drabik Aneta,
50m dowolny – miejsce – 1 czas 31:30 - PODIUM
50m motyl – miejsce 1 czas 33:05 – PODIUM

3/ Blaszka Oliwia,
50m dowolny – miejsce – 5 czas 32:34
50m klasyczny – miejsce – 2 czas 41:38 - PODIUM

4/ Nowakowska Emilia
50m dowolny – miejsce – 7 czas 36:46
50m klasyczny – miejsce – 3 czas 44:42 - PODIUM

5/ Długosz Sandra
50m dowolny – miejsce – 8 czas 43:65
100m dowolny – miejsce - 2 czas 1:37:45 - PODIUM

Rocznik 2005:

1/ Krz±kała Emilia
50m dowolny – miejsce – 5 czas 45:06
50m grzbiet – miejsce – 5 czas 51:51

2/ Krupa Bruno
100m dowolny – miejsce – 2 czas 1:15:34 - PODIUM
50m klasyczny – miejsce – 2 czas 47:80 – PODIUM

3/ Kyong Hee Moon Leila
50m dowolny – miejsce – 6 czas 57:03
50m grzbiet – miejsce – 6 czasa 1:00:69

Rocznik 2006:

1/ Ciupa Natalia
100m dowolny – miejsce – 5 czas 1:31:25
50m dowolny – miejsce – 10 czas 41:12

2/ König Symon
50m dowolny – miejsce – 7 czas 37:51
50m motyl – miejsce – 7 czas 43:26

Rocznik 2007:

1/ Pękala Marta,
100m dowolny – miejsce – 4 czas 1:14:43
50m klasyczny – miejsce – 6 czas 45:33

2/ Rogozińska Magdalena,
50m klasyczny – miejsce – 8 czas 47:07
50m dowolny – miejsce – 3 czas 36:65 – PODIUM

3/ Bujar Tomasz
50m dowolny – miejsce – 7 czas 43:19
50m grzbiet – miejsce – 5 czas 47:13

4/ ¦liż Jakub
50m dowolny – miejsce – 10 czas 1:04:25
50m grzbiet – miejsce – 9 czas 1:06:33

Rocznik 2008:

1/ Gierlach Szymon,
50m dowolny – miejsce – 6 czas 40:36
50m grzbiet – miejsce – 8 czas 48:28

2/ Ormański Jakub
50m dowolny – miejsce – 12 czas 53:52
50m grzbiet – miejsce – 12 czas 56:68

3/ Stysz Konrad
50m dowolny – miejsce – 14 czas 1:16:56
50m grzbiet – miejsce – 14 czas 1:01:54

Rocznik 2009:

1/ Ciupa Ewelina
50m dowolny – miejsce – 3 czas 42:31 - PODIUM
50m grzbiet – miejsce – 2 czas 46:91 - PODIUM

2/ Kijewicz Małgorzata
25m dowolny – miejsce – 8 czas28:24
25m grzbiet – miejsce – 11 czas 29:03

3/ Hiltawski Piotr
25m grzbiet – miejsce – 2 czas 21:81 - PODIUM
25m dowolny – miejsce – 9 czas 48:08

4/ ¦winiarski Wojciech
25m dowolny – miejsce – 7 czas26:58
25m grzbiet – miejsce – 9 czas 29:77

Rocznik 2010:

1/ Szubert Oskar
25m dowolny – miejsce – 6 czas 22:36
50m dowolny – miejsce – 2 czas 45:81 - PODIUM

Rocznik 2011:

1/ Ormański Tomasz
25m dowolny – miejsce – 6 czas 28:90
25m grzbiet – miejsce – 3 czas 28:37 - PODIUM

Gratulacje dla wszystkich zawodników którzy wystartowali. Wielkie gratulacje dla debiutantów w szczególno¶ci tych którzy stanęli na podium.

Zawody udane – na palcach moża policzyć nie poprawione rekordy życiowe. Wszyscy zawodnicy poprawili przynajmniej 1 rekord. Większo¶ć 2 rekordy na 2 starty. GRATULACJE !!!!

Zdjęcia w galerii.



11 grudnia 2018


XV Mikołajkowe zawody pływacke Wola data 15.12. 2018 r.

Dnia 15.12.2018 w Woli (Gminny O¶rodek Sportu ul . Pszczyńska 9) odbęd± się zawody pływackie, a nasz Klub reprezentować będzie 25 zawodniczek i zawodników to jest:

Rocznik 2004:
1/ Sojka Aleksandra,
2/ Drabik Aneta,
3/ Blaszka Oliwia,
4/ Nowakowska Emilia
5/ Długosz Sandra

Rocznik 2005:
1/ Krz±kała Emilia,
2/ Krupa Bruno,
3/ Kyong Hee Moon Leila,

Rocznik 2006:
1/ Ciupa Natalia,
2/ Marchwiński Stanisław,
3/ Konig Symon,

Rocznik 2007:
1/ Pękala Marta,
2/ Rogozińska Magdalena,
3/ Domżalska Nadia,
4/ Bujar Tomasz,
5/ ¦liż Jakub

Rocznik 2008:
1/ Gierlach Szymon,
2/ Ormański Jakub
3/ Stysz Konrad

Rocznik 2009:
1/ Ciupa Ewelina,
2/ Kijewicz Małgorzata,
3/ Hiltawski Piotr,
4/ ¦winiarski Wojciech

Rocznik 2010:
1/ Szubert Oskar

Rocznik 2011:
1/ Ormański Tomasz

Zbiórka na basenie w Chorzowie ul. Graniczna 92 o godzinie 7.00 rano.
Koszt opłaty startowej od zawodnika wynosi 35 złotych od startu zawodnika.

MOŻLIWO¦Ć WYCOFANIA ZAWODNIKA BEZ PONIESIENIA KOSZTÓW DO 12.12.2018 GODZ 22.00. KONTAKT Z TRENEREM 514 279 446.

Prosimy o zabranie na zawody:
- czepka, kostiumu (ew. 2), okularków, ręczników, przek±sek i napojów, karimaty (jeżeli kto¶ ma), klapków, koszulek i spodenek (kto ma klubowe) oraz dobrego humoru i bojowego nastroju!!!



4 grudnia 2018


MISTRZOSTWA ¦LˇSKA ROCZNIKA 2007, 1.12.2018

W dniu 1 grudnia 2018 w Gliwicach odbyły się M¦ rocznika 2007.

Nasz Klub reprezentowało 7 zawodniczek i zawodników. Najlepszymi były Marta Pękala ( 9 miejsce ) i Magda Rogozińska ( 12 miejsce ).

Wyniki zawodów:

1/ Zawada Julia (rocznik 2007):
50m motylkowy - miejsce 35, czas 44:81
100m motylkowy - miejsce 16, czas 1:39:52
50m dowolny – miejsce 59, czas 37:81

2/ Pękala Marta (rocznik 2007):
100m dowolny - miejsce 9, czas 1:13:21
50m dowolny – miejsce 13, czas 32:49
200m dowolny – miejsce 16 czas 2:48:79
100m zmienny – miejsce 14, czas 1:27:39

3/ Rogozińska Magdalena (rocznik 2007):
100m klasyczny - miejsce 24, czas 1:39:01
100m zmienny - miejsce 43, czas 1:35:70
50m klasyczny – miejsce 12, czas 44:83
200m dowolny – miejsce 27, czas 3:11:07

4/ Spruta Kinga (rocznik 2007):
100m dowolny - miejsce 62, czas 1:32:61
100m klasyczny - miejsce 57, czas 1:53:50
50m dowolny – miejsce 82, czas 40:31
50m klasyczny – miejsce 46, czas 51:89

5/ Banasiak Emilia (rocznik 2007):
100m dowolny - miejsce 74, czas 1:40:66
100m klasyczny – miejsce 33, czas 1:42:95
50m dowolny – miejsce 94, czas 41:40
50m klasyczny – miejsce 31, czas 48:61

6/ Domżalska Nadia (rocznik 2007)
100m dowolny - miejsce 65, czas 1:33:12
100m grzbietowy – miejsce 37, czas 1:41:69
50m dowolny – miejsce 79, czas 40:79
50m grzbietowy – miejsce 43, czas 47:78

7/ Bujar Tomasz (rocznik 2007)
100m dowolny – miejsce 72, czas 1:41:6472
50m grzbietowy – miejsce 40, czas 47:19
50m dowolny – miejsce 104, czas 52:07

Wszyscy zawodnicy poprawili swoje wyniki życiowe (jedni w stopniu większym, drudzy w stopniu mniejszym).

Jednak zależy to w znacznej mierze od ilo¶ci i intensywno¶ci trenigu pływackiego, który powinien być prowadzony regularnie, tzn. po prostu na 5 treningów w tygodniu trzeba być na …… 5!!!

Zdjęcia w galerii.



4 grudnia 2018


MISTRZOSTWA ¦LˇSKA ROCZNIK 2008 30.11.2018


W dniu 30 listopada 2018 w D±browie Górniczej odbyły się zawody pływackie, w krótych startowało wielu zawodników z okręgu ¶l±skiego.

Nasz Klub reprezentowało 2 zawodników.

Wyniki zawodów:

1/ Mateja Jakub (rocznik 2008):
100m dowolny – miejsce 42 - czas 1:40:43
50m grzbietowy – miejsce 44 - czas 50:40
100m grzbietowy – miejsce 27 - czas 1:50:36
50m dowolny – miejsce 99 - czas 47:77

2/ Gierlach Szymon (rocznik 2008):
50m dowolny – miejsce - 53 - czas 40:77
50m motyl – miejsce 23 - czas 49:77

Wszyscy zawodnicy poprawili swoje wyniki życiowe (jedni w stopniu większym, drudzy w stopniu mniejszym).

Jednak zależy to w znacznej mierze od ilo¶ci i intensywno¶ci trenigu pływackiego, który powinien być prowadzony regularnie, tzn. po prostu na 5 treningów w tygodniu trzeba być na …… 5!!!



3 grudnia 2018


Mikołaj w Aquadromie!

Z okazji zbliżaj±cego się dnia ¦w.Mikołaja Zarz±d Klubu zafundował wszystkim naszym zawodnikom prezent w postaci wyjazdu do Aqadromu w Rudzie ¦l±skiej, który odbędzie się w najbliższ± ¦rodę tj. 5.06.2018.

Szczegóły wyjazdu:
Zbiórka wszystkich zawodników w ¦rodę między 15.20 a 16.00 pod basenem Hajduki, pierwsza grupa wyjeżdża 15.30 druga 16.00.

Dzieci maj± zapewniony bilet wstępu na basen!

Uwaga Rodzice - dzieci odbieramy we własnym zakresie z Aqadromu w godzinach 18.00-18.30 (w zależno¶ci od tego, któr± tur± dane dziecko pojechało)


Zarz±d Klubu



28 listopada 2018


Liga Klubów ¦l±skich rocznik 2009, 30-11-2018

W dniu 30.11.2018 odbęd± się zawody Mistrzostwa ¦l±ska, rocznik 2008

Nasz klub będzie reprezentowało 2 zawodników.

1/ Gierlach Szymon (rocznik 2008)
2/ Mateja Jakub (rocznik 2008)

Proszę aby dowie¶ć zawodników na godzinę 8,45 do Dabrowy Góniczej na zawody.

W RAZIE PYTAŃ PROSZĘ DZWONIĆ NA NUMER: 514 279 446, Trener Adam Chyliński



28 listopada 2018


Mistrzostwa ¦LˇSKA rocznik 2007 - 01.12. 2018

Dnia 1 grudnia 2018 r. w Gliwicach odbęd± się zawody pływackie, a nasz Klub reprezentować będzie 8 zawodniczek i zawodników to jest:

Rocznik 2004:
1/ Rogozińska Magdalena,
2/ Banasiak Emilia,
3/ Pękala Marta,
4/ Zawada Julia,
5/ Sprutta Kinga,
6/ Bujar Tomasz,
7/ Domżalska Nadia

Zbiórka na basenie w Chorzowie ul. Graniczna 92 o godzinie 8.15 rano w ¶rodę 01.12.2018.

Prosimy o zabranie na zawody:
- czepka, kostiumu (ew. 2), okularków, ręczników, przek±sek i napojów, karimaty (jeżeli kto¶ ma), klapków, koszulek i spodenek (kto ma klubowe) oraz dobrego humoru i bojowego nastroju!!!



23 listopada 2018


MISTRZOSTWA ¦LˇSKA OPEN 16-17.11.2018.

W dniu 16-17 listopada 2018 w Gliwicach odbyły się M¦ Open.

Nasz Klub reprezentowało 5 zawodniczek.

Wyniki zawodów:

1/ Nowakowska Emilia (rocznik 2004):
200m klasyczny - miejsce 15, czas 3:27:84
50m dowolny - miejsce 36, czas 36:53
50m klasyczny – miejsce 25, czas 45:76

2/ Blaszka Oliwia (rocznik 2004):
100m dowolny - miejsce 22, czas 1:10:84
50m motylkowy – miejsce 24, czas 36:57
50m dowolny – miejsce 22, czas 32:34
200 dowolny – miejsce 17, czas 2:37:19
100 klasyczny – miejsce 18, czas 1:29:99

3/ Długosz Sandra (rocznik 2004):
50 dowolny - miejsce 37, czas 44:56
100m dowolny - miejsce 36, czas 1:38:83
50m klasyczny – miejsce 26, czas 59:89

4/ Drabik Aneta (rocznik 2004):
100m dowolny - miejsce 19, czas 1:09:68
50m dowolny - miejsce 20, czas 31:64
50m motylkowy – miejsce 22, czas 34:63
200m dowolny – miejsce 15, czas 2:33:88
800m dowolny – miejsce 8, czas 10:50:51
200m motylkowy – miejsce 8, czas 2:51:70

5/ Sojka Aleksandra (rocznik 2004):
50m dowolny - miejsce 24, czas 32:47
200m klasyczny – miejsce 10, czas 3:04:19
100m dowolny - miejsce 26, czas 1:13:42
100m klasyczny – miejsce 13, czas 1:25:56
50m klasyczny – miejsce 18, czas 39:64

Prawie wszyscy zawodnicy poprawili swoje wyniki życiowe (jedni w stopniu większym, drudzy w stopniu mniejszym).

Jednak zależy to w znacznej mierze od ilo¶ci i intensywno¶ci trenigu pływackiego, który powinien być prowadzony regularnie, tzn. po prostu na 5 treningów w tygodniu trzeba być na …… 5!!

Zdjęcia w galerii.




20 listopada 2018


LIGA KLUBÓW ¦LˇSKICH ROCZNIK 2009 15.11.2018r.

W dniu 9 listopada 2018 w Gliwicach odbyły się zawody pływackie, w krótych startowało wielu zawodników z okręgu ¶l±skiego.
Nasz Klub reprezentowało zawodników, a najlepszym zawodnikiem była: Ewelina Ciupa ( 9 i 10 miejsce).

Wyniki zawodów:

1/ Ciupa Ewelina (rocznik 2009):
50m dowolny – miejsce 9/112 - czas 41:06
50m grzbietowy – miejsce 10/108- czas 48:72

5/ Hiltawski Piotr (rocznik 2009):
50m dowolny – miejsce 47/103 - czas 47:71
50m grzbiet – miejsce 66/1030czas 57:26

Gratulacje dla zawodników za start. Doskonały start Eweliny i bardzo dobry debiut Piotrka który uplasował się w połowie stawki na swoich pierwszych zawodach. Zawodnicy poprawili swoje wyniki życiowe.

Jednak zależy to w znacznej mierze od ilo¶ci i intensywno¶ci trenigu pływackiego, który powinien być prowadzony regularnie, tzn. po prostu na 5 treningów w tygodniu trzeba być na …… 5!!!

Zdjęcia w galerii.



14 listopada 2018


MISTRZOSTWA ¦LˇSKA OPEN data 16-17.11. 2018 r.

Dnia 16-17.11.2018 roku w Gliwicach przy ulicy Oriona 120 odbęd± się zawody pływackie, a nasz Klub reprezentować 7 zawodniczek i zawodników.

Rocznik 2004:
1/ Sojka Aleksandra,
2/ Drabik Aneta,
3/ Chrobok Oliwia,
4/ Długosz Sandra.
5/ Nowakowska Emilia
6/ Blaszka Oliwia
7/ Widera Gabriel

Zbiórka na basenie w Chorzowie Ulica Graniczna 92 o godzinie 7.30 rano.
Koszt opłaty startowej od zawodnika wynosi 10 złotych 1 od startu zawodnika.

Bardzo proszę o uregulowanie zaległej opłaty startowej!!!

OBIADY!!!
W sprawie obiadów na dzień 16.11.2018 proszę o kontakt z trenerem Adamem Chylińskim – tel. 514279446 – maksymalnie do dnia.14.112018 roku!!!
Obiad w cenie 22 zł.

Możliwo¶ć skre¶lenia zawodnika z list startowych (bez ponoszenia kosztów) do dnia 15.11.2018 roku. Po tej dacie koszt staru nie zostanie zwrócony.

Prosimy o zabranie na zawody:
- czepka, kostiumu (ew. 2), okularków, ręczników, przek±sek i napojów, karimaty (jeżeli kto¶ ma), klapków, koszulek i spodenek (kto ma klubowe) oraz dobrego humoru i bojowego nastroju!!!



14 listopada 2018


Liga Klubów ¦l±skich rocznik 2009

W dniu 15.11.2018 odbęd± się zawody L.¦.K. rocznik 2009.

Nasz klub będzie reprezentowało 2 zawodników.

1/ Ciupa Ewelina (rocznik 2009):

2/ Piotr Hiltawski (rocznik 2009):

Proszę aby dowie¶ć zawodników na godzinę 8,45 do Dabrowy Góniczej na zawody.

W RAZIE PYTAŃ PROSZĘ DZWONIĆ NA NUMER 514 279 446. Trener Adam Chyliński



14 listopada 2018


LIGA KLUBÓW ¦LˇSKICH ROCZNIK 2008 09.11.2018

W dniu 09 listopada 2018 w Gliwicach odbyły się zawody pływackie, w krótych startowało wielu zawodników z okręgu ¶l±skiego.
Nasz Klub reprezentowało 3 zawodników, a najlepszym zawodnikiem była: Rogozińska Magdalena (4 miejsce).

Wyniki zawodów:

3/ Klaszczy Filip (rocznik 2008):
100m dowolny – miejsce 42 - czas 1:30:56
50m grzbietowy – miejsce 49 - czas 49:19

5/ Ma¶lak Miłosz (rocznik 2008):
100m dowolny – miejsce 93 - czas 1:51:67
50m grzbiet – miejsce 60 - czas 50:87

6/ Gierlach Szymon (rocznik 2008):
50m klasyczny – miejsce - 67 - czas 56:62
100m dowolny – miejsce 56 - czas 1:36:78

Wszyscy zawodnicy poprawili swoje wyniki życiowe (jedni w stopniu większym, drudzy w stopniu mniejszym). Jednak zależy to w znacznej mierze od ilo¶ci i intensywno¶ci trenigu pływackiego, który powinien być prowadzony regularnie, tzn. po prostu na 5 treningów w tygodniu trzeba być na …… 5!!!

Zdjęcia w galerii.



7 listopada 2018


PUCHAR SPRINTU NIGHT & LIGHT GLIWICE, 03.11.2018


SW dniu 03 listopada 2018 w Gliwicach odbyły się zawody pływackie, w krótych startowało wielu zawodników z okręgu ¶l±skiego i nie tylko.

Nasz Klub reprezentowało 3 zawodniczki, a najlepszymi zawodnikami byli: Rogozińska Magdalena (4 miejsce).

Wyniki zawodów:

3/ Rogozińska Magdalena (rocznik 2007):
100m klasyczny – miejsce 26 - czas 1:45:29
50m klasyczny – miejsce 31 - czas 47:02
50m dowolny – miejsce 52 – czas 38:07

5/ Blaszka Oliwia (rocznik 2004):
50m dowolny – miejsce 24 - czas 33:12
50m klaszyczny – miejsce 18 - czas 41:26
100m klasyczny – miejsce 13 - czas 1:31:29

6/ Drabik Aneta (rocznik 2004):
50m klasyczny – miejsce - 20 - czas 41:50
50m grzbietowy miejcse 7 - czas 38:47
100m dowolny – miejsce 13 - czas 1:09:64
50m motylkowy – miejsce 17 – czas – 34:91

Zawodniczki poprawiły swoje wyniki życiowe (jedni w stopniu większym, drudzy w stopniu mniejszym). Jednak zależy to w znacznej mierze od ilo¶ci i intensywno¶ci trenigu pływackiego, który powinien być prowadzony regularnie, tzn. po prostu na 5 treningów w tygodniu trzeba być na …… 5!!!



6 listopada 2018


Informacja dot. obozu zimowego

Szanowni Państwo,

Z przykro¶ci± informujemy, że z przyczyn niezależnych od klubu (zbyt małe zainteresowanie ofert±) musimy odwołać organizację obozu zimowego, który miał się odbyć terminie 16.02.2019-23.02.2019 w Nowej Rudzie.

Wpłacona zaliczka zostanie niezwłocznie zwrócona na Państwa konto.

Zarz±d KP Sukces



30 paĽdziernika 2018


LIGA KLUBÓW ¦LˇSKICH ROCZNIK 2007, Radlin 24-10-18

W dniu 24 paĽdziernika 2018 w Radlinie odbyła się I tura L.K. ¦l±skich roznika 2007.
Nasz Klub reprezentowało 7 zawodniczek i zawodmików.

Wyniki zawodów:
1/Zawada Julia (rocznik 2007):
50m motylkowy - miejsce 33, czas 46:59
100m dowolny - miejsce 41, czas 1:27:08

2/ Pękala Marta (rocznik 2007):
100m dowolny - miejsce 16, czas 1:15:89

3/ Rogozińska Magdalena (rocznik 2007):
100m klasyczny - miejsce 24, czas 1:42:76
100m zmienny - miejsce 39, czas 1:36:60

4/ Spruta Kinga (rocznik 2007):
100m dowolny - miejsce 65, czas 1:34:57
100m klasyczny - miejsce 54, czas 1:55:78

5/ Banasiak Emilia (rocznik 2007):
100m dowolny - miejsce 72, czas 1:39:52
100m klasyczny – miejsce 34, czas 1:46:97

6/ Bilik Piotr (rocznik 2007): debiut na zawodach
100m dowolny - miejsce 75, czas 1:41:30

7/Bujar Tomasz (rocznik 2007): debiut na zawodach
100m dowolny – miejsce 82, czas 2:05:64

8/ Sztafeta 4 x 50 dowolnym w skaładzie Rogozińska,Banasiak,Zawada,Pękala – miejsce 16 – czas 2:34:60

Prawie wszyscy zawodnicy poprawili swoje wyniki życiowe (jedni w stopniu większym, drudzy w stopniu mniejszym).
Jednak zależy to w znacznej mierze od ilo¶ci i intensywno¶ci trenigu pływackiego, który powinien być prowadzony regularnie, tzn. po prostu na 5 treningów w tygodniu trzeba być na …… 5!!!

Zdjęcia w galerii.



25 paĽdziernika 2018


MITING MAĆKA MAIKA TYCHY 20-21,10,2018


W dniach 20-21.10.2018 w Tychach odbyły się zawody pływackie, w krótych startowało wielu zawodników z okręgu ¶l±skiego.

Nasz Klub reprezentowało 14 zawodniczek i zawodników, a najlepszymi zawodnikami byli: Drabik Aneta (3 miejsce) i Marchwiński Stanisław oraz Klaszczyk Filip (4 miejsce).

Wyniki zawodów:

1/ Chrobok Oliwia (rocznik 2004):
50m grzbiet - czas 41:54 – miejsce 9
100m dowolny - czas 1:17:19 – miejsce 16
50m dowolny - czas 35:25 – miejsce 20
400m dowolny - czas 5:44:23 – miejsce 7

2/ Sikora Michał (rocznik 2005):
50m dowolny - czas 32:86 – miejsce 15

3/ Łopatkiewicz Piotr (rocznik 2005):
50m dowolny - czas 38:03 – miejsce 20
50m grzbiet - czas 43:82 – miejsce 9
100m dowolny - czas 1:24:24 – miejsce 21

4/ Krz±kała Emilia (rocznik 2005):
50m dowolny - czas 46:18 – miejsce 25
100m dowolny - czas 1:48:89 – miejsce 20
50 grzbietowy – czas 54:63 – miejsce 12

5/ Mateja Jakub (rocznik 2008):
50m dowolny - czas 44:49 – miejsce 12
100m dowolny - czas 1:40:80 – miejsce 14
50m grzbietowy czas 54:62 – miejsce 8

6/ Czerniawski Jakub (rocznik 2005):
50m motylkowy - czas 39:19 – miejsce 10
50m dowolny - czas 31:98 – miejsce 14
100m dowolny - czas 1:10:66 – miejsce 16
50m grzbietowy – czas 39:39 – miejsce 7

7/ Sprutta Kinga (rocznik 2007)
50m dowolny - czas 41:06 – miejsce 8
100m klasyczny - czas 1:58:12 – miejsce 5

8/ Marchwiński Stanisław (rocznik 2006):
100m klasyczny - czas 1:43:00 – miejsce 4
50m dowolny - czas 38:63 – miejsce 9
100 dowolny - czas 1:32:92 – miejsce 12

9/ Wacławek Laura (rocznik 2005):
50m dowolny - czas 34:89 – miejsce 19
50m grzbietowy - czas 44:24 – miejsce 10
100m dowlony – czas 1:19:83 – miejsce 17

10/ Zawada Julia (rocznik 2007):
50m dowolny - czas 38:62 – miejsce 7
100m dowolny – czas 1:27:97 – miejsce 10

11/ Drabik Aneta (rocznik 2004):
50m dowolny - czas 32:12 – miejsce 15
400m dowolny - czas 5:14:97 – miejsce 3
100m dowolny – czas 1:09:91 – miejsce 11
50m motylkowy – czas 35:35 – miejsce 5

12/ Długosz Sandra (rocznik 2004):
50m dowolny - czas 44:85 – miejsce 24
100m dowolny – czas 1:42:70 – miejsce 19
50m klasyczny – czas 58:07 – miejsce 12
100m klasyczny – czas 2:04:96 – miejsce 10

13/ Klaszczy Filip (rocznik 2008)
50m klasyczny - czas 52:76 – miejsce 4
100m grzbietowy – czas 1:45:05 – miejsce 6
50m grzbietowy – czas 49:13 – miejsce 7
50m dowolny czas 41:23 – miejsce 10

14/ Blaszka Oliwia (rocznik 2004)
50m dowolny - czas 33:08 – miejsce 17
50 klasyczy – czas 41:03 – miejsce 7
50 motylkowy – czas 37:20 – miejsce 9
100m klasyczny – czas 1:29:20 – miejsce 7

Prawie wszyscy zawodnicy poprawili swoje wyniki życiowe (jedni w stopniu większym, drudzy w stopniu mniejszym).

Jednak zależy to w znacznej mierze od ilo¶ci i intensywno¶ci trenigu pływackiego, który powinien być prowadzony regularnie, tzn. po prostu na 5 treningów w tygodniu trzeba być na …… 5!!!

Zdjęcia w galerii.



24 paĽdziernika 2018


Liga Klubów ¦l±skich rocznik 2007 - 24.10.2018

Dnia 24.10.2018 w Gliwicach odbęd± się zawody pływackie, a nasz Klub reprezentować będzie 8 zawodniczek i zawodników to jest:

Rocznik 2004:
1/ Rogozińska Magdalena,
2/ Banasiak Emilia,
3/ Pękala Marta,
4/ Domżalska Nadia,
5/ Zawada Julia,
6/ Sprutta Kinga,
7/ Bilik Piotr,
8/ Bujar Tomasz

Zbiórka na basenie w Chorzowie ul. Graniczna 92 o godzinie 8,00 rano w ¶rodę 24.100.2018.

Prosimy o zabranie na zawody:
- czepka, kostiumu (ew. 2), okularków, ręczników, przek±sek i napojów, karimaty (jeżeli kto¶ ma), klapków, koszulek i spodenek (kto ma klubowe) oraz dobrego humoru i bojowego nastroju!!!



18 paĽdziernika 2018


LIGA KLUBÓW ¦LˇSKICH ROCZNIK 2005 i STARSI, 15.10.2018



W dniu 15 paĽdziernika 2018 w Gliwicach odbyła się I tura L.K.¦. ¦l±skich roczników 2005 i starsi.

Nasz Klub reprezentowało 6 zawodniczek i zawodmików.

Wyniki zawodów:

1/ Nowakowska Emilia (rocznik 2004):
200m klasyczny - miejsce 14, czas 3:25:23
100m dowolny - miejsce 41, czas 1:20:62

2/ Blaszka Oliwia (rocznik 2004):
100m dowolny - miejsce 24, czas 1:12:25
50m motylkowy – miejsce 26, czas 37:08

3/ Chrobok Oliwia (rocznik 2004):
100m grzbietowy - miejsce 17, czas 1:29:22
100m dowolny - miejsce 39, czas 1:18:49

4/ Drabik Aneta (rocznik 2004):
100m dowolny - miejsce 21, czas 1:10:01
50m konkurencja specjalna - miejsce 26, czas 34:35
50m motylkowy – miejsce 21, czas 35:01

5/ Sojka Aleksandra (rocznik 2004):
100m zmienny - miejsce 17, czas 1:20:98
200m klasyczny – miejsce 12, czas 3:05:44

6/ Widera Gabriel (rocznik 2004):
100m dowolny - miejsce 55, czas 1:16:28
200m klasyczny – miejsce 16, czas 3:05:61

Prawie wszyscy zawodnicy poprawili swoje wyniki życiowe (jedni w stopniu większym, drudzy w stopniu mniejszym).

Jednak zależy to w znacznej mierze od ilo¶ci i intensywno¶ci trenigu pływackiego, który powinien być prowadzony regularnie, tzn. po prostu na 5 treningów w tygodniu trzeba być na …… 5!!!

Zdjęcia w galerii.



17 paĽdziernika 2018


XI Ogólnopolski Miting im. Maćka Maika TYCHY, 20-21.10.2018

Dnia 20-21.10.2018 w Tychach odbęd± się zawody pływackie, a nasz Klub reprezentować będzie 15 zawodniczek i zawodników to jest:

Rocznik 2004:
1/ Sojka Aleksandra
2/ Drabik Aneta
3/ Chrobok Oliwia
4/ Nowakowska Emilia
5/ Blaszka Oliwia

Rocznik 2005:
1/ Krz±kała Emilia
2/ Czerniawski Jakub
3/ Wacławek Laura
4/ Łopatkiewicz Piotr
5/ Sikora Michał

Rocznik 2006:
1/ Marchwiński Stanisław

Rocznik 2007:
1/ Zawada Julia
2/ Sprutta Kinga

Rocznik 2008:
1/ Klaszczyk Filip
2/ Mateja Jakub

Zbiórka na basenie w Chorzowie ul. Graniczna 92 o godzinie 10.00 rano w sobotę i o godzinie 8,00 w niedzielę.

Koszt opłaty startowej od zawodnika wynosi 50 złotych od startu zawodnika.

Prosimy o zabranie na zawody:
- czepka, kostiumu (ew. 2), okularków, ręczników, przek±sek i napojów, karimaty (jeżeli kto¶ ma), klapków, koszulek i spodenek (kto ma klubowe) oraz dobrego humoru i bojowego nastroju!!!!!!!!!!!!!!!



10 paĽdziernika 2018


MIĘDZYNARODOWY MITING PŁYWACKI TARNOWSKIE GÓRY 07.10.2018

W dniu 7 paĽdzienika 2018 w Tarnowskiech Górach odbyły się zawody pływackie, w krótych startowało wielu zawodników z okręgu ¶l±skiego. Nasz Klub reprezentowało 9 zawodniczek i zawodników, a najlepszymi zawodnikami byli: Sojka Aleksandra (4 miejsce) i Rogozińska Magdalena (4 miejsce).



Wyniki zawodów:

1/ Gierlach Szymon (rocznik 2008):
50m dowolny – miejsce 34 - czas 40:86
100m dowolny – miejsce 35 - czas 1:39:83
50m motylkowy – miejsce 22 - czas 54:77

2/ Sprutta Kinga (rocznik 2007):
50m klasyczny – miejsce 15 - czas 51:55
50m dowolny – miejsce 26 - czas 41:71
100m dowolny - miejsce 23 - czas 1:36:43
100 klasyczny – miejsce 12 - czas 1:54:32

3/ Rogozińska Magdalena (rocznik 2007):
100m klasyczny – miejsce 4 - czas 1:39:51
50m klasyczny – miejsce 6 - czas 46:06
100 dowolny – miejcse 15 - czas 1:24:42
50m dowolny – miejsce 24 – czas 39:44

4/ Pękala Marta (rocznik 2007):
50m dowolny – miejsce 11 - czas 34:02
100m dowolny – miejsce 8 - czas 1:18:38
100m zmienny – miejsce 35 – czas 1:34:99
50m motylkowy – miejsce 14 - czas 44:72

5/ Krupa Buno (rocznik 2005):
50m dowolny – miejsce 14 - czas 33:62
50m grzbiet – miejsce 7 - czas 41:02
100m dowolny – miejsce 15 - czas 1:17:59
50m motylkowy - miejsce 5 – czas 42:24

6/ Drabik Aneta (rocznik 2004):
50m dowolny – miejsce - 16 - czas 31:77
200m motylkowy miejcse 7 - czas 2:57:36
100m dowolny – miejsce 17 - czas 1:09:24
50m motylkowy – miejsce 14 – czas – 35:06

7/ Nowakowska Emilia (rocznik 2004):
50m dowolny - miejsce 22 - czas 35:11
50m klasyczny miejsce 13 – czas 44:04
50m grzbiet – miejsce 14 – czas 43:36

8/ Sojka Aleksandra (rocznik 2004)
50m klasyczny – miejsce 7 - czas 38:64
100m klasyczny – miejsce 4 - czas 1:24:43
100m zmienny – miejsce 29 - czas 1:20:74
100m dowolny – miejsce 21 – czas 1: 12:10

9/ Krz±kała Emilia (rocznik 2005)
50m dowolny – miejsce – 15 czas 46:94
100m dowolny – miejsce 17 - czas 1:50:14

Prawie wszyscy zawodnicy poprawili swoje wyniki życiowe (jedni w stopniu większym, drudzy w stopniu mniejszym). Jednak zależy to w znacznej mierze od ilo¶ci i intensywno¶ci trenigu pływackiego, który powinien być prowadzony regularnie, tzn. po prostu na 5 treningów w tygodniu trzeba być na …… 5!!!

Zdjęcia w galerii.



4 paĽdziernika 2018


PUCHAR ROSOMAKA SIEMIANOWICE ¦L., 29.09.2018

W dniu 26 wrze¶nia 2018 w Siemianowicach odbyły się zawody pływackie, w krótych startowało wielu zawodników z okręgu ¶l±skiego. Nasz Klub reprezentowało 17 zawodniczek i zawodników, a najlepszymi zawodnikami byli: Sojka Aleksandra ( 4 i 6 miejsce ) i Drabik Aneta (4 miejsce).



Wyniki zawodów:

1/ Pietroniec Konrad (rocznik 2010):
50m grzbiet - czas 54:96
100m grzbiet - czas 1:56:75
50m dowolny - czas 51:28
50m klasyczny - czas 1:01:39

2/ Ciupa Ewelina (rocznik 2009):
50 grzbietowy - czas 52:20
50m dowolny - czas 47:44

3/ Iwo Syska (rocznik 2009):
50m dowolny - czas 55:85
50m grzbiet - czas 1:03:32
50klasyczny - czas 1:12:06

4/ Maniura Jessica (rocznik 2009):
50m dowolny - czas 57:59
50m klasyczny - czas 1:05:45
50 grzbietowy – czas 59:53

5/ Gierlach Szymon (rocznik 2008):
50m dowolny - czas 41:14
100m dowolny - czas 1:35:71
50m motylkowy czas 55:8

6/ Ciupa Natalia (rocznik 2006):
50m motylkowy - czas 55:50
50m dowolny - czas 42:32
100m dowolny - czas 1:38:39
50 klasyczny – czas 58:77

7/ Mateja Jakub (rocznik 2008)
50m dowolny - czas 45:58
100m dowolny - czas 1:42:59
50m grzbiet - czas 52:99

8/ Rogozińska Magdalena (rocznik 2007):
100m klasyczny - czas 1:43:14
50m klasyczny - czas 46:95
100 zmienny - czas 1:37:01

9/ Pękala Marta (rocznik 2007):
50m dowolny - czas 34:73
50m klasyczny - czas 46:30
50m motylkowy – czas 45:29

10/ Łopatkiewicz Piotr (rocznik 2005):
50m dowolny - czas 36:98
50m grzbiet - czas 46:37
100m dowolny – czas 1:25:55

11/ Drabik Aneta (rocznik 2004):
50m dowolny - czas 32:66
100m motylkowy - czas 1:20:63
100m dowolny – czas 1:11:40

12/ Chrobok Oliwia (rocznik 2004):
50m dowolny - czas 35:77
100m dowolny – czas 1:18:92
50m grzbiet – czas 42:66
100m grzbiet – czas 1:30:31

13/ Sojka Aleksandra (rocznik 2004)
50m klasyczny - czas 40:16
100m klasyczny – czas 1:26:50
50m dowolny czas 33:80

14/ Wacławek Laura (rocznik 2005)
50m dowolny - czas 36:74
50 klasyczy – czas 48:73
100m dowolny – czas 1:22:07

15/ Emilia Banasiak ( rocznik 2007)
50 dowolny – czas 41:91
50 klasyczny – czas 48:66
100 dowolny – czas 1:31:82
100 klasyczny – czas 1:49:77

Prawie wszyscy zawodnicy poprawili swoje wyniki życiowe (jedni w stopniu większym, drudzy w stopniu mniejszym). Jednak zależy to w znacznej mierze od ilo¶ci i intensywno¶ci trenigu pływackiego, który powinien być prowadzony regularnie, tzn. po prostu na 5 treningów w tygodniu trzeba być na …… 5!!!

Zdjęcia w galerii.



4 paĽdziernika 2018


Pożegnanie trenera Marcina Korka. Podziękowania.

Dnia 21.09.2018 roku po raz ostatni poprowadził zajęcia w naszym klubie Pan Marcin Korek.



Pragniemy przekazać serdeczne podziękowania dla Pana Marcina za zaangażowanie, za profesjonalizm oraz wielk± cierpliwo¶ć, za wyrozumiało¶ć i trud włożony w szkolenie naszych dzieci. Zyczymy sukcesów w życiu prywatnym oraz zawodowym.

Zawodnicy KP SUKCES, ich Rodzice oraz Zarz±d.



4 paĽdziernika 2018


OTYLIA SWIM TOUR, 22.09.2018

Dnia 22.09.2018 go¶cili¶my na basenie przy ul. Granicznej 92 w Chorzowie wyj±tkowych ludzi. W ten dzień odbyła się OTYLIA SWIM TOUR



Tego dnia wiele się wydarzyło, czę¶ć dzieci z naszego klubu uczestniczyła w warsztatach, czę¶ć była wolontariuszami. Uczestnicy pod okiem wykwalifikowanych trenerów zdobywali wiedzę na temat pływania w wodzie oraz na l±dzie.

Wszyscy poznali ¶wietnych ludzi, takich jak: Otylia Jędrzejczak, Robert Białecki, Szymon Kujat, Robert Wilk, Beata Mieńkowska, Maria Gawliczek, Konrad Król, Ewelina Wilk, Dominika Karpińska, Natalia Główka, Szymon Kiwacki, Grzegorz Salwierak, Klaudia KoĽbiał, Przemysław Gorczycz.

Byli też tacy którzy sw± osobowo¶ci±, sposobem bycia motywowali nas do działania tak jak Łukasz Kaliciński i Paweł Przybyła.

Wolontariusze (Monika Chrobok, Adam Chyliński, Aleksandra Sojka, Emilia Krz±kał±, Oliwia Blaszka, Oliwia Chrobok, Emilia Nowakowska ,Piotr Łopatkiewicz,Gabriel Widera, Michał Sikora) mieli dużo pracy i obowi±zków ale podołali.

Dziękujemy za zaufanie ...

Pragniemy również podziękować naszym przyjaciołom którzy pomogli nam w ten dzień to fantastyczne dzieciaki: Michał Stępniak, Kina Siemierska,Malwina Borawska, Kamil Pietruszka, Klaudia Pietruszka, Martyna Mysior, Suchan Julia, Kabis Agata

Zdjęcia w galerii.

Dziennik Zachodni

Fundacja Otylii Jedrzejczak FaceeBook



2 paĽdziernika 2018


VII Międzynarodowy miting pływacki Tarnowski Góry, 06.10. 2018

Dnia 06.10.2018 w Tarnowskich Górach odbęd± się zawody pływackie, a nasz Klub reprezentować będzie 10 zawodniczek i zawodników to jest:

Rocznik 2004:
1/ Sojka Aleksandra,
2/ Drabik Aneta,
3/ Chrobok Oliwia,
4/Nowakowska Emilia

Rocznik 2005:
1/ Krz±kała Emilia
2/ Krupa Bruno

Rocznik 2007:
1/ Pękala Marta,
2/ Rogozińska Magdalena,
3/ Sprutta Kinga,

Rocznik 2008:
1/ Gierlach Szymon,

Zbiórka na basenie w Chorzowie ul. Graniczna 92 o godzinie 7.30 rano.

Koszt opłaty startowej od zawodnika wynosi 50 złotych od startu zawodnika.

MOŻLIWO¦Ć WYCOFANIA ZAWODNIKA BEZ PONIESIENIA KOSZTÓW DO 03.10.2018 GODZ 10.00 RANO. KONTAKT Z TRENEREM 514 279 446 .

OBIADY!!! W sprawie obiadów proszę o kontakt z trenerem Adamem Chylińskim – tel. 514279446 – maksymalnie do dnia 04.10.2018 roku!!!

Prosimy o zabranie na zawody:
- czepka, kostiumu (ew. 2), okularków, ręczników, przek±sek i napojów, karimaty (jeżeli kto¶ ma), klapków, koszulek i spodenek (kto ma klubowe) oraz dobrego humoru i bojowego nastroju!!!



24 wrze¶nia 2018


V Zawody Pływackie o Puchar Rosomaka, data 29.09. 2018 r.

Dnia 29.09.2018 roku w Siemianowicach ¦l±skich odbęd± się zawody pływackie, a nasz Klub reprezentować będzie 17 zawodniczek i zawodników (zawodnicy będ± startować w wielu indywidualnych konkurencjach od 50m do 100m, w różnych stylach pływackich), to jest:

Rocznik 2004:
1/ Sojka Aleksandra,
2/ Drabik Aneta,
3/ Chrobok Oliwia,

Rocznik 2005:
1/ Wacławek Lura,
2/ Łopatkiewicz Piotr,
3/ Czerniawski Jakub,

Rocznik 2006:
1/ Ciupa Natalia,

Rocznik 2007:
1/ Pękala Marta,
2/ Rogozińska Magdalena,
3/ Zawada Julia,
4/ Banasiak Emilia,

Rocznik 2008:
1/ Gierlach Szymon,
2/ Mateja Jakub,

Rocznik 2009:
1/ Ciupa Ewelina,
2/ Maniura Jessica,

Rocznik 2010:
1/ Pietroniec Kondrat,
2/ Ivo Syska,

Zbiórka na basenie w Siemianowicach ¦l±skich ul. MIKOŁAJA 3 o godzinie 7.30 rano.
Koszt opłaty startowej od zawodnika wynosi 40 złotych od startu zawodnika.
Bardzo proszę o uregulowanie zaległej opłaty startowej!!!

OBIADY!!!
W sprawie obiadów proszę o kontakt z trenerem Adamem Chylińskim – tel. 514279446 – maksymalnie do dnia 25.09.2018 roku!!!!

Zawody odbęd± się w Siemianowicach ¦l±skich na basenie przy ulicy Mikołaja numer 3. Możliwo¶ć skre¶lenia zawodnika z list startowych (bez ponoszenia kosztów) do dnia 26.09.2018 roku. Po tej dacie koszt staru nie zostanie zwrócony.

Prosimy o zabranie na zawody:
- czepka, kostiumu (ew. 2), okularków, ręczników, przek±sek i napojów, karimaty (jeżeli kto¶ ma), klapków, koszulek i spodenek (kto ma klubowe) oraz dobrego humoru i bojowego nastroju!!!



31 sierpnia 2018


ROZPOCZYNAMY NOWY SEZON 2018/2019 / AKTUALIZACJA

Informujemy, że zajęcia na basenach rozpoczynamy od 4 wrze¶nia (wtorek), od treningu popołudniowego od godziny 16:00 na basenie przy ul. Granicznej i od 17:00 na basenie przy Placu Powstańców ¦l±skich.

Harmonogram treningów na basenie Hajduki odbywać się będzie w następuj±cych dniach:

PONIEDZIAŁEK
16:00-17:00 grupa pocz±tkuj±ca
16:00-18:00 grupa ¶rednio zaawansowana
17:00-19:00 grupa zaawansowana

WTOREK
16:00-18:00 grupa zaawansowana

¶RODA
16:00-17:00 grupa pocz±tkuj±ca
16:00-18:00 grupa ¶rednio zaawansowana
17:00-19:00 grupa zaawansowana

CZWARTEK
16:00-18:00 grupa zaawansowana

PIˇTEK
16:00-17:00 grupa pocz±tkuj±ca
16:00-18:00 grupa ¶rednio zaawansowana
17:00-19:00 grupa zaawansowana

Harmonogram treningów na basenie przy Placu Powstańców ¦l±skich odbywać się będzie w następuj±cych dniach:

WTOREK
17:00-18:00 grupa
18:00-19:00 grupa

CZWARTEK
17:00-18:00 grupa
18:00-19:00 grupa

PIˇTEK
17:00-18:00 grupa
18:00-19:00 grupa

W tym roku składka klubowa została na tym samym poziomie co w zeszłym roku, zależy od ilo¶ci treningów w tygodniu oraz od od tego do jakiej grupy należy dziecko i wynosi:

grupa pierwsza - 70 zł. (treningi trzy razy w tygodniu)
grupa druga – 80 zł. (treningi cztery razy w tygodniu)
grupa trzecia – 100 zł. (pięć razy w tygodniu)

Płatne z góry do 10-go każdego miesi±ca.

Na pocz±tku miesi±ca każde dziecko otrzyma komplet dokumentów który trzeba będzie wypełnić, podpisać i oddać do klubu, będzie to umowa, deklaracja.
Na pocz±tku miesi±ca odbęd± się testy sprawno¶ciowe przeprowadzone przez trenerów z kubu.
Na podstawie tych testów dzieci zostan± przyporz±dkowane do poszczególnych grup.
Po dokonaniu podziału na grupy poinformujemy kiedy konkretnie będ± odbywały się zajęcia.



31 sierpnia 2018


RELACJA Z OBOZU - USTRONIE MORSKIE 2018

Wszystko, co dobre, szybko się kończy!

Dzieci już w domu, rowery odebrane. Obóz pływacko- rowerowy w Ustroniu Morskim uważamy oficjalnie za zakończony.




Serdecznie dziękujemy trenerom za: po¶więcony czas, super zabawę, za nocne dożywianie, za wspólne rozmowy, za plażowanie, za wspólnie przejechane 250 km na rowerze, za wspólne gry i zabawy.
To dzięki Wam było tak super: Grzegorz Pietrzyński, Mariusz Pawliniak, Marta Bajura, Marta Jabłońska.
obszerniejsza relacja oraz zdjęcia dostępne na klubowym facebooku.

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania obozu.

Do zobaczenia za rok.

Zdjęcia z obozu w galerii. i na stronach WP1 i WP2



1 sierpnia 2018


SPRAWY ORGANIZACYJNE

Przypominamy o oddaniu wypełnionych kart obozowych najpóĽniej do dnia 04.08.2018 jest to OSTATECZNY TERMIN!!!!!

Karta ma być wypełniona włożona do koperty opisana KP Sukces i pozostawiona na basenie przy placu Powstańców ¦l±skich.

Prosimy również o dokonanie pełnej wpłaty za obóz!!!!!



1 sierpnia 2018


WYJAZD NA OBÓZ PŁYWACKI

Wyjazd na obóz z Katowic dnia 10 sierpnia (pi±tek) o godzinie 20:27.

Zbiórka przed dworcem PKP w Katowicach, od strony Placu Andrzeja o godzinie 19:30.

Dzieciom, które Ľle znosz± podróżowanie prosimy godzinę przed wyjazdem podać ¶rodki na chorobę lokomocyjn±.

Powrót z obozu do Chorzowa (Chorzów Miasto) dnia 24 sierpnia (pi±tek) o godzinie 07:10.

Z Kołobrzegu dzeciaki planowo wyjeżdżaj± 23 sierpnia (czwartek) o godzinie 21:51


UWAGA!!! Przypominamy o posiadaniu przez dzieci legitymacji szkolnej - OBOWIˇZKOWO!!!

Pieni±dze (kieszonkowe dla dzieci) przygotować w opisanej kopercie ( imię i nazwisko dziecka + kwota) w banknotach po 10 zł ( 10zł./dzień + ew. rezerwa 20zł.)

INFORMACJE NIEZBĘDNE OPIEKUNOM O CHOROBACH ( instrukcje dawkowania leków je¶li jest taka potrzeba) LUB INNYCH PROBLEMACH DZIECKA PROSIMY NAPISAĆ I WŁOŻYĆ DO KOPERTY Z ZAZNACZENIEM NA KOPERCIE INFORMACJA + NAZWISKO DZIECKA.

Telefony do trenerów:

Grzegorz Pietrzyński – 607-258-527
Marta Bajura – 538-111-311
Marta Jabłońska – 608-628-784
Mariusz Pawliniak - 669-303-633

Obóz zgłoszony w Kuratorium O¶wiaty pod nr 30797/SLA/2018-L

SUGEROWANY WYKAZ RZECZY:

- dwie pary butów sportowych
- sprzęt na pływalnię (okularki, czepek, kostium pływacki)
- obowi±zkowo dwa komplety, klapki na pływalnię, mały plecak
- sandały
- dresy treningowe
- ortalion - kurtka przeciw deszczowa
- krótkie spodenki sportowe w odpowiedniej ilo¶ci
- koszulki na zmianę (t-shirty) w odpowiedniej ilo¶ci
- skarpetki (na każdy dzień pobytu jedna para)
- dodatkowo : bluzę x 2 sztuki , spodnie długie, piżamę
- bieliznę na zmianę w odpowiedniej ilo¶ci
- co najmniej dwa ręczniki (mały i duży) + ręcznik plażowy
- przybory toaletowe
- nakrycie na głowę (czapka z daszkiem)
- krem ochronny do opalania
- można zabrać ulubione gry planszowe
- preparat przeciw insektom
- suszarka do włosów (w przypadku dziewczynek o długich włosach
- suszenie ( pomoc wychowawczyni)
- przed podróż±, proszę podać ¶rodki na chorobę lokomocyjn± (je¶li jest taka potrzeba)
- lekarstwa (je¶li dziecko zażywa proszę dostarczyć przed wyjazdem z pisemn± instrukcj± dla trenera prowadz±cego)
- legitymacja szkolna - OBOWIˇZKOWO!

UWAGA!
NAJLEPSZE RZECZY NA OBÓZ TO RZECZY, KTÓRE DZIECI ZNAJˇ, W KTÓRYCH CZUJˇ SIĘ SWOBODNIE. WARTO PODPISAĆ RZECZY, WTEDY UNIKNIE SIĘ ZGUB I RZECZY, DO KTÓRYCH POD KONIEC OBOZU NIKT SIĘ NIE PRZYZNAJE !!!



1 sierpnia 2018


Ustronie Morskie - informacja dot. rowerów

Prosimy o dostarczenie rowerów dnia 10 sierpnia (pi±tek) o godzinie 16:00 pod basen "Hajduki" przy ul. Granicznej 92.

Proszę PAMIĘTAĆ !!!! Rower musi być:

1. sprawny technicznie (najlepiej żeby zobaczył go serwisant)
2. wyposażony w wygodne siodełko co dodatkowo sprzyja kilkugodzinnej dziennej jeĽdzie.
3. wyposażony być powinien w o¶wietlenie (przednie, tylne) oraz odblaski
4. konieczny jest kask dla bezpieczeństwa naszej pociechy
5. użyteczne mog± się okazać również bidon, dzwonek, błotniki oraz bagażnik
6. Poza tym, każdy z uczestników powinien zabrać zamknięcie rowerowe dla swojego roweru

Roporz±dzenie Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich wyposażenia zgodnie z par.53.1 rower powinien być wyposażony:

- z przodu - co najmniej w jedno ¶wiatło pozycyjne barwy białej lub zółtej selektywnej
- z tyłu - co najmniej jedno ¶wiatło odblaskowe barwy czerwonej o kształcie innym niż trójk±t oraz co najmniej w jedno ¶wiatło pozycyjne barwy czerwonej
- co najmniej w jeden skutecznie działaj±cy hamulec
- w dzwonek lub inny sygnał ostrzegawczy o nieprzerażliwym dĽwięku




KASK jest dla nas OBOWIˇZKOWY !!!

Dodatkowe wyposażenie :
dętka, pompka, łatki, ewentualnie zestaw narzędziowy, bidon do wykorzystania na basenie, rękawiczki rowerowe, plecak sportowy










18 lipca 2018


Międzynarodowe Zawody Pływackie Otylia Swim Cup Gliwice, 16-17.06.2018

W dniu 16-17 czerwca 2018 w Gliwicach odbyły się zawody pływackie, w krótych startowało wielu zawodników z Polski i z zagranicy, pod patronatem (i przy obecno¶ci) Otylii Jędrzejczak.




Nasz Klub reprezentowało 18 zawodniczek i zawodników, a najlepszymi zawodnikami byli: Konrad Pietroniec (1 miejsce), Przemysław Nantka (2 miejsce), Burzyńska Oliwia (2 miejsce) i Drabik Aneta (3 miejsce).

Wyniki zawodów:

1/ Pietroniec Konrad (rocznik 2010):
50m grzbiet - miejsce 5, czas 52:91
100m grzbiet - miejsce 1, czas 1:56:57
50m dowolny - miejsce 6, czas 54:96
50m klasyczny - miejsce 5, czas 1:05:39

2/ Ciupa Ewelina (rocznik 2009):
50m klasyczny - miejsce 8, czas 1:02:27
100m klasyczny - miejsce 6, czas 2:21:51
50m dowolny - miejsce 10 czas 46:31
100m dowolny - miejsce 8, czas 1:49:09

3/ Kudłaciok Jakub (rocznik 2007):
50m dowolny - miejsce 16, czas 40:01
50m grzbiet - miejsce 13, czas 45:81
50klasyczny - miejsce 20, czas 58:39

4/ Zawada Julia (rocznik 2007):
50m motylkowy - miejsce 21, czas 45:53
50m klasyczny - miejsce 29, czas 54:15

5/ Konik Szymon (rocznik 2006):
50m dowolny - miejsce 27, czas 39:49
100m dowolny - miejsce 23, czas 1:30:85
50m klasyczny - miejsce 14, czas 52:48
100m klasyczny- miejsce 13, czas 1:55:47,

6/ Ciupa Natalia (rocznik 2006):
50m motylkowy - miejsce 23, czas 1:32:58
50m klasyczny - miejsce 20, czas 1:04:13
50m dowolny - miejsce 22, czas 43:55
100m dowolny - miejsce 20, czas 1:40:17

7/ Nantka Przemysław (rocznik 2008):
50m dowolny - miejsce 17, czas 39:19
200m grzbiet - miejsce 2, czas 3:23:12
50m grzbiet - miejsce 4, czas 43:41
100m grzbiet – miejsce 6, czas 1:35:81

8/ Mateja Jakub (rocznik 2008)
50m dowolny - miejsce 29, czas 45:62
100m dowolny - miejsce 17, czas 1:42:49
50m klasyczny - miejsce 15, czas 57:57
50m grzbiet - miejsce 26, czas 53:53

9/ Rogozińska Magdalena (rocznik 2007):
100m klasyczny - miejsce 7, czas 1:43:23
200m klasyczny - miejsce 10, czas 3:44:23
50m klasyczny - miejsce 17, czas 47:63
50m dowolny – miejsce 22, czas 39:94,

10/ Pękala Marta (rocznik 2007):
50m dowolny - miejsce 7, czas 34:91
100m dowolny - miejsce 8, czas 1:19:17
50m klasyczny - miejsce 16, czas 47:17
50m motylkowy – miejsce 21, czas 45:46

11/ Dziurski Przemysław (rocznik 2006):
50m grzbiet - miejsce 7, czas 36:99
100m grzbiet - miejsce 4, czas 1:20:44
200m grzbiet – miejsce 3, czas 2:47:13

12/ Marchwiński Stanisław (rocznik 2006):
50m dowolny - miejsce 29, czas 39:87
100m dowolny - miejsce 24, czas 1:32:12
50m klasyczny – miejsce 11, czas 48:61

13/ Krupa Bruno (rocznik 2005):
50m dowolny - miejsce 35, czas 36:32
50m grzbiet - miejsce 21, czas 41:55
50m delfin - miejsce 24, czas 42:95

14/ Łopatkiewicz Piotr (rocznik 2005):
50m dowolny - miejsce 38, czas 39:18
50m grzbiet - miejsce 23, czas 47:62
50m klasyczny - miejsce 22, czas 49:89
100m dowolny – miejsce 26, czas 1:31:42

15/ Drabik Aneta (rocznik 2004):
50m dowolny - miejsce 11, czas 32:79
100m motylkowy - miejsce 5, czas 1:26:32
50m motyl - miejsce 12, czas 37:18
100m dowolny – miejsce 8, czas 1:13:05
200m motylkowy - miejsce 3, czas 3:10:90

16/ Blaszka Oliwia (rocznik 2004):
50m dowolny - miejsce 14, czas 34:68
100m dowolny – miejsce 10, czas 1:16:09
50m klasyczy – miejsce 10, czas 42:99
100m klasyczny – miejsce 6, czas 1:34:53
50m motyl – miejsce 13, czas 39:22

17/ Nowakowska Emilia (rocznik 2004)
50m klasyczny - miejsce 11, czas 44:49
100m klasyczny – miejsce 7, czas 1:41:83
200m klasyczny – miejsce 6, czas 3:34:38

18/ Burzyńska Oliwia (rocznik 2004)
50m dowolny - miejsce 12, czas 33:90
200m grzbiet – miejsce 4, czas 2:50:48
200m dowolny – miejsce 8, czas 2:39:79
400m dowolny – miejsce 2, czas 5:25:12

Prawie wszyscy zawodnicy poprawili swoje wyniki życiowe (jedni w stopniu większym, drudzy w stopniu mniejszym). Jednak zależy to w znacznej mierze od ilo¶ci i intensywno¶ci trenigu pływackiego, który powinien być prowadzony regularnie, tzn. po prostu na 5 treningów w tygodniu trzeba być na... 5!!!

Zdjęcia z zawodów galerii.




12 czerwca 2018


Komunikat – Otylia Swim Cup w Gliwicach, data 16-17 czerwca 2018 roku

Dnia 16 i 17 czerwca 2018 roku w Gliwicach odbęd± się zawody pływackie, a nasz Klub reprezentować będzie 18 zawodniczek i zawodników (zawodnicy będ± startować w wielu indywidualnych konkurencjach od 25m do 200m, w różnych stylach pływackich), to jest:

Rocznik 2004:
1/ Blaszka Oliwia,
2/ Nowakowska Emilia,
3/ Burzyńska Oliwia,

Rocznik 2005:
1/ Krupa Bruno,
2/ Łopatkiewicz Piotr,

Rocznik 2006:
1/ Dziurski Przemysław,
2/ Konik Szymon,
3/ Marchwiński Stanisław,
4/ Ciupa Natalia,

Rocznik 2007:
1/ Pękala Marta,
2/ Rogozińska Magdalena,
3/ Zawada Julia,
4/ Kudłaciok Jakub

Rocznik 2008:
1/ Nantka Przemysław,
2/ Mateja Jakub.

Rocznik 2009:
1/ Ciupa Ewelina.

Rocznik 2010:
1/ Pietroniec Kondrat.

Zbiórka na basenie w Chorzowie przy ulicy Granicznej 92, w sobotę o godzinie 7.00 rano i w niedzielę o 7.45 rano.
Koszt opłaty startowej od zawodnika wynosi 10 złotych od startu zawodnika.
Bardzo proszę o uregulowanie zaległej opłaty startowej!!!

W sprawie obiadów proszę o kontakt z trenerem Adamem Chylińskim – tel. 514279446 – maksymalnie do dnia 12.06.2018 roku!!!

Zawody odbęd± się w Gliwicach na basenie Olimpijczyk przy ulicy Oriona numer 120. Możliwo¶ć skre¶lenia zawodnika z list startowych (bez ponoszenia kosztów) do dnia 13.06.2018 roku.

Prosimy o zabranie na zawody:
- czepka, kostiumu (ew. 2), okularków, ręczników, przek±sek i napojów, karimaty (jeżeli kto¶ ma), klapków, koszulek i spodenek (kto ma klubowe) oraz dobrego humoru i bojowego nastroju!!!



12 czerwca 2018


Mistrzostwa ¦l±ska roczniki 2004 i 2006, 1-2.06 7-8.06

W dniach 01-02 czerwca 2018 oraz w dniach 07-08 czerwca 2018 roku w Gliwicach odbyły się tegoroczne Mistrzostwa ¦l±ska, odpowiednio roczników 2006 i 2004.

Nasz Klub reprezentowało 6 zawodniczek i zawodników, a najlepszymi zawodnikami byli: Przemek Dziurski (3 miejsce) i Drabik Aneta (4 miejsce) oraz Oliwia Burzyńska (6 miejsce).




Wyniki zawodów:

1/ Dziurski Przemysław (rocznik 2006):
100m grzbiet - miejsce 4, czas 1:16:25
200m grzbiet - miejsce 3, czas 2:40:69

2/ Blaszka Oliwia (rocznik 2004):
50m dowolny - miejsce 40, czas 34:98
100m dowolny - miejsce 41, czas 1:16:18
50m klasyczny – miejsce 21, czas 44:53
100m klasyczny – miejsce 25, czas 1:37:61
50m motylkowy – miejsce 33, czas 41:57

3/ Burzyńska Oliwia (rocznik 2004):
200m grzbietowy - miejsce 6, czas 2:49:91
400m dowolny - miejsce 12, czas 5:27:08
800m dowolny - miejsce 7, czas 11:14:96

4/ Drabik Aneta (rocznik 2004):
50m dowolny - miejsce 31, czas 32:58
100m dowolny - miejsce 29, czas 1:12:20
50m motylkowy - miejsce 27, czas 36:77
100m motylkowy – miejsce 13, czas 1:24:31
200m motylkowy – miejsce 4, czas 3:06:33

5/ Sojka Aleksandra (rocznik 2004):
100m dowolny - miejsce 38, czas 1:14:58
100m klasyczny – miejsce 13, czas 1:28:34

6/ Widera Gabriel (rocznik 2004):
100m dowolny - miejsce 55, czas 1:19:18
100m klasyczny – miejsce 25, czas 1:35:76

Prawie wszyscy zawodnicy poprawili swoje wyniki życiowe (jedni w stopniu większym, drudzy w stopniu mniejszym). Jednak zależy to w znacznej mierze od ilo¶ci i intensywno¶ci trenigu pływackiego, który powinien być prowadzony regularnie, tzn. po prostu na 5 treningów w tygodniu trzeba być na …… 5!!!

Zdjęcia z zawodów galerii.




6 czerwca 2018


ZMIANA TERMINU ZEBRANIA RODZICÓW W SPRAWIE OBOZU

Ze względów organizacyjnych zostaje zmieniony termin zebrania z rodzicami w sprawie obozu z ¶rody 13.06.2018 na dzień 11 czerwca 2018 (poniedziałek) na godzinę 19:15

Tematem zebrania będzie ustalenie wszystkich szczegółów wyjazdu na obóz pływacki do Ustronia Morskiego.

Przypominamy o jak najszybszym oddaniu wypełnionych kart obozowych.

Obecno¶ć rodziców dzieci wyjeżdżaj±cych na obóz OBOWIˇZKOWA.



30 maja 2018


Międzynarodowe zawody pływackie Pawłowice, 19-20 maja 2018

W dniu 19-20 maja 2018 w Pawłowicach odbyły się zawody pływackie, w krótych startowało ponad 800 zawodników z Polski i z zagranicy.
Nasz Klub reprezentowało 19 zawodniczek i zawodników, a najlepszymi zawodnikami byli: Przemek Dziurski (2 miejsce) i Przemysław Nantka (3 x 4 miejsce).




Wyniki zawodów:
1/ Pietroniec Konrad (rocznik 2010):
25m dowolny - miejsce 12, czas 23:77
25m grzbiet - miejsce 4, czas 25:33
25m klasyczny - miejsce 7, czas 28:75

2/ Ciupa Ewelina (rocznik 2009):
25m dowolny - miejsce 6, czas 21:23
25m grzbiet - miejsce 8, czas 25:66
25m klasyczny - miejsce 5, czas 29:75

3/ Lichwała Oliwia (rocznik 2009):
25m dowolny - miejsce 13, czas 30:76
25m grzbiet - miejsce 14, czas 34:64
25 klasyczny - miejsce 10, czas 32:70

4/ Stromczyński Kajetan (rocznik 2009):
25m dowolny - miejsce 7, czas 21:40
25 grzbiet - miejsce 7, czas 24:44
25 klasyczny - miejsce 7, czas 29:12

5/ Maniura Jessica (rocznik 2009):
25m dowolny - miejsce 12, czas 26:26
25m grzbiet - miejsce 11, czas 28:76
25m klasyczny - miejsce 9, czas 32:41

6/ Klaszczyk Filip (rocznik 2008):
100m dowolny - miejsce 8, czas 1:32:58
50m grzbiet - miejsce 8, czas 46:60
50m klasyczny - miejsce 14, czas 54:51

7/ Nantka Przemysław (rocznik 2008):
50m dowolny - miejsce 4, czas 37:99
100m dowolny - miejsce 4, czas 1:26:14
50m grzbiet - miejsce 14, czas 50:31
100m grzbiet – miejsce 4, czas 1:35:78

8/ Mateja Jakub (rocznik 2008)
50m dowolny - miejsce 14, czas 45:53
50m grzbiet - miejsce 20, czas 56:98
50m klasyczny - miejsce 17, czas 57:37
100 m dowolny miejsce 13, czas 1:39:97

9/ Rogozińska Magdalena (rocznik 2007):
100m dowolny - miejsce 18, czas 1:32:99
100m klasyczny - miejsce 5, czas 1:41:22
50m klasyczny - miejsce 8, czas 47:68

10/ Pękala Marta (rocznik 2007):
50m dowolny - miejsce 7, czas 36:67
100m dowolny - miejsce 5, czas 1:21:80
50m klasyczny - miejsce 10, czas 48:48
100m klasyczny – miejsce 10, czas 1:48:81

11/ Dziurski Przemysław (rocznik 2006):
50m dowolny - miejsce 12, czas 33:81
50m grzbiet - miejsce 6, czas 36:99
100m dowolny - miejsce 11, czas 1:14:45
100m grzbiet – miejsce 2, czas 1:15:22

12/ Wacławek Laura (rocznik 2005):
50m dowolny - miejsce 10, czas 36:01
50m grzbiet - miejsce 13, czas 43:95
100m dowolny - miejsce 11, czas 1:19:24
100m klasyczny – miejsce 10, czas 43:95

13/ Krupa Bruno (rocznik 2005):
50m dowolny - miejsce 17, czas 36:18
50m grzbiet - miejsce 8, czas 40:73
50m delfin - miejsce 15, czas 44:98
100m dowolny - miejsce 16, czas 1:21:09

14/ Łopatkiewicz Piotr (rocznik 2005):
50m dowolny - miejsce 21, czas 38:98
50m grzbiet - miejsce 13, czas 46:37
50m klasyczny - miejsce 11, czas 50:49
100m dowolny – miejsce 18, czas 1:30:30

15/ Czerniawski Jakub (rocznik 2005):
50m dowolny - miejsce 13, czas 33:35
50m grzbiet - miejsce 6, czas 39:45
50m motyl - miejsce 9, czas 37:81
100m dowolny – miejsce 9, czas 1:10:59

16/ Blaszka Oliwia (rocznik 2004):
50m dowolny - miejsce 17, czas 35:02
100m dowolny – miejsce 14, czas 1:15:72
50m klasyczy – miejsce 12, czas 43:32
100m klasyczny – miejsce 11, czas 1:33:03
50m motyl – miejsce 11, czas 39:28

17/ Chrobok Oliwia (rocznik 2004)
50m dowolny - miejsce 16, czas 34:97
100m dowolny – miejsce 15, czas 1:16:97
200m dowolny – miejsce 14, czas 2:44:86

18/ Burzyńska Oliwia (rocznik 2004)
50m dowolny - miejsce 15, czas 32:22
100m dowolny – miejsce 11, czas 1:10:46
200m dowolny – miejsce 9, czas 2:30:51
100m grzbiet – miejsce 7, czas 1:18:21

19/ Sojka Aleksandra (rocznik 2004)
50m dowolny - miejsce 14, czas 32:76
100m zmienny – miejsce 10, czas 1:20:18
50m klasyczny – miejsce 7, czas 39:63
100m klasyczny – miejsce 6, czas 1:26:64
200m klasyczny – miejsce 5, czas 3:03:52

Prawie wszyscy zawodnicy poprawili swoje wyniki życiowe (jedni w stopniu większym, drudzy w stopniu mniejszym).

Jednak zależy to w znacznej mierze od ilo¶ci i intensywno¶ci trenigu pływackiego, który powinien być prowadzony regularnie, tzn. po prostu na 5 treningów w tygodniu trzeba być na... 5!!!


Zdjęcia z zawodów galerii.


Relacja VIDEO (Youtube).




29 maja 2018


ZEBRANIE RODZICÓW - OBÓZ

W dniu 13 czerwca 2018 (¶roda) 11 czerwca 2018 (poniedziałek) o godzinie 18:30 odbędzie się zebranie z rodzicami.

Tematem zebrania będzie ustalenie wszystkich szczegółów wyjazdu na obóz pływacki do Ustronia Morskiego.
Przypominamy o jak najszybszym oddaniu wypełnionych kart obozowych.

Obecno¶ć rodziców dzieci wyjeżdżaj±cych na obóz OBOWIˇZKOWA.



29 maja 2018


KARTY OBOZOWE

Przypominamy o oddaniu wypełnionych kart obozowych najpóĽniej do dnia 13.06.2018.

Prosimy również o dokonanie pełnej wpłaty za obóz do dnia 15.06.2018.

Wszystkie informacje dotycz±ce obozu na bież±co będ± pojawiały się na naszej stronie.



14 maja 2018


Międzynarodowy Miting Pływacki w Pawłowicach, 19-20 maja 2018

Dnia 19 i 20 maja 2018 roku w miejscowo¶ci Pawłowice odbęd± się Międzynarodowe Zawody Pływackie, a nasz Klub reprezentować będzie 19 zawodniczek i zawodników (zawodnicy będ± startować w wielu indywidualnych konkurencjach od 25m do 200m, w różnych stylach pływackich), to jest:

Rocznik 2004:
1/ Blaszka Oliwia,
2/ Chrobok Oliwia,
3/ Burzyńska Oliwia,
4/ Sojka Aleksandra,

Rocznik 2005:
1/ Krupa Bruno,
2/ Wacławek Laura,
3/ Łopatkiewicz Piotr,
4/ Czerniawski Jakub,

Rocznik 2006:
1/ Dziurski Przemysław,

Rocznik 2007:
1/ Pękala Marta,
2/ Rogozińska Magdalena,

Rocznik 2008:
1/ Nantka Przemysław,
2/ Klaszczyk Filip,
3/ Mateja Jakub.

Rocznik 2009:
1/ Lichwała Oliwia,
2/ Stromczyński Kajetan,
3/ Maniura Jessica,
4/ Ciupa Ewelina,

Rocznik 2010:
1/ Pietroniec Kondrat,

UWAGA ROCZNIK 2009 i 2010 STARTUJˇ TYLKO W SOBOTĘ!!!

Zbiórka na basenie w Chorzowie przy ulicy Granicznej nr 92 o godzinie 6.50 rano.
Koszt opłaty startowej od zawodnika wynosi 50/30 złotych.

Bardzo proszę o uregulowanie zaległej opłaty startowej!!!

W sprawie obiadów proszę o kontakt z trenerem Adamem Chylińskim – tel. 514279446, możliwo¶ć wykupienia posiłku na miejscu za dodatkow± opłat± (20 złotych).

Transport na koszt klubu - busem (rodzice-kibice dojazd indywidualny).

Prosimy o zabranie na zawody:

- czepka, kostiumu (ew. 2), okularków, ręczników, przek±sek i napojów, karimaty (jeżeli kto¶ ma), klapków, koszulek i spodenek (kto ma klubowe) oraz dobrego humoru i bojowego nastroju!!



27 kwietnia 2018


Przerwa w treningach.

Informujemy, że w dniach 02.05.2018 i 04.05.2018 treningi nie odbywaj± się.

Rozpoczęcie zajęć po przerwie majówkowej: 7 maja 2018.



13 kwietnia 2018


Międzynarodowy Miting Pływacki Gmina Herby, 7-04-2018

W dniu 07 kwietnia 2018 w Herbach odbyły się zawody pływackie, w krótych startował ponad 500 zawodników z Polski i z zagranicy.
Nasz Klub reprezentowało 19 zawodniczek i zawodników, a najlepszymi zawodnikami byli: Przemek Dziurski (3 miejsce) i Przemysław Nantka (3 miejsce).




Wyniki zawodów:

1/ Pietroniec Konrad (rocznik 2010):
25m dowolny - miejsce 16, czas 31:89
25m grzbiet - miejsce 8, czas 24:54
25m klasyczny - miejsce 5, czas 28:39

2/ Maniura Jessica (rocznik 2009):
50m dowolny - miejsce 22, czas 1:00:93
50m grzbiet - miejsce 16, czas 57:88
50m klasyczny - miejsce 15, czas 1:08:89

3/ Gęgotek Sonia (rocznik 2009):
50m dowolny - miejsce 19, czas 53:81
50m grzbiet - miejsce 19, czas 1:01:98
50 klasyczny - miejsce 16, czas 1:09:53

4/ Stromczyński Kajetan (rocznik 2009):
50m dowolny - miejsce 22, czas 54:88
50 grzbiet - miejsce 21, czas 1:03:04
50 klasyczny - miejsce 17, czas 1:08:14

5/ Nantka Przemysław (rocznik 2008):
50m dowolny - miejsce 10, czas 39:34
50m grzbiet - miejsce 6, czas 44:93
100m grzbiet - miejsce 3, czas 1:33:23

6/ Klaszczyk Filip (rocznik 2008):
50m dowolny - miejsce 20, czas 42:14
50m grzbiet - miejsce 10, czas 46:26
50m klasyczny - miejsce 12, czas 54:92

7/ Pękala Marta (rocznik 2007):
50m dowolny - miejsce 9, czas 36:26
50m klasyczny - miejsce 10, czas 48:13
100m zmienny - miejsce 11, czas 1:34:56

8/ Emilia Banasiak (rocznik 2007):
50m dowolny - miejsce 30, czas 46:06
50m grzbiet - miejsce 21, czas 50:67
50m klasyczny - miejsce 19, czas 52:11

9/ Domżalska Nadia (rocznik 2007):
50m dowolny - miejsce 23, czas 41:09
50m grzbiet - miejsce 18, czas 46:48
50m klasyczny - miejsce 18, czas 54:01

10/ Rogozińska Magdalena (rocznik 2007):
50m dowolny - miejsce 18, czas 39:80
100m klasyczny - miejsce 10, czas 1:39:87
50m klasyczny - miejsce 8, czas 46:45

11/ Zawada Julia (rocznik 2007):
50m dowolny - miejsce 25, czas 41:47
50m grzbiet - miejsce 22, czas 51:13
50m motylkowy - miejsce 14, czas 51:05

12/ Kudłaciok Jakub (rocznik 2007):
50m dowolny - miejsce 22, czas 43:30
50m grzbiet - miejsce 17, czas 46:42
50m klasyczny - miejsce 14, czas 57:77

13/ König Szymon (rocznik 2006):
50m dowolny - miejsce 20, czas 38:65
50m grzbiet - miejsce 12, czas 50:07
50m klasyczny - miejsce 14, czas 51:53

14/ Marchwiński Stanisław (rocznik 2006):
50m dowolny - miejsce 25, czas 43:52
50m klasyczny - miejsce 12, czas 48:05
100m klasyczny - miejsce 11, czas 1:44:68

15/ Dziurski Przymysław (rocznik 2006):
50m grzbiet - miejsce 4, czas 36:29
100m grzbiet - miejsce 3, czas 1:16:98

16/ Krupa Bruno (rocznik 2005):
50m dowolny - miejsce 11, czas 36:92
50m grzbiet - miejsce 6, czas 40:45
50m klasyczny - miejsce 10, czas 51:83

17/ Gęgotek Adrian (rocznik 2005):
50m dowolny - miejsce 16, czas 45:19
50m grzbiet - miejsce 8, czas 56:27
50m klasyczny - miejsce 11, czas 55:34

18/ Wacławek Laura (rocznik 2005):
50m dowolny - miejsce 20, czas 36:39
50m grzbiet - miejsce 15, czas 44:69
50m klasyczny - miejsce 16, czas 48:28

19/ Czerniawski Jakub (rocznik 2005):
50m dowolny - miejsce 6, czas 32:32
100m dowolny – miejsce 14, czas 1:13:57

Prawie wszyscy zawodnicy poprawili swoje wyniki życiowe (jedni w stopniu większym, drudzy w stopniu mniejszym).

Jednak zależy to w znacznej mierze od ilo¶ci i intensywno¶ci trenigu pływackiego, który powinien być prowadzony regularnie, tzn. po prostu na 5 treningów w tygodniu trzeba być na …… 5!!!


Zdjęcia z zawodów galerii.




5 kwietnia 2018


Ustronie Morskie - informacja dot. rowerów

Szanowni Państwo,

W zwi±zku z ofert± wakacyjn± przygotowan± przez nasz klub do Ustronia Morskiego, każdy z uczestników ma możliwo¶ć zabrania własnego roweru.

Proszę zatem PAMIĘTAĆ !!!! Rower musi być:

1. sprawny technicznie (najlepiej żeby zobaczył go serwisant)
2. wyposażony w wygodne siodełko co dodatkowo sprzyja kilkugodzinnej dziennej jeĽdzie.
3. wyposażony być powinien w o¶wietlenie (przednie, tylne) oraz odblaski
4. konieczny jest kask dla bezpieczeństwa naszej pociechy
5. użyteczne mog± się okazać również bidon, dzwonek, błotniki oraz bagażnik.
6. Poza tym, każdy z uczestników powinien zabrać zamknięcie rowerowe dla swojego roweru

Prosimy o zapoznanie się z wymaganiami oraz przesłanie potwierdzenie na e-mail zarzad@kpsukces-chorzow.pl kto z Państwa decyduje się na zabranie własnego sprzętu do dnia 15.04.2018.

Zwracamy uwagę że jest to do¶ć spore przedsięwzięcie aby przetransportować ok 35 rowerów z Chorzowa do Ustronia Morskiego. Dlatego prosimy aby decyzja o zabraniu roweru była przemy¶lana i ostateczna.



4 kwietnia 2018


Zawody Pływackie, Herby, 07.04.2018 r.

Dnia 07 kwietnia 2018 roku w miejscowo¶ci Herby koło Lublińca odbęd± się zawody pływackie, a nasz Klub reprezentować będzie 20 zawodniczek i zawodników (zawodnicy będ± startować w wielu indywidualnych konkurencjach od 25m do 100m, w różnych stylach pływackich, przewidiale s± również sztafety), to jest:

Rocznik 2005:
1/ Krupa Bruno,
2/ Gęgotek Adrian,
3/ Wacławek Laura,
4/ Czerniawski Jakub,

Rocznik 2006:
1/ Konig Szymon,
2/ Marchwiński Stanisław,
3/ Dziurski Przemysław,

Rocznik 2007:
1/ Pękala Maera,
2/ Banasik Emilia,
3/ Domrzalska Nadia,
4/ Rogozińska Magdalena,
5/ Zawada Julia,
6/ Kudłaciok Jakub.

Rocznik 2008:
1/ Nantka Przemysław,
2/ Klaszczyk Filip,
3/ Ma¶lak Miłosz.

Rocznik 2009:
1/ Gęgotek Sonia,
2/ Stromczyński Kajetan,
3/ Maniura Jessica,

Rocznik 2010:
1/ Pietroniec Kondrat.

Zbiórka na basenie w Chorzowie przy ulicy Granicznej nr 92 o godzinie 7.00 rano.

Koszt opłaty startowej od zawodnika wynosi 35,00 złotych.

Bardzo proszę o uregulowanie zaległej opłaty startowej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jest możliwo¶ć wycofania dziecka ze startu na zawodach, do maksymalnego terminu 03.04.2018 roku, po tej dacie opłata już nie podlega zwrotowi i organizator nam nie zwróci kosztów.

W cenie jednodaniowy obiad, transport na koszt klubu (jeżeli kto¶ z rodziców będzie chciał pojechać z nami busem prosimy o kontakt pod numer tel. 514279446 – trener Adam, w celu ustalenia szczegółów i kosztów ewentualnej dopłaty około 15,00 złotych, gdyby była konieczno¶ć zarezerwowania większego busa).

Prosimy o zabranie na zawody:

- czepka, kostiumu (ew. 2), okularków, ręczników, przek±sek i napojów, karimaty (jeżeli kto¶ ma), klapków, koszulek i spodenek (kto ma klubowe) oraz dobrego humoru i bojowego nastroju!!!!!!!!!!!!!!!



27 marca 2018


¦wi±teczna przerwa w treningach.

Informujemy, że w dniach od 29.03.2018 do 03.04.2018 treningi nie odbywaj± się.

Rozpoczęcie zajęć po przerwie ¶wi±tecznej: 4 kwietnia 2018



21 marca 2018


Liga Klubów ¦l±skich rocznik 2008, 2004 i starsi.

W dniach 09-17 marca 2018 w Gliwicach odbyła się III edycja Ligi Klubów ¦l±skich.

Nasz Klub reprezentowało 10 zawodniczek i zawodników, a najlepszymi zawodnikami byli: Przemek Dziurski (2 miejsce) i Aleksandra Sojka (8 miejsce).



Wyniki z zawodów:

1/ Przemysław Dziurski (rocznik 2006):
200m grzbietowy - miejsce 2, czas 2:43:49
100m zmienny - miejsce 19, czas 1:26:71

2/ Sojka Aleksandra (rocznik 2004):
50m klasyczny - miejsce 8, czas 37:38
100m zmienny - miejsce 19, czas 1:18:03

3/ Burzyńsk Oliwia (rocznik 2004):
50m dowolny - miejsce 28, czas 32:73
200m grzbietowy - miejsce 10, czas 2:46:18

4/ Drabik Aneta (rocznik 2004):
50m dowolny - miejsce 25, czas 31:77
100m zmienny - miejsce 25, czas 1:23:44

5/ Nowakowska Emilia (rocznik 2004):
50m klasyczny - miejsce 25, czas 43:40

6/ Blaszka Oliwia (rocznik 2004):
50m dowolny - miejsce 40, czas 34:08
50m klasyczny - miejsce 27, czas 45:20

7/ Rogozińska Magdalena (rocznik 2007):
100m klasyczny - miejsce 28, czas 1:47:87
100m zmienny - miejsce 84, czas 1:50:90

8/ Ma¶lak Miłosz (rocznik 2008):
50m grzbietowy - miejsce 59, czas 51:92
v 9/ Nantka Przemysław (rocznik 2008):
50m dowolny - miejsce 18, czas 38:39
50m grzbietowy - miejsce 10, czas 43:59

10/ Widera Gabriel (rocznik 2004):
50m klasyczny - miejsce 23, czas 40:90
100m zmienny - miejsce 23, czas 1:23:78

Prawie wszyscy zawodnicy poprawili swoje wyniki życiowe (jedni w stopniu większym, drudzy w stopniu mniejszym). Jednak zależy to w znacznej mierze od ilo¶ci i intensywno¶ci trenigu pływackiego, który powinien być prowadzony regularnie, tzn. po prostu na 5 treningów w tygodniu trzeba być na …… 5!!!!!!!!!!!!!!!!!


Zdjęcia z zawodów galerii.




1 marca 2018


Zmiana zajęć grup pływackich

Informujemy, że z dniem 5 marca 2018 roku, zmieniaj± się godziny treningów na basenie HAJDUKI przy ul. Granicznej 92 oraz rozpoczynaj± się treningi na basenie przy pl. Powstańców ¦l±skich.


Treningi będ± odbywały się zgodnie z harmonogramem poniżej:

Basen ul. Graniczna 92

Poniedziałek:
16:00-16:45 grupa pocz±tkuj±ca - trener Marcin
16:45-17:45 grupa juniorska młodsza - trener Adam
19:00-21:00 grupa juniorska starsza - trener Adam

Wtorek:
16:00-17:45 grupa juniorska starsza - trener Adam

¶roda:
16:00-17:45 grupa juniorska młodsza - trener Adam
19:00-21:00 grupa juniorska starsza - trener Adam

Czwartek:
16:00-17:45 grupa juniorska starsza - trener Adam

Pi±tek:
16:00-16:45 grupa pocz±tkuj±ca - trener Adam
16:45-17:45 grupa juniorska młodsza - trener Adam
19:00-21:00 grupa juniorska starsza - trener Adam

Na dzień dzisiejszy ranne treningi zostaj± zawieszone ze względu na nisk± frekwencję.


Basen Pl. Powstańców

Wtorek:
18:00 -19:00 - grupa pocz±tkuj±ca - trener Marcin
19:00 - 20:00 -grupa juniorska młodsza - trener Marcin

Czwartek:
18:00 -19:00 - grupa pocz±tkuj±ca - trener Marcin
19:00 - 20:00 -grupa juniorska młodsza - trener Marcin




1 marca 2018


Nabór uzupełniaj±cy dzieci i młodzieży

Klub pływacki KP SUKCES CHORZÓW ogłasza nabór uzupełniaj±cy dzieci i młodzieży.

Klub zaprasza wszystkie dzieci i młodzież umiej±ce pływać, które pragn± podnosić swoje umiejętno¶ci pływackie pod okiem do¶wiadczonych trenerów w klubie sportowym.

Tworzymy nowe grupy ćwiczebne: poziom pocz±tkuj±cy i ¶redni.

Zajęcia będ± odbywały się od 5 marca na nowo wyremontowanym basenie miejskim przy pl. Powstańców ¦l±skich w Chorzowie.

Zajęcia dla nowych grup:

Wtorki:
18:00 - 19:00 – gr. pocz±tkuj±ca
19:00 - 20:00 - gr. ¶rednio zaawansowana

Czwartki:
18:00 - 19:00 – gr. pocz±tkuj±ca
19:00 - 20:00 - gr. ¶rednio zaawansowana



23 lutego 2018


LETNI OBÓZ PŁYWACKO-ROWEROWY USTRONIE MORSKIE!!!!

Termin obozu: 11.08 do 23.08 2018r.

wyjazd: 10.08.2018 godziny wieczorne
powrót: 24.08.2018 godziny poranne

Ustronie Morskie O¶rodek Wczasowo Kolonijnym „Węgielek”

Koszt za 13-dniowy pobyt (12 noclegów) to 1500 zł.

Cena obejmuje:

· nocleg / pokoje z łazienkami /
· wyżywienie (trzy posiłki główne i podwieczorek)
· kadrę szkoleniowo-opiekuńcz±
· ognisko z pieczeniem kiełbasek
· dyskoteki: (jedn± profesjonaln± w tygodniu)
· wieczór z karaoke
· wycieczki rowerowe
· prowiant w dniu wyjazdu
· opiekę medyczn±
· opiekę ratowników
· treningi na basenie miejskim w Ustroniu Morskim (ok. 500m od o¶rodka) oraz inne zajęcia sportowo-rekreacyjne
· przejazd w obie strony
· transport rowerów (będzie możliwo¶ć zabrania własnych rowerów!!!!



Jednocze¶nie informujemy wszystkie osoby, które zdeklarowały chęć uczestnictwa swoich dzieci w obozie letnim o obowi±zku dokonania wpłaty zaliczki bezzwrotnej w wysoko¶ci 250zł do dnia 31 marca 2018 r.

Wpłata będzie potwierdzeniem uczestnictwa w obozie. Ilo¶ć miejsc obozowych ograniczona.

O kolejno¶ci zgłoszeń będzie decydowała data wpływu zaliczki na nasze konto.

Do dnia 20 marca 2018r. klub zobowi±zany jest do wpłaty zaliczki bez zwrotnej i podania dokładnej ilo¶ci uczestników obozu.
Pozostał± kwotę można wpłacić w ratach,jednakże obowi±zkowo do 30 kwietnia 50% całej kwoty.

Cało¶ć należy wpłacić do dnia 15 czerwca 2018 r.

Prosimy o wpłaty na rachunek klubu:

ING Bank ¦l±ski 65 1050 1243 1000 0090 3014 7053

Do pobrania KARTA OBOZOWA

W razie pytań prosimy o kontakt z zarz±dem.



21 lutego 2018


Puchar Silesia 2018, 16-18 luty 2018

W dniach 16-18 luty w Katowicach odbył się Puchar Silesia - międzynarodowy mitting pływacki.
Nasz Klub reprezentowało 12 zawodniczek i zawodników, a najlepszymi zawodnikami byli:

Przemek Dziurski (4 miejsce) i Przemek Natka (5 miejsce).



Wyniki z zawodów:

Przemysław Dziurski:
50m grzbietowy - miejsce 6, czas 38:41
100m zmienny - miejsce 13, czas 1:24:12
100m grzbietowy – miejsce 4 czas 1:17:24
50m dowolny miejsce 15, czas 33:75

Sojka Aleksandra:
50m dowolny miejsce 33, czas 32:19
50m klasyczny miejsce 10, czas 37:88
100m klasyczny miejsce 11, czas 1:23:98
100m zmienny miejsce 18, czas 1:18:74

Burzyńsk Oliwia:
50m dowolny miejsce 34, czas 32:35
100m grzbietowy miejsce 15, czas 1:18:75
50m grzbietowy miejsce 22, czas 36:62
100m zmienny miejsce 19, czas 1:19:36

Drabik Aneta:
50m dowolny miejsce 36, czas 33:57
50m motylkowy miejsce 20, czas 35:99
100m motylkowy miejsce 18, czas 1:25:31
100m zmienny miejsce 24, czas 1:22:39

Nowakowska Emilia:
100m zmienny miejsce 34, czas 1:29:66
50m klasyczny miejsce 28, czas 45:56
100m klasyczny - miejsce 20 czas 1:36:40

Chrobok Oliwia:
50m dowolny miejsce 52, czas 35:05
200m dowolny miejsce 31, czas 2:41:745
400m dowolny miejsce 21, czas 5:41:07

Blaszka Oliwia:
50m dowolny miejsce 48, czas 33:86
50m klasyczny miejsce 22, czas 43:32
100m dowolny miejsce 44, czas 1:14:48
50m motylkowy miejsce 32, czas 39:76

Rogozińska Magdalena:
50m klasyczny miejsce 36, czas 51:12

Czerniawski Jakub:
50m dowolny miejsce 43, czas 32:41
100 dowolny miejsce 32, czas 1:09:92
100m zmienny miejsce 34, czas 1:23:57

Krupa Bruno:
50m dowolny miejsce 57, czas 36:50
50m grzbietowy miejsce 21, czas 39:37
50m klasyczny miejsce 29, czas 49:05
50m motylkowy - miejsce 37, czas 43:20

Marchwiński Stanisław:
50m klasyczny miejsce 18, czas 48:49
100m klasyczny miejsce 20, czas 1:48:46

Nantka Przemysław:
50m dowolny miejsce 17, czas 41:39
50m klasyczny miejsce 16, czas 58:39
50m grzbietowy miejsce 4, czas 44:51

Wszyscy zawodnicy poprawili swoje wyniki życiowe (jedni w stopniu większym, drudzy w stopniu mniejszym).

Jednak zależy to w znacznej mierze od ilo¶ci i intensywno¶ci treningu pływackiego, który powinien być prowadzony regularnie, tzn. po prostu na 5 treningów w tygodniu trzeba być na …… 5!!!!!!!!!!!!!!!!!


Zdjęcia z zawodów galerii.




7 lutego 2018


Puchar Silesia 2018

W dniach 16-18.02.2018 odbęd± się zawody Puchar Silesia.

Nasz klub reprezentować będzie 13 zawodników i zawodniczek.

Zawodniczki : Blaszka Oliwia, Burzyńska Oliwia, Chrobok Oliwia, Drabik Aneta, Nowakowska Emilia, Rogozińska Magdalena, Sojka Aleksandra.

Zawodnicy : Czerniawski Jakub, Dziurski Przemysław, Krupa Bruno, Kudłaciok Jakub, Marchwiński Stanisław. Nantka Przemysław.

Zawody odbęd± się na pływalnia AWF Katowice ul. Mikołowska 71.
Dojazd na zawody własny. Pytania telefon 514 279 446 - trener Adam Chyliński.



27 stycznia 2018


FERIE ZIMOWE 2018

Informujemy, iż w ferie zimowe treningi odbywaj± się według następuj±cego harmonogramu:

Pierwszy tydzień ferii: 29.01.2018-02.01.2018

Zapraszamy na treningi na basenie HAJDUKI przy ul. Granicznej 92 w godzinach: 16.00-18.00.
Osob± prowadz±c± będzie trener Adam Chyliński

Drugi tydzień ferii -05.02.2018-09.02.2018

Zapraszamy na treningi na basenie HAJDUKI przy ul. Granicznej 92 w godzinach: 16.00-18.00.
Osob± prowadz±c± będzie trener Marcin Korek.

Prosimy o obowi±zkow± obecno¶ć zawodników którzy wybieraj± się na zawody:
Puchar Silesia w dniach 16.02.2018-18.02.2018



9 stycznia 2018


Nowy Rok, Nowe Cele i Nowe Wyzwania

Życzymy Wam drodzy zawodnicy realizacji założonych planów, wytrwało¶ci oraz sukcesów sportowych.

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedz± lub zapomnieli,
przypominamy, że trenerami, którzy będ± pomagali naszym zawodnikom w realizacji założonych celów s± Pan Adam Chyliński oraz Pan Marcin Korek.

Treningi będ± odbywały się zgodnie z harmonogramem poniżej:

poniedziałek
16:00-18:00 grupa juniorska młodsza - trener Adam
16:00-17:00 grupa pocz±tkuj±ca - trener Marcin
19:00-21:00 grupa juniorska starsza - trener Adam

wtorek
15:30-17:30 grupa juniorska starsza - trener Adam
17:00-18:00 grupa pocz±tkuj±ca - trener Marcin

¶roda
15:30-17:00 grupa juniorska młodsza - trener Adam
19:00-21:00 grupa sportowa - trener Adam

czwartek
15:30-17:30 grupa juniorska starsza - trener Adam
17:00-18:00 grupa juniorska młodsza - trener Marcin

pi±tek
15:30-16:30 grupa pocz±tkuj±ca - trener Adam
16:30-18:00 grupa juniorska młodsza - trener Adam
19:00-21:00 grupa juniorska starsza - trener Adam

Na dzień dzisiejszy ranne treningi zostaj± zawieszone ze względu na nisk± frekwencję.



23 grudnia 2017


WESOŁYCH ¦WIˇT





23 grudnia 2017


Ogłoszenie, przerwa ¶wi±teczna

¦wi±teczna przerwa w treningach.

Informujemy, że w dniach 23.12.2017 - 01.01.2018 treningi nie odbywaj± się.

Rozpoczęcie zajęć po przerwie ¶wi±tecznej: 2 stycznia



18 grudnia 2017


Mistrzostwa ¦l±ska rocznika 2006, 13 grudnia 2017, Gliwice

Dnia 13 grudnia w Gliwicach odbyły się Mistrzostwa ¦l±ska rocznika 2006.
Nasz klub reprezentował jeden zawodnik Przemysław Dziurski, który uzyskał następuj±ce wyniki, w tym ¶wietne trzecie!!!!! miejsce na 100m stylem grzbietowym.



Wyniki z zawodów:

Przemysław Dziurski,
50m grzbietowy - miejsce 8, czas 38:45
100m dowolny - miejsce 22, czas 1:18:00
100m grzbietowy - miejsce 3 PODIUM!!!!!!!!!!, czas 1:20:74

GRATULACJE!!!!!!!!


Zdjęcia w galerii.




4 grudnia 2017


Gablota klubowa

Szanowni Państwo.

W zwi±zku z licznymi uwagami ze strony MORIS-u dotycz±cymi czysto¶ci naszej gabloty umiejscowionej w holu basenu Hajduki, zwracam się z zapytaniem czy jest w¶ród członków naszego klubu osoba chętna do sprawowania opieki nad czysto¶ci±,estetyk± i bież±cymi informacjami wspomnianej gabloty. W przeciwnym razie zarz±d będzie zmuszony do jej likwidacji.

Z poważaniem

Krzysztof Chromik



4 grudnia 2017


XIV Mikołajkowe Zawody Pływackie w Woli, 2 grudnia

W dniu 2.12.2017 odbyły się XIV Mikołajkowe Zawody Pływackie w Woli.



W zawodach uczestniczyło 249 zawodników.

Nasz klub reprezentowali następuj±cy zawodnicy:

Konrad Pietroniec
25m grzbietem - 3 miejsce - 30.14s
25m klasykiem - 2 miejsce - 30.72s

Filip Klaszczyk
25m klasykiem - 6 miejsce - 25.31s
50m dowolnym - 8 miejsce - 41.13s

Ciupa Ewelina
25m klasykiem - 4 miejsce - 31.42s
25 dowolnym - 5 miejsce - 22.58s

Maniura Jessica
25m klasykiem - 3 miejsce - 30.93s
50 grzbietem - 3 miejsce - 1.02.58

Banasiak Emilia
50m grzbietem - 5 miejsce - 51.64s
50 dowolnym - 7 miejsce - 47.51s

Sikora Michał
100m dowolnym - 4 miejsce - 1.14.57
50m dowolnym - 2 miejsce - 34.82s

König Szymon
50m grzbietem - 5 miejsce - 46.53s
50m dowolnym - 7 miejsce - 39.59s

Jędrzejek Dawid
50m grzbietem - 7 miejsce - 48.54s
50m dowolnym - 8 miejsce - 42.90s

Krupa Bruno
50m grzbietem - 4 miejsce - 40.45s
50m dowolnym - 3 miejsce - 35.49s

Dziurski Przemysław
50m grzbietem - 2 miejsce - 39.53s
50m dowolnym - 4 miejsce - 35.34s

Dodatkowo Konrad Pietroniec został wyróżniony statuetk± za 3 miejsce, oraz Przemysław Dziurski za 5 miejsce w klasyfikacji najlepszych zawodników.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i zapraszamy na kolejne zawody w Woli.

Zdjęcia z zawodów galerii.



4 grudnia


Mistrzostwa ¦l±ska rocznika 2004, 1-2 grudnia

Dnia 1-2 grudnia w D±browie Górniczej odbyły się Mistrzostwa ¦l±ska rocznika 2004.



W zawodach wzięły udział następuj±ce osoby:

- Burzyńska Oliwia
- Drabik Aneta
- Nowakowska Emilia
- Sojka Aleksanra
- Widera Gabriel

Nasz Klub reprezentowało 5 zawodniczek i zawodników, a najlepsz± zawodniczk± była Aleksandra Sojka, zajmuj±c dwukrotnie 11 miejsce na 100 m i 200 m stylem klasycznym.

Wyniki z zawodów:

1/ Sojka Aleksandra,
50m dowolny miejsce 25, czas 32:75
50m klasyczny miejsce 12, czas 39:17
100m klasyczny miejsce 11, czas 1:26:47
200m klasyczny miejsce 11, czas 3:07:55

2/ Burzyńska Oliwia,
50m dowolny miejsce 24, czas 32:64
100m dowolny miejsce 18, czas 1:10:29
200m dowolny miejsce 15, czas 2:32:74
400m dowolny miejsce 12, czas 5:20:53

3/ Drabik Aneta,
50m dowolny miejsce 38, czas 34:37
50m motylkowy miejsce 27, czas 38:85
100m motylkowy miejsce 13, czas 1:28:41
100m zmienny miejsce 17, czas 1:25:40

4/ Nowakowska Emilia,
50m dowolny miejsce 47, czas 37:38
50m grzbietowy miejsce 29, czas 46:09
50m klasyczny miejsce 29, czas 46:09
100m klasyczny - niestety DYSKW (bł±d techniczny do poprawienia)

5/ Widera Gabriel,
50m klasyczny miejsce 33, czas 44:76
100m klasyczny miejsce 16, czas 1:29:43
200m klasyczny miejsce 15, czas 3:13:07


Zdjęcia z zawodów galerii.





4 grudnia 2017


Mistrzostwa ¦l±ska rocznika 2007, 24.11, D±browa Górnicza

Dnia 24 listopada 2017 roku w D±browie Górniczej na basenie Szkoły Sportowej im. Polskich Olimpijczyków odbyły się Mistrzostwa ¦l±ska rocznika 2007.



W zawodach brało udział 307 zawodników ze wszystkich klubów ¶l±skich. Nasz Klub reprezentował pięć zawodniczek - Banasik Emilia,Domżalska Nadia,Niemczyk Julia,Rogozińska Magdalena, Zawada Julia. Wszystkie dziewczynki poprawiły swoje wyniki życiowe i zaliczyły zawody do udanych.

Zawodniczki osi±gnęły następuj±ce czasy:

Banasik Emilia
50m dowolny miejsce 82. - 46.38
50m grzbietowy miejsce 62. - 53.33
50m klasyczny miejsce 42. - 55.94
100m klasyczny miejsce 35.- 1:59.36

Domżalska Nadia
50m dowolny miejsce 44. - 41.48
50m grzbietowy miejsce 44. - 51.01
50m klasyczny miejsce 60. - 1:00.50
100m klasyczny miejsce 46.- 2:13.64

Niemczyk Julia
50m dowolny miejsce 39. - 41.19
50m grzbietowy miejsce 27. - 47.08
100m grzbietowy miejsce 22. 1:42.99
50m klasyczny miejsce 37. - 55.48

Rogozińska Magdalena
50m dowolny miejsce 45.- 41.56
50m grzbietowy miejsce 51.- 51.76
50m klasyczny miejsce 31. 54.17
50m motylkowy miejsce 38. 55.94

Zawada Julia
50m dowolny miejsce 71. - 44.91
50m grzbietowy miejsce 66. - 54.35
50m motylkowy miejsce 29. - 50.67

Sztafeta 4 x 50 m dowolnym miejsce 17 - 2:57.93

Bardzo dziękujemy rodzicom za dowiezienie dziewczynek na zawody oraz zachęcamy do dalszej regularnej i owocnej pracy.

Warto także podkre¶lić że większo¶ć dziewczynek dopiero rozpoczęła swoj± przygodę z pływaniem w tym roku. Kolejne zawody tej rangi odbęd± się w czerwcu!!!

Zdjęcia z zawodów galerii.



28 listopada 2017


Zawody Mikołajkowe, Wola, 2 grudnia

Dnia 2 grudnia odbęd± się w Woli koło MiedĽnej Zawody Mikołajkowe.

Do reprezentacji naszego Klubu zostały wyznaczone następuj±ce osoby:

Czajor Kuba
Czerniawski Jakub
Dziurski Przemysław
Jędrzejek Dawid
Klaszczyk Filip
Kning Szymon
Krupa Bruno
Pietroniec Konrad
Sikora Michał
Banasik Emilia
Ciupa Ewelina
Ciupa Natalia
Maniura Jessika
Pękala Marta
Rogozińska magdalena
Sprutta Kinga
Wacławek Laura
Zawada Julia
Zielińska Oliwia

Wyjazd z pod Basenu "Hajduki" o godzinie 6:50. Powrót w godzinach popołudniowych.

Opłata startowa 30 zł do 29 listopada. Po tym terminie 40 zł.

Z dziećmi jedzie Pan Marcin Korek.



28 listopada 2017


Mistrzostwa ¦l±ska rocznika 2004, 1-2 grudnia

Dnia 1-2 grudnia w D±browie Górniczej odbęd± się Mistrzostwa ¦l±ska rocznika 2004.

W zawodach wezm± udział następuj±ce osoby:

Burzyńska Oliwia
Blaszka Oliwia
Drabik Aneta
Chrobok Oliwia
Nowakowska Emilia
Sojka Aleksanra
Stępniak Michał
Widera Gabriel

Zbiórka pod basenem Hajduki w pi±tek i sobotę o godzinie 7:45. Dzieci maj± zagwarantowany obiad w pi±tek po I bloku startowym.

Powrót w póĽnych godzinach popołudniowych. Opłata 40 zł za 4 starty.



21 listopada 2017


ZAWODNICY I KWARTAŁU SZKOLENIOWEGO

Zawodnikiem I kwartału szkoleniowego w grupie juniorów starszych zostaje Przemysław Dziurski.




15 listopada 2017


Zgoda na możliwo¶ć korzystania z miejskich obiektów i urz±dzeń użyteczno¶ci publicznej

Szanowni Państwo,

Po długotrwałych staraniach zarz±du nasz klub uzyskał wydan± przez Prezydenta Miasta Chorzów Andrzeja Kotalę oraz Naczelnika Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki Rafała Zarembę a tym samym przez Miejski O¶rodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie zgodę na możliwo¶ć korzystania z miejskich obiektów i urz±dzeń użyteczno¶ci publicznej na preferencyjnych warunkach zgodnie z zarz±dzeniem Nr OR . 153 . 2017 Prezydenta Miasta Chorzów z dnia 1 wrze¶nia 2017 r.

Za okazan± pomoc serdecznie dziękujemy.


Zarz±d

KP Sukces



13 listopada 2017


Pożegnanie trenera

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że trener Klubu KP Sukces, Mateusz Ko¶cielniak zakończył współpracę z naszym klubem z dniem 31.10.2017 roku.

Serdecznie dziękujemy za współpracę, serce i czas po¶więcony naszym wychowankom.
Życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym.

Jednocze¶nie informuję, że nowym trenerem który zasili kadrę trenersk± w naszym klubie jest Pan Adam Chyliński - Trener pływania II klasy z licencj± Polskiego Zwi±zku Pływackiego.

Pan Adam będzie prowadzi treningi w poniedziałek 16:00- 17:00 dla grupy pocz±tkuj±cej oraz w ¶rodę 15:30-17:00 dla grupy juniorskiej młodszej.


Zarz±d KP "Sukces" Chorzów



13 listopada 2017


Warsztaty Pływackie Fundacji Otylii Jędrzęjczak

Nasi kolejni zawodnicy Aneta Drabik oraz Przemysław Dziurski wzięli udział w warsztatach zorganizowanych przez Fundację Otylii Jedrzejczak. Maj± one na celu propagowanie pływania wód młodzieży, a także zaznajomienie rodziców z psychologi± sportu oraz dietetyk± sportowa.



Dzieci wysyłaj± zgłoszenia wraz z uzasadnieniem dlaczego pływaj± - dla najciekawszych fundowane s± wła¶nie takie warsztaty.



13 listopada 2017


Liga Szkół i Klubów ¦l±skich rocznika 2004 i starszych

Dnia 8 listopada 2017 roku odbyły się zawody z serii Ligi Szkół i Klubów ¦l±skich rocznika 2004 i starszych.

W zawodach wzięło udział 468 zawodników ze ¶l±ska.

Nasz Klub reprezentowało 10 zawodników a najlepsz± zawodniczk± była Aleksandra Sojka zajmuj±c 6 miejsce na 100 m stylem klasycznym.

Pozostali zawodnicy poprawili swoje czasy życiowe ale czeka ich jeszcze dużo ciężkiej pracy.

Wyniki z zawodów:

Sojka Aleksandra,
200m dowolny miejsce 25. 2:41.02
100m klasyczny miejsce 6. 1:24.38

Burzyńsk Oliwia,
200m dowolny miejsce 18. 2:30.73
50m grzbietowy miejsce 11. 36.29

Chrobok Oliwia,
200m dowolny miejsce 26. 2:44.34
50m grzbietowy miejsce 28. 42.60

Drabik Aneta,
100m klasyczny miejsce 20. 1:37.51
100m zmienny miejsce 26. 1:27.16

Nowakowska Emilia,
50m grzbietowy miejsce 30. 45.17
100m zmienny miejsce 33. 1:35.98 205

Blaszka Oliwia,
100m klasyczny miejsce 24 - 1:41.38
100m zmienny miejsce 31. 1:31.60

Stępniak Miachał,
200m dowolny miejsce 27. 2:30.66
100m motylkowy miejsce 13. 1:17.17

Widera Gabriel,
100m klasyczny miejsce 20. 1:28.75
100m zmienny miejsce 39. 1:25.55

Kolejne zawody z serii Ligi w styczniu a przed nami grudniowe Mistrzostwa ¦l±ska 13 latków.



2 listopada 2017


Informacja o treningach

Informujemy, że w czwartek 02.11.2017 i pi±tek 03.11.2017 treningi bed± odbywały się zgodnie z harmonogramem.



2 listopada 2017


Jesienne Zawody w Woli, 21-10-2017

Dnia 21 paĽdziernika 2017 roku odbyły się zawody pod nazw± Jesienne Zawody Pływackie Wola. W zawodach uczestniczyło 322 zawodników w rocznikach 2004-2010.



Nasz Klub reprezentowali następuj±cy zawodnicy osi±gaj±c następuj±ce wyniki:

Konrad Pietroniec
25 m grzbietem 24,42 miejsce - 1
25 m klasykiem 32,53 miejsce - 3

Bruno Krupa
50 m dowolnym - 36,58 miejsce - 3
50 m grzbietowym - 40,30 miejsce - 3

Jędrzejek Dawid
50 m grzbietem - 49,03 miejsce - 9
50 m dowolnym - 42,22 miejsce - 10

Filip Klaszczyk
25 klasyczny - 27,20 miejsce - 4
50 m dowolnym 45,99 miejsce - 6

Ciupa Natalia
50 m dowolnym - 43,27 miejsce - 13
50 grzbiet - 50,44 miejsce - 7

Ciupa Ewelina
25 m klasyk - 29,07 miejsce - 5

Rogozińska Magdalena
100 m dowolnym - 1:40,50 miejsce - 5
50 m klasyk - 54,11 miejsce - 6

Zawada Julia
100 m dowolnym - 1:44,05 miejsce - 6
50 m dowolnym - 45,70 miejsce - 11

Sprutta Kinga
50 m grzbietem - 55,12 miejsce - 9

Banasik Emila
50 m grzbietem 57,22 miejsce - 10
50 m klasyk - 57,96 miejsce - 11

Maniura Jessika
25 m klasyk - 32,48 miejsce - 8

Gratulujemy wyników i zapraszamy na kolejne zawody w Woli!!



2 listopada 2017


Jesienne Zawody w Woli, 21-10-2017

Dnia 8 listopada odbędzie się Liga Klubów ¦l±skich rocznik 2004 i starsi.
Zawody odbęd± się na Basenie "Olimpijczyk" w Gliwicach. Zawodnicy wyznaczeni do udziału w zawodach to:

Burzyńska Oliwia
Sojka Aleksandra
Drabik Aneta
Chrobok Oliwia
Krzyż Wiktoria
Blaszka Oliwia
Stępniak Michał
Widera Gabriel

Zbiórka pod basenem "Hajduki" o godzinie 7:15.

Powrót w godzinach popołudniowych. W tym dniu grupa wieczorna nie ma treningu o godzinie 19:00. Z zawodnikami jedzie trener Olga Niemczyk



2 listopada 2017


X Ogólnopolski Integracyjny Miting Pływacki im. Maćka Maika,
20-22.10.2017


DW dniach 20-22 paĽdziernika odbył się X Ogólnopolski Integracyjny Miting Pływacki im. Maćka Maika. Na zawodach wystartowało 270 zawodników niepełno i pełno sprawnych. Maciek Maik był wielokrotnym Mistrzem ¦wiata Niepełnosprawnych jak również Mistrzem Olimpijskim.

Nasz Klub reprezentowało 11 zawodników którzy osi±gnęli następuj±ce wyniki:

Burzyńska Oliwia
50 m grzbietowym - 36,46 miejsce - 9
100 m dowolnym - 1:10,75 miejsce - 11
400 m dowolnym - 5:14,36 miejsce - 7
100 m grzbietem - 1:18.29 miejsce - 5

Sojka Aleksandra
50 m dowolnym - 32,42 miejsce -12
50 m grzbietowym -39,77 miejsce - 13
400 m dowolnym - 5:29,63 miejsce - 10
50 m klasycznym - 39,07 miejsce - 5

Drabik Aneta
50 m dowolnym - 34,52 miejsce - 15
50 m grzbietowym - 42,41 miejsce -14
100 m klasycznym - 1:37,88 miejsce - 5

Blaszka Oliwia
50 m dowolnym 35,93 miejsce - 17
100 m dowolnym 1:20,08 miejsce - 14
50 m klasykiem - 45,33 miejsce -9
100 m klasykiem - 1:41,18 miejsce - 15

Chrobok Oliwia
50 m dowolnym - 35,39 miejsce - 16
100 m dowolnym -1:18,54 miejsce - 13
50 m klasykiem - 49,09 miejsce - 12

Stępniak Michał
50 m dowolnym - 31,98 miejsce - 34
100 m dowolnym - 1:09,58 miejsce - 29
50 m delfinem - 33,18 miejsce - 15
200 m zmiennym -2:52,38 miejsce - 14

Widera Gabriel
50 m dowolnym - 36,06 miejsce - 38
50 klasyk - 41,91 miejsce - 11
100 m klasyk - 1:37,70 miejsce - 13

Sikora Michał
50 m dowolnym -34,61 miejsce - 4
100 m klasyk 1:42,30 miejsce - 5

Dziurski Przemysław
50 m grzbietowym - 39,76 miejsce -4
100 m grzbietowym - 1:24,11 miejsce - 2
200 m zmiennym - 3:12,98 miejsce - 5
50 m dowolnym - 36,17 miejsce - 9

Czerniawski Jakub
50 m dowolnym - 33,42 miejsce - 3
100 m dowolnym - 1:12,96 miejsce - 1
400 m dowolnym - 5:52,06 miejsce -4
200 m zmiennym - 3:09,75 miejsce - 4

Zapraszamy na kolejny Ogólnopolski Integracyjny Miting Pływacki im. Maćka Maika za rok!!!



17 paĽdziernika 2017


Jesienne Zawody w Woli, 21-10-2017

Dnia 21 paĽdziernika 2017 roku następuj±ce dzieci zostały wyznaczone do udziału w zawodach pod nazw± "Jesienne Zawody w Woli":

Ewelina Ciupa
Jessica Maniura
Konrad Pietroniec
Filip Klaszczyk
Julia Zawada
Kinga Sprutta
Magdalena Rogozińska
Jakub Kudłaciok
Kuba Czajor
Emilia Banasik
Bruno Krupa
Wiktoria Krzyż
Dawid Jędrzejek
Natalia Ciupa

Zbiórka pod basenem "Hajduki" w sobotę o godzinie 7:00, powrót około godziny 16.

Opiekun Grupy Pan Marcin Korek - 505333162



17 paĽdziernika 2017


Liga Szkół i Klubów ¦l±skich rocznika 2004, Gliwice. 6-10-2017

Dnia 6 paĽdziernika 2017 roku Nasi zawodnicy z rocznika 2004 wystartowali w Lidze Szkół i Klubów ¦l±skich rocznika 2004 i starszych na Basenie "Olimpijczyk" w Gliwicach.

Zawody po raz pierwszy odbyły się na basenie 50 m co było niemałym wyzwaniem dla Naszych klubowiczów. W zawodach uczestniczyło 471 zawodników i zawodniczek z całego ¦l±ska.

Z naszego Klubu najlepiej wypadła Oliwia Burzyńska zajmuj±c 5 miejsce na 100 m stylem grzbietowym ale także dzięki Oli Sojce i Michałowi Stępniakowi zdobyli¶my pierwsze punkty ligowe. Dziękujemy i gratulujemy Kolejna edycja zawodów w listopadzie.

Zawodnicy osi±gnęli następuj±ce wyniki:

Blaszka Oliwia,
100m dowolny 1:21.51
50m motylkowy 41.19

Burzyńsk Oliwia,
100m dowolny 1:12.82
100m grzbietowy 1:21.79

Chrobok Oliwia,
100m dowolny 1:21.86
100m grzbietowy 1:30.64

Drabik Aneta,
200m klasyczny 3:32.98
200m zmienny 3:15.22

Nowakowska Emilia,
100m dowolny 1:27.11
100m grzbietowy 1:39.30

Sojka Aleksandra,
100m grzbietowy 1:25.80
200m zmienny 3:01.35

Stępniak Miachał,
100m dowolny 1:11.91
50m motylkowy 34.56

Widera Gabriel,
100m dowolny 1:21.63
200m klasyczny 3:25.29



6 paĽdziernika 2017


X Ogólnopolskie zawody Integracyjne im. Maćka Maika

W dniach 21 - 22 paĽdziernika odbywaj± się X Ogólnopolskie zawody Integracyjne im. Maćka Maika w Tychach. Nasz Klub będ± reprezentować następuj±ce osoby:

Oliwia Blaszka
Oliwia Burzyńska
Oliwia Chrobok
Aneta Drabik
Emilia Nowakowska
Aleksandra Sojka
Michał Stępniak
Gabriel Widera
Jakub Czerniawski
Przemysław Dziurski
Michał Sikora.

Więcej informacji dotycz±cych zbiórki będzie podane około 15 paĽdziernika.

Trener Olga Niemczyk



5 paĽdziernika 2017


Liga Klubów ¦laskich rocznik 2004 i starsi

Dnia 6 paĽdziernika odbywa się Liga Klubów ¦laskich rocznik 2004 i starsi na basenie "Olimpijczyk" w Gliwicach. Na zawdy jada następuj±ce osoby:

Oliwia Blaszka
Oliwia Burzyńska
Oliwia Chrobok
Aneta Drabik
Emilia Nowakowska
Aleksandra Sojka
Michał Stępniak
Gabriel Widera.

Zbiórka przed Basenem "Hajduki" o godzinie 7:20. Powrót w godzinach popołudniowych.

Trener Olga Niemczyk



5 paĽdziernika 2017


Zawody Pływackie o Puchar Rosomaka

Dnia 30 wrze¶nia br. w Siemianowicach ¦l±skich odbył się Puchar "Rosomaka". Nasz klub reprezentowało 12 zawodników którzy osi±gnęli następuj±ce wyniki:

BLASZKA Oliwia
50m dowolny 36.18
100m dowolny 1:19.87
50m klasyczny 44.82
50m motylkowy 42.46

BURZYŃSKA Oliwia,
50m dowolny 32.81
100m dowolny 1:10.20
50m grzbietowy 35.93
100m grzbietowy 1:19,51

CHROBOK Oliwia,br> 50m dowolny 37.06
100m dowolny 1:18.94
50m grzbietowy 41.29
100m grzbietowy 1:32.15

DRABIK Aneta,br> 50m dowolny 36.05
50m motylkowy 42.00
100m motylkowy 1:35.05

DZIURSKI Przemysław,
50m dowolny 36.73
100m dowolny 1:24.42
50m grzbietowy . 40.85
50m motylkowy 47,25

JĘDRZEJEK Dawid,
50m dowolny 44.21
50m grzbietowy 49.59
100m grzbietowy 1:44.57
50m klasyczny 49.97

NIEMCZYK Julia,
50m dowolny 40.72
50m grzbietowy 49.26
50m klasyczny 54.72

NOWAKOWSKA Emilia,
50m dowolny 39.03
50m grzbietowy 44.57
100m grzbietowy 1:35.82
50m klasyczny 46.95

ROGOZINSKA Magdalena,
50m dowolny 45.42
50m grzbietowy 53.78
50m motylkowy 54.67

SIKORA Michał,
50m dowolny 35.54
100m dowolny 1:19.14
50m grzbietowy 43.46
100m grzbietowy 1:34.67

SOJKA Alesandra,
50m grzbietowy 39.16
100m grzbietowy 1:23.47
50m klasyczny 40.02
100m klasyczny 1:25.89

STĘPNIAK Michał,
50m dowolny 31.63
100m dowolny 1:10.70
50m motylkowy 33.82
100m motylkowy 1:17.10

Sztafeta kobiet 4 x 50 m zmiennym - miejsce 3

Gratulujemy wyników i zapraszamy za rok!!!


Zdjęcia z zawodów galerii.



28 wrze¶nia 2017


Zawody Pływackie o Puchar Rosomaka

Okres wakacji za nami, obóz zaliczony. Pierwszy miesi±c ciężkiej pracy dobiega końca. Pojawiły się pierwsze chwile zw±tpienia ale kto ciężko nie pracuje nie osi±ga wyników.

Teraz przed nami pierwsze Zawody Pływackie o Puchar Rosomaka.

Zawodnikami wytypowanymi do reprezentowania naszego klubu s±:

Czerniawski Jakub
Dziurski Przemysław
Jędrzejek Dawid
Sikora Michał
Stępniak Michał
Blaszka Oliwia
Burzyńska Oliwia
Chrobok Oliwia
Drabik Aneta
Niemczyk Julia
Nowakowska Emilia
Rogozińska Magdalena
Sojka Aleksandra,

Dzieci zbieraj± się 30 wrze¶nia, o godzinie 7:45 przy wej¶ciu na Kompleks Sportowy "MICHAŁ":

41-103 Siemianowice ¦l±skie (Michałkowice)
ul. E. Orzeszkowej 1.

Prosimy aby dzieci miały ze sob± wymienne ręczniki oraz koszulki z uwagi na II bloki startowe.

Klub wykupił dzieciom obiady w przerwie pomiędzy blokami.

W czasie startów dzieci maj± przebywać zgodnie ze zleceniem organizatora na hali sportowej.

Trenerzy



STARSZE WIADOMO¦CI - 2016/2017


Spodenki HEAD 50zł


Plecak 50zł

T-Shirt 15zł