KP SUKCES Chorzów

       







Koszulka kibica 20zł

Czepek KP Sukces 20zł

T-Shirt 15zł

Spodenki HEAD 50zł
5 grudnia 2016


VII Międzynarodowy Miting Pływacki,
Pawłowice 10-11 grudnia 2016


Zarz±d wraz trenerami wytypował na VII Międzynarodowy Miting Pływacki w Pawłowicach 20 zawodnikow w nagrodę za sumienne treningi, zachowanie i frekfencję.
Opłaty startowe za udział w zawodach pokrywa klub.

Rodziców prosi się potwierdzenie udziału w zawodach dziecka u swojego trenera.

Wytypowani zawodnicy:

Marta Pękala
Mateusz Mandrela
Eliza Flak
Katarzyna Kocek
Szymon König
Arkadiusz Maćkowiak
Oskar Delega
Julia Zawada
Fabian Garaztka
Karolina Kisiel
Oliwia Blaszka
Paweł Krajewski
Kamil Pietruszka
Martyna Mysior
Aleksandra Sojka
Marcin Jura¶
Iza Jura¶
Michalina Bukowska
Kuba Kudłaciok
Filip Klaszczyk



30 listopada 2016


Pucharze LKS Jedno¶ć 32 Przyszowice, 19-11-2016

W sobotę 19.11.20016 zawodnicy wystartowali w Pucharze LKS Jedno¶ć 32 Przyszowice na pływalni "Wodnik" w Paniówkach.
Nasz klub reprezentowało 15 zawodników, w następuj±cych kategoriach wiekowych: 2007 i młodsi, 2006.


Zawodnicy osi±gnęli następuj±ce wyniki:

Fabian Garsztka (2006)
50m dowolny - 42:03 – miejsce 24
100m zmienny - 1:44,76 – miejsce 11
50m motylkowy - 50:29 – miejsce 10

Szymon Konig (2006)
50m klasyczny - 56:20 – miejsce 12
100m dowolny - 1:41,18 – miejsce 18
50m grzbietowy - 55:00 – miejsce 15

Magda Kobylska (2006)
50m dowolny - 37:32 – miejsce 14
100m zmienny - 1:36,87 – miejsce 12
100m klasyczny - 1:44,30 – miejsce 11

Maja Borczyk (2006)
50m dowolny - 43:20 – miejsce 26
50m klasyczny - 57:66 – miejsce 19
50m grzbietowy - 51:63 – miejsce 21

Marta Pękala (2007 i młodsi)
50m dowolny - 41:59 – miejsce 11
50m klasyczny - 57:32 – miejsce 17
50m grzbietowy - 50:35 – miejsce 10

Kasia Kocek (2006)
50m dowolny - 54:70 – miejsce 33
50m grzbietowy - 58:25 – miejsce 27

Kinga Szczembara (2006)
50m klasyczny - 50:60 – miejsce 16
100m zmienny - 1:36,97 – miejsce 13
100m dowolny - 1:40,19 – miejsce 21

Natalia Ciupa (2006)
50m dowolny – 50:00 – miejsce 32
50m grzbietowy - 56:03 – miejsce 25

Eliza Flak (2007 i młodsi)
50m dowolny - 50:22 – miejsce 25
50m grzbietowy - 54:64 – miejsce 20

Emilia Flak (2007 i młodsi)
50m dowolny - 58:36 – miejsce 28
50m klasyczny - 1:09,08 – miejsce 27

Oskar Delega (2006)
50m dowolny - 38:89 – miejsce 15
100m zmienny - 1:45,67
100m klasyczny - 1:55,36

Hania Wicens (2006)
50m dowolny - 45:06 – miejsce 29
50m klasyczny - 1:05,15 – miejsce 23
50m grzbietowy - 56:66 – miejsce 26

Michalina Bukowska (2007 i młodsi)
50m dowolny - 40:82 – miejsce 7
50m klasyczny - 59:00 – miejsce 19
50m grzbietowy - 46:43 – miejsce 6

Mateusz Jura¶ (2006)
100m zmienny - 1:43,50 – miejsce 10
50m motylkowy - 48:50 – miejsce 6

Marcin Jura¶ (2006)
50m dowolny - 41:70 – 23
100m zmienny - 1:53,11 – miejsce 12
50m grzbietowy - 49:57 miejsce 11

Sztafeta mieszana 6 x 50 m dowolny - 4:06,99 – miejsce 19
Skład: Delega Oskar (42.25), Jura¶ Mateusz (40:08), Konig Szymon (45:93), Szczembara Kinga (38:97), Garsztka Fabian (41:68), Kobylska Magdalena(38:08).

Dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom, bior±cym udział w zawodach i gratulujemy wyników!


Zdjęcia z zawodów w galerii.



30 listopada 2016


Gliwice NIGHT & LIGHTS SWIM – Puchar Sprintu, 19-11-2016

19 listopada 2016 w Gliwicach w Krytej Pływalni „Olimpijczyk" odbyły się zawody pływackie pod nazw± Gliwice NIGHT & LIGHTS SWIM – Puchar Sprintu.

Była to pierwsza tego typu impreza pływacka na ¦l±sku i jedna z pierwszych w Polsce rozgrywana przy alternatywnym o¶wietleniu obiektu podczas której rywalizacja sportowa na basenie miała tak± oprawę.


Zawody odbyły się na 50m basenie w dwóch blokach:w pierwszym odbyły się eliminacje, w drugim bloku finały. Po zakończeniu pierwszego bloku rozlosowano nagrody rzeczowe które otrzymali: Kacper Kapitan, Olga Bukowska oraz Paweł Krajewski. Gratulujemy :)

Wszyscy zawodnicy stanęli na wysoko¶ci zadania i godnie zaprezentowali nasz klub na tej prestiżowej imprezie sportowej.

Nasz klub reprezentowało 10 zawodników, którzy w eliminacjach osi±gnęli następuj±ce wyniki:

1.Lech Wiktoria
50 m stylem motylkowym 43:76 – miejsce 18
50 m stylem grzbietowym 42:54 – miejsce 18
50 m stylem dowolnym 34:10 – miejsce 9

2.Bukowska Olga
50 m stylem motylkowym 43:94 – miejsce 19
50 m stylem grzbietowym 43:28 – miejsce 20
50 m stylem dowolnym 36:65 – miejsce 21

3.Blaszka Oliwia
50 m stylem motylkowym 47:17 – miejsce 23
50 m stylem grzbietowym 44:93 – miejsce 25
50 m stylem dowolnym 37:50 – miejsce 26

4.Burzyńska Oliwia
50 m stylem grzbietowym 40:25 – miejsce 12
50 m stylem klasycznym 50:79 – miejsce 28
50 m stylem dowolnym 34:72– miejsce 13

5.Pietruszka Klaudia
50 m stylem grzbietowym 45:51 – miejsce 28
50 m stylem klasycznym 50:76 – miejsce 27
50 m stylem dowolnym 37:76 – miejsce 27

6.Sojka Aleksandra
50 m stylem grzbietowym 40:48 – miejsce 14
50 m stylem klasycznym 40:94 – miejsce 5
50 m stylem dowolnym 34:84 – miejsce 15

7.Krajewski Paweł
50 m stylem motylkowym 39:10 – miejsce 19
50 m stylem grzbietowym 38:74 – miejsce 11
50 m stylem dowolnym 32:96 – miejsce 15

8.Stępniak Michał
50 m stylem motylkowym 36:51 – miejsce 14
50 m stylem grzbietowym 39:57 – miejsce 14
50 m stylem dowolnym 33:73 – miejsce 18

9 Pietruszka Kamil
50 m stylem grzbietowym 40:44 – miejsce 15
50 m stylem klasycznym 47:28 – miejsce 20
50 m stylem dowolnym 34:45 – miejsce 23

10.Kapitan Kacper
50 m stylem motylkowym 44:41 – miejsce 25
50 m stylem klasycznym 47:62 – miejsce 21
50 m stylem dowolnym 36:26 – miejsce 30

Do finałowego startu zakfalifikowała się Aleksandra Sojka która ostatecznie zajęła 4 miejsce z czasem 40:29 w 50 m stylem klasycznym.
Gratulujemy :)

Dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom, oraz trenerom za po¶więcony czas.

Zdjęcia z zawodów w galerii.


30 listopada 2016


II runda Ligi Klubów ¦l±skich rocznika 2004, 17-11-2016

W czwartek 17.11.2016r w D±browie Górniczej odbyła się II runda Ligi Klubów ¦l±skich rocznika 2004.

Nasz klub reprezentowało 14 zawodników, którzy osi±gnęli następuj±ce wyniki:

1.Mysior Martyna
100 m stylem dowolnym 1:19:09 – miejsce 44
200 m stylem klasycznym 3:21:85 – miejsce 19

2.Burzyńska Oliwia
100 m stylem dowolnym 1:16:90 – miejsce 39
100 m stylem grzbietowym 1:25:77 – miejsce 19

3.Pietruszka Klaudia
100 m stylem dowolnym 1:22:60 – miejsce 60
100 m stylem grzbietowym 1:34:24 – miejsce 32

4.Drabik Aneta
100 m stylem dowolnym 1:24:65 – miejsce 65
200 m stylem klasycznym 3:37:23 – miejsce 29

5.Blaszka Oliwia
100 m stylem dowolnym 1:23:14 – miejsce 61
100 m stylem grzbietowym 1:36:99 – dyskw.

6.Sojka Aleksandra
100 m stylem dowolnym 1:14:31 – miejsce 22
200 m stylem klasycznym 3:09:89 – miejsce 7

7.Nowakowska Emilia
100 m stylem dowolnym 1:30:21 – miejsce 78
100 m stylem grzbietowym 1:42:50 – miejsce 49

8.Chrobok Oliwia
100 m stylem dowolnym 1:24:97 – miejsce 66
100 m stylem grzbietowym 1:40:21 – miejsce 45

9.Krajewski Paweł
100 m stylem dowolnym 1:12:02 – miejsce 27
100 m stylem grzbietowym 1:21:06 – miejsce 14

10.Stępniak Michał
100 m stylem dowolnym 1:13:21 – miejsce 32
200 m stylem zmiennym 3:01:54 – miejsce 19

11.Pietruszka Kamil
100 m stylem dowolnym 1:17:70 – miejsce 61
100 m stylem grzbietowym 1:26:08 – miejsce 26

12.Kapitan Kacper
100 m stylem dowolnym 35:98 – miejsce 11
200 m stylem zmiennym 3:13:72 – miejsce 29

13.Gabriel Widera
100 m stylem dowolnym 1:21:83 – miejsce 80
200 m stylem klasycznym 3:29:86 – miejsce 30

14.Maćkowiak Arkadiusz
100 m stylem dowolnym 1:36:39 – miejsce 111
200 m stylem klasycznym 3:38:00- dyskw.

SZTAFETY

8x 50 m stylem dowolnym (Burzyńska O, Mysior M.Kapitan K. Stępniak M, Pietruszka, K, Sojka A., Pietruszka K. Krajewski P) 4:35:64 miejsce 11

4 x 50m stylem zmiennym kobiety (Burzyńska O, Mysior M., Sojka A.,Blaszka O.) 2:35:14 miejsce 12

4 x 50m stylem zmiennym mężczyĽni (Krajewski P.,Stępniak M.Kapitan K. Pietruszka K.) 2:33:22 miejsce 12



23 listopada 2016


II runda Ligi Klubów ¦l±skich rocznika 2005, 18-11-2016

W pi±tek 18.11.2016r w Radlinie odbyła się II runda Ligi Klubów ¦l±skich rocznika 2005.


Nasz klub reprezentowało 5 zawodników, którzy osi±gnęli następuj±ce wyniki:

Olga Bukowska
100 m dowolny – 1:19,13
100 m grzbietowy - 1:28,64

Wiktoria Lech
100 m dowolny – 1:17,72
100 m grzbietowy - 1:29,95

Laura Wacławek
100 m dowolny – 1:33,14
100 m grzbietowy - 1:53,47

Jakub Czerniawski
100 m dowolny – 1:17,19
100 m grzbietowy - 1:31,43

Marcin Bigewski
100 m dowolny – 1:21,93
100 m grzbietowy – 1:41,37

Adam Ku¶
100 m dowolny - 1:45,99
100 m grzbietowy - 1:58,34

Gratulujemy wyników i zapraszamy na kolejn± edycję!

Zdjęcia z zawodów w galerii.



21 listopada 2016


Liga Klubów ¦l±skich roczników 2006-2007, 23-11-2016

W dniu 23.11.20016r. na płwalni "Olimpijczyk" w Gliwicach, odbęd± się zawody z cyklu Liga Klubów ¦l±skich roczników 2006-2007.

Klub nasz reprezentować bed±:

Oskar Delega
Fabian Garsztka
Kasia Kocek
Marta Pękała
Kinga Szczembara
Emilia Flak
Magda Kobylska
Mateusz Mandrela
Juliusz Szeliga
Szymon König
Dagmara Żurowska
Ewa Lewandowska
Stanisław Marchwiński
Michalina Bukowska
Julia Zawada
Zuzanna ¦widerska
Przemek Dziurski

Wyjazd busem spod basenu "Hajduki" o godz. 7:10.

Z zawodnikami jad± trenerzy:
Magda Trzaskowska i Wojtek O¶ciłowicz.



16 listopada 2016


II runda Ligi Klubów ¦l±skich rocznika 2005 - 18.11.2016r.

W pi±tek 18.11.2016r w Radlinie odbędzie się II runda Ligi Klubów ¦l±skich rocznika 2005

Nasz klub reprezentować będ±:

Olga Bukowska
Wiktoria Lech
Laura Wacławek
Jakub Czerniawski
Marcin Bigewski

Wyjazd busem spod basenu "HAJDUKI” o godz. 8:00.
Zawodnikom towarzyszyć będzie trenerka Magda Trzaskowska.



16 listopada 2016


Puchar LKS Jedno¶ć 32 Przyszowice - 19.11.2016r.

W sobotę 19.11.20016 zawodnicy naszego klubu, wystartuj± w Pucharze LKS Jedno¶ć 32 Przyszowice na pływalni "Wodnik" w Paniówkach.

Reprezentować nas będ±:

Fabian Garsztka
Szymon Konig
Magda Kobylska
Maja Borczyk
Marta Pękala
Kasia Kocek
Kinga Szczębara
Natalia Ciupa
Eliza Flak
Emilia Flak
Oskar Delega
Hania Wicens
Michalina Bukowska
Mateusz Jura¶
Marcin Jura¶

Wyjeżdżamy busem spod Basenu Miejskiego godz. 7:05 a basenu "Hajduki” godz. 7:20.
Zakończenie zawodów koło godz.18:00. Dzieci maj± zapewniony obiad.

Przypominamy o zabraniu koszulek klubowych i rzeczy na przebranie (starty odbywać się będ± w dwóch blokach od 9:00 i od 15:00).

Z zawodnikami jad± trenerzy: Magda Trzaskowska i Tomasz Zygmunt.


Wszystkim życzymy udanych startów.



3 listopada 2016


IX Ogólnopolski Integracyjny Miting Pływacki im. Maćka Maika, 22-23 paĽdziernika 2016.

W dniach 22-23 paĽdziernika 2016 roku odbył się IX Ogólnopolski Miting Integracyjny im. Maćka Maika.


Dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom, bior±cym udział w zawodach.
Wszyscy zawodnicy stanęli na wysoko¶ci zadania i godnie zaprezentowali nasz klub na tej prestiżowej imprezie sportowej.

Dziękujemy również trenerom za po¶więcony czas oraz wszystkim wiernym kibicom

Nasz klub reprezentowało 16 zawodników, którzy osi±gnęli następuj±ce wyniki:

Sojka Aleksandra
50 m dowolny - 32.78 – miejsce 5
100 m klasyczny - 1:27.79 – miejsce 2
50 m klasyczny - 41.35 – miejsce 3
100 m dowolny - 1:15.96 – miejsce 8

Mysior Martyna
50 m dowolny - 35.56 – miejsce 13
100 m klasyczny - 1:36.78 – miejsce 5
50 m klasyczny - 43.58 – miejsce 4
100 m dowolny - 1:20.67 – miejsce 18

Burzyńska Oliwia
50 m dowolny - 34.89 – miejsce 10
100 m grzbietowy - 1:28.13 – miejsce 5
100 m dowolny - 1:18.16 – miejsce 11
50 m grzbietowy - 40.73 – miejsce 6

Pietruszka Klaudia
50 m dowolny - 37.84 – miejsce 25
100 m grzbietowy - 1:34.22 – miejsce 10
50 m klasyczny - 50.23 – miejsce 20
100 m dowolny - 1:23.31 – miejsce 23

Lech Wiktoria
100 m dowolny - 1:19.45 – miejsce 16
50 m grzbietowy - 41.73 – miejsce 8

Bukowska Olga
50 m dowolny - 34.64 – miejsce 7
50 m motylkowy - 46.41 – miejsce 16
100 m dowolny - 1:19.01 – miejsce 15
50 m grzbietowy - 43.55 – miejsce 17

Blaszka Oliwia
50 m dowolny - 37.80 – miejsce 24
50 m motylkowy - 48.84 – miejsce 17
100 m dowolny - 1:24.64 – miejsce 25
50 m grzbietowy - 43.43 – miejsce 16

Krajewski Paweł
100 m grzbietowy - 1:20.98 – miejsce 3
400 m dowolny - 5:21.37 – miejsce 1
100 m dowolny - 1:11.87 – miejsce 4
50 m grzbietowy - 37.67 – miejsce 2

Stępniak Michał
50 m dowolny - 32.75 – miejsce 4
50 m motylkowy - 35.47 – miejsce 1
100 m dowolny - 1:12.22 – miejsce 6
50 m grzbietowy - 38.44 – miejsce 3

Pietruszka Kamil
50 m dowolny - 33.91 – miejsce 5
100 m grzbietowy - 1:27.63 – miejsce 5
100 m dowolny - 1:16.48 – miejsce 8
50 m grzbietowy - 40.29 – miejsce 4

Kapitan Kacper
50 m dowolny - 35.98 – miejsce 11
50 m motylkowy - 43.41 – miejsce 6
100 m klasyczny - 1:40.53 – miejsce 7
50 m grzbietowy - 43.14 – miejsce 8

Gabriel Widera
50 m dowolny - 37.06 – miejsce 16
100 m klasyczny - 1:37.30 – miejsce 5
100 m dowolny - 1:24.70 – miejsce 16
50 m grzbietowy - 45.38 – miejsce 11

Maćkowiak Arkadiusz
100 m dowolny - 1:33.51 – miejsce 24
50 m grzbietowy - 49.41 – miejsce 14

Nowakowska Emilia
50 m dowolny - 41.91 – miejsce 30
100 m klasyczny - 1:51.51 – miejsce 18
100 m dowolny - 1:34.73 – miejsce 29
50 m grzbietowy - 49.97 – miejsce 22

Czyż Szymon
50 m dowolny - 34.68 – miejsce 7
50 m klasyczny - 45.71 – miejsce 7
100 m dowolny - 1:22.41 – miejsce 13

Chrobok Oliwia
50 m dowolny - 39.41 – miejsce 28
100 m klasyczny - 1:48.97 – miejsce 17
100 m dowolny - 1:26.13 – miejsce 26
50 m grzbietowy - 46.02 – miejsce 21

Sztafeta dziewcz±t 4 x 50 m dowolny - 2:20.51 – miejsce 8
Skład: BURZYŃSKA Oliwia (35.18), BUKOWSKA Olga (35.53), MYSIOR Martyna (35.70), SOJKA Aleksandra (34.10).

Sztafeta dziewcz±t 4 x 50 m dowolny - 2:34.65 – miejsce 10
Skład: NOWAKOWSKA Emilia (42.82), PIETRUSZKA Klaudia (38.42), LECH Wiktoria (35.41), BLASZKA Oliwia (38.00).

Sztafeta chłopców 4 x 50 m dowolny - 2:16.11 – miejsce 8
Skład: PIETRUSZKA Kamil (34.82), KRAJEWSKI Paweł (32.67), KAPITAN Kacper (35.62), STĘPNIAK Michał (33.00).

Gratulujemy wyników!

Zdjęcia z zawodów oraz dyplomów i wiernych kibiców w galerii.



27 paĽdziernika 2016


DWOŁANY TRENING - BASEN HAJDUKI

W poniedziałek 31 paĽdziernika odwołany zostaje trening na basenie "Hajduki".
Powodem jest przerwa technicza na obiekcie.



25 paĽdziernika 2016


Liga Klubów ¦l±skich rocznika 2006 i 2007 – I edycja, 21-10-2016r.

Dnia 21.10.2016 roku odbyła się Liga Klubów ¦l±skich rocznika 2006 i 2007.


Nasz klub reprezentowało 19 zawodników, którzy osi±gnęli następuj±ce wyniki:

Delega Oskar
50 m grzbietowy - 48.06
100 m dowolny - 1:32.80

Garsztka Fabian
50 m grzbietowy - 53.03
100 m dowolny - 1:42.70

Jura¶ Marcin
50 m grzbietowy - 48.06
50 m klasyczny - 1:06.00

Jura¶ Mateusz
50 m grzbietowy - 45.78
100 m dowolny - 1:29.28

König Szymon
50 m klasyczny - 56.23
100 m dowolny - 1:45.36

Kudłaciok Jakub
50 m dowolny - 52.45
50 m grzbietowy - 55.60

Mendrela Mateusz
50 m grzbietowy - 49.88
100 m dowolny - 1:59.03

Borczyk Maja
50 m grzbietowy - 53.33
50 m klasyczny - 59.78

Flak Emilia
50 m dowolny - 57.42
50 m grzbietowy - 1:06.77

Jura¶ Izabela
50 m grzbietowy - 50.86
50 m klasyczny - 1:09.40

Katarzyna Kocek
50 m grzbietowy - 57.29
50 m klasyczny - 1:04.80

Kobylska Magdalena
50 m klasyczny - 50.11
100 m dowolny - 1:28.88

Lewandowska Ewa
50 m grzbietowy - 49.91
50 m klasyczny - 58.45

Bukowska Michalina
50 m dowolny - 41.22
50 m grzbietowy - 48.79

Niemczyk Julia
50 m dowolny - 43.30

Piechura Alicja
50 m grzbietowy - 53.21
50 m klasyczny - 59.39

Pękala Marta
50 m dowolny - 50.64
50 m grzbietowy - 54.48

Wicens Hanna
50 m klasyczny - 1:04.68
100 m dowolny - 1:52.95

Żurowska Dagmara
50 m klasyczny - 55.93
100 m dowolny - 1:45.56

Sztafeta dziewcz±t 4 x 50 m zmienny - 3:27.46
Skład: Borczyk Maja, Kobylska Magdalena, Lewandowska Ewa, Żurowska Dagmara

Sztafeta chłopców 4 x 50 m zmienny - 3:21.08
Skład: Jura¶ Marcin, Jura¶ Mateusz, Konig Szymon, Fabian Graszka

Gratulujemy wyników i zapraszamy na kolejn± edycję 23 listopada 2016 roku w Gliwicach.

Zdjęcia z zawodów w galerii.



19 paĽdziernika 2016


Pi±tkowy trening na Basenie Miejskim.

W zwi±zku z zaplanowanym zebraniem w dniu 21 paĽdziernika na trningu w tym dniu Pani± trener
Olgę Niemczyk zast±pi Pani Anna Krupa.



19 paĽdziernika 2016


Liga Klubów ¦l±skich. Rocznik 2006-2007

21.11.2016 w Gliwicach na pływalni Olimpijczyk odbęd± się zawody z cyklu Liga Klubów ¦l±skich rocznik2006-2007.

Nasz klub będzie reprezentowało 19 zawodników w składzie:

Delegcja Oskar
Garsztka Fabian
Jura¶ Marcin
Jura¶ Mateusz
König Szymon
Kudłaciok Jakub
Mendrela Mateusz
Borczyk Maja
Flak Emilia
Kura¶ Izabela
Katarzyna Kocek
Kobylska Magdalena
Lewandowska Ewa
Bukowska Michalina
Niemczyk Julia
Piechura Alicja
Pękala Marta
Wicens Hanna
Żurowska Dagmara

Wyjazd busem z pod basenu ,,Hajduki'' o 6.45 a Basenu Miejskiego o 6.30.
Dzieci proszone s± o zabranie koszulek klubowych, zapasowych czepkow, ręczników, itp.

Z zawodnikami jad± trenerzy:
Magdalena Trzaskowskai i Wojciech O¶ciłowicz.



19 paĽdziernika 2016


IX Ogólnopolski Integracyjny Miting Pływacki
im. Maćka Maika, 22-23 paĽdziernika 2016 roku


Lista dzieci jad±cych na IX Ogólnopolski Miting Integracyjny w Tychach 22-23 paĽdziernika 2016 roku:

Chromik Szymon
Sojka Aleksandra
Mysior Martyna
Burzyńska Oliwia
Pietruszka Klaudia
Lech Wiktoria
Bukowska Olga
Blaszka Oliwia
Krajewski Paweł
Stępniak Michał
Pietruszka Kamil
Kapitan Kacper
Gabriel Widera
Maćkowiak Arkadiusz
Nowakowska Emilia
Czyż Szymon
Chrobak Oliwia

Zbiórka dnia 22 paĽdziernika 2016 o godzinie 12:30 przed Pływalni± MOSIR w Tychach ul. Edukacji 9

oraz 23 paĽdziernika o godzinie 8:30.

Trener jad±cy z zawodnikami to Pani Magdalena Trzaskowska.



19 paĽdziernika 2016


IX Puchar Burmistrza Dobrodzienia - 15.10.2016r.

Dnia 15.10.2016 roku odbyły się zawody pływackie „IX Puchar Burmistrza Dobrodzienia”.
Nasz klub reprezentowało 10 zawodników, w następuj±cych kategoriach wiekowych: 2007 i młodsi, 2006.


Zawodnicy osi±gnęli następuj±ce wyniki:

Marta Pękala (2007 i młodsi)
50 m klasykiem - 59.60 – miejsce 4
100 m klasykiem - 2:11.95 – miejsce 6
100 m zmiennym - 1:59.20 – miejsce 9

Eliza Flak (2007 i młodsi)
50 m dowolnym - 50.89 – miejsce 8
100 m dowolnym - 2:01.41 – miejsce 9
100 m zmiennym - 2:21.50 – miejsce 14

Roksana Żurek (2007 i młodsi)
50 m dowolnym - 56.45 – miejsce 9
100 m dowolnym - 2:14.70 – miejsce 10
100 m zmiennym - 2:25.73 – miejsce 15

Dagmara Żurowska (2006)
50 m dowolnym - 46.16 – miejsce 6
100 m dowolnym - 1:45.44 – miejsce 5
100 m zmiennym - 1:56.67 – miejsce 11

Ewa Lewandowska (2006)
50 m klasykiem - 58.81 – miejsce 8
100 m klasykiem - 2:11.95 – miejsce 8
100 m zmiennym - 1:52.44 – miejsce 8

Katarzyna Kocek (2006)
50 m grzbietem - 57.47 – miejsce 2
100 m grzbietem - 2:06.50 – miejsce 2

Fabian Garsztka (2006)
50 m dowolnym - 42.70 – miejsce 2
100 m dowolnym - 1:40.84 – miejsce 2
100 m zmiennym - 1:48.33 – miejsce 7

Szymon Konig (2006)
50 m dowolnym - 43.64 – miejsce 3
100 m dowolnym - 1:45.69 – miejsce 4
100 m zmiennym - 1:54.73 – miejsce 11

Mateusz Mendrela (2006)
50 m dowolnym - 46.90 – miejsce 5
100 m dowolnym - 1:46.22 – miejsce 5
100 m zmiennym - 2:07.15 – miejsce 13

Remigiusz Nowak (2006)
100 m klasykiem - 2:21.02 – miejsce 4

Gratulujemy wyników!



W galerii zdjęcia.



14 paĽdziernika 2016


ZEBRANIE RODZICÓW

W dniu 21 paĽdziernika (pi±tek) o godzinie 18:00 na basenie "HAJDUKI" odbędzie się zebranie z rodzicami.

Tematem zebrania będ± bież±ce sprawy klubu jak również plan pracy w sezonie 2016/2017.


Serdecznie zapraszamy

Zarz±d wraz z Trenerami.



13 paĽdziernika 2016


IX Puchar Burmistrza Dobrodzienia - 15.10.2016r.

Zawody całodzienne w dwóch blokach.
Rozpoczęcie ierwszego o godz. 9.00. Drugi 14.30.

Wyjazd z pod basenu "Hajduki" na ul.Granicznej o godz 7.00.
Powrót w godzinach wieczornych.

Koszty przejazdu oraz obiad dla dzieci zapewnia klub.

Zawodnicy startujacy z naszego klubu to:

Marta Pękala
Dagmara Żurowska
Fabian Garsztka
Eliza Flak
Szymon Konig
Mateusz Mendrela
Katarzyna Kocek
Ewa Lewandowska
Roksana Żurek
Remigiusz Nowak

Z zawodnikami jad± trenerzy:

Magda Trzaskowska i Tomasz Zygmunt.



13 paĽdziernika 2016


Liga Klubów ¦l±skich rocznika 2004 - 8.10.2016r.

Dnia 8 paĽdziernika 2016 roku odbyła się Liga Klubów ¦l±skich rocznika 2004.
Klub reprezentowało 13 zawodników którzy osi±gnęli następuj±ce wyniki:

1. Stępniak Michał
100 m motylkiem miejsce – 6
100 m zmiennym miejsce – 24

2. Krajewski Paweł
100 m motylkiem miejsce – 12
200 m dowolnym miejsce- 11

3. Mysior Martyna
100 m klasykiem miejsce – 19
100 m zmian± miejsce – 35

4. Pietruszka Kamil
200 m dowolnym miejsce – 37
100 m klasykiem miejsce – 41

5. Pietruszka Klaudia
200 m dowolnym miejsce – 26
100 m zmiennym miejsce – 64

6. Widera Gabriel
200 m dowolnym miejsce – 44
100 m klasykiem miejsce 32

7. Blaszka Oliwia
200 m dowolnym miejsce – 30
100 m zmiennym miejsce – 53

8. Burzyńska Oliwia
100 m klasycznym miejsce – 32
100 m zmiennym miejsce – 38

9. Chrobak Oliwia
100 m klasyczny miejsce – 46
100 m zmiennym miejsce – 67

10. Chromik Szymon
100 m klasycznym miejsce – 42
100 m zmiennym miejsce – 73

11. Drabik Aneta
200 m dowolnym miejsce – 27

12. Kapitan Kacper
100 m motylkiem miejsce – 18
100 m zmiennym miejsce – 55

13. Maćkowiak Arkadiusz
100 m klasykiem miejsce – 35
100 m zmiennym miejsce – 68

Zapraszamy na kolejn± edycję Ligi 17 listopada 2016 roku w D±browie Górniczej.



7 paĽdziernika 2016


I edycja Ligi Klubów ¦l±skich rocznika 2005, Radlin 5-10-2016

Dnia 5 paĽdziernika 2016 roku w Radlinie odbyła się I edycja Ligi Klubów ¦l±skich rocznika 2005. Nasz Klub reprezentowało troje zawodników:

Wiktoria Lech, Olga Bukowska oraz Bruno Krupa.


Zawodnicy osi±gneli następuj±ce wyniki:

Lech Wiktoria
200 m dowolnym - 2:52,17 miejsce 17
100 m zmiennym - 1:30,61 miejsce 18

Olga Bukowska

200 m dowolnym - 3:01,75 miejsce 21
100 m zmiennym - 1:31,72 miejsce 24

Bruno Krupa

100 m klasyk - 2:08,44 miejsce 48
100 m zmiennym - 1:55,44 miejsce 64

Gratulujemy wyników i zapraszamy na kolejn± edycję w listopadzie.



27 wrze¶nia 2016


III Zawody Pływackie o Puchar "Rosomaka", 24-09-2016

W sobotę 24 wrze¶nia odbyły się III Zawody Pływackie o Puchar "Rosomaka" pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Siemianowc Sl±skich.

Nasz klub reprezentowało 19 zawodników (13 dziewcz±t i 6 chłopców).

Br±zowy medal w swojej grupie wiekowej zdobył Michał Stępniak w konkurencji 100m stylem motylkowym.

Poniżej wyniki wszystkich naszych zawodników:


Chłopcy:

11 lat, 50m dowolny

22. Czerniawski Jakub 38.97

12 lat, 50m dowolny

14. Stępniak Michał 32.85
16. Krajewski Paweł 33.01
20. Pietruszka Kamil 35.44
28. Kapitan Kacper 36.30

11 lat, 100m dowolny

13. Czerniawski Jakub 1:24.81

12 lat, 100m dowolny

12. Stępniak Michał 1:13.52
13. Krajewski Paweł 1:14.04
19. Pietruszka Kamil 1:17.71

11 lat, 50m grzbietowy

16. Czerniawski Jakub 48.42

12 lat, 50m grzbietowy

7. Krajewski Paweł 37.32
15. Pietruszka Kamil 42.33

12 lat, 100m grzbietowy

6. Krajewski Paweł 1:21.74
10. Pietruszka Kamil 1:31.87

11 lat, 100m klasyczny

11. Czerniawski Jakub 2:02.33

12 lat, 50m motylkowy

6. Stępniak Michał 35.14
17. Kapitan Kacper 44.74

12 lat, 100m motylkowy

3. STĘPNIAK MICHAŁ 1:18.96
8. Kapitan Kacper 1:39.85

12 lat, 200m zmienny

7. Kapitan Kacper 3:15.67

Sztafeta 12-13 lat, 4 x 50m zmienny

6. Klub Pływacki "SUKCES" 2:33.26
Krajewski Paweł, Stępniak Michał, Kapitan Kacper, Pietruszka Kamil

Dziewczyny:

10 lat i młodsi, 50m dowolny

8. Kobylska Magdalena 38.66
17. Bukowska Michalina 44.13
26. Wiecens Hanna 48.21

11 lat, 50m dowolny

8. Lech Wiktoria 34.95
10. Bukowska Olga 36.96

12 lat, 50m dowolny

20. Burzyńska Oliwia 36.44
25. Pietruszka Klaudia 37.67
26. Mysior Martyna 37.97
28. Blaszka Oliwia 38.60
30. Drabik Aneta 40.26
31. Chrobok Oliwia 44.99

10 lat i młodsi, 100m dowolny

8. Kobylska Magdalena 1:30.99

11 lat, 100m dowolny

7. Lech Wiktoria 1:18.50
10. Bukowska Olga 1:22.96

12 lat, 100m dowolny

22. Pietruszka Klaudia 1:25.74

10 lat i młodsi, 50m grzbietowy

7. Kobylska Magdalena 45.09
15. Bukowska Michalina 49.77
24. Wicens Hanna 55.98

11 lat, 50m grzbietowy

9. Lech Wiktoria 41.77
10. Bukowska Olga 42.33

12 lat, 50m grzbietowy

16. Burzyńska Oliwia 40.08
21. Pietruszka Klaudia 45.83
22. Nowakowska Emilia 48.84
23. Chrobok Oliwia 50.01

10 lat i młodsi, 100m grzbietowy

10. Kobylska Magdalena 1:46.98

12 lat, 100m grzbietowy

14. Burzyńska Oliwia 1:28.42
19. Nowakowska Emilia 1:48.31

10 lat i młodsi, 50m klasyczny

15. Bukowska Michalina 56.90
16. Wicens Hanna 1:08.64

12 lat, 50m klasyczny

6. Sojka Aleksandra 40.62
16. Mysior Martyna 45.68
20. Blaszka Oliwia 47.82
21. Drabik Aneta 48.14
23. Burzyńska Oliwia 49.86
25. Nowakowska Emilia 52.11
26. Chrobak Oliwia 53.51

12 lat, 100m klasyczny

5. Sojka Aleksandra 1:27.64
16. Pietruszka Klaudia 1:51.36
17. Nowakowska Emilia 1:52.98
18. Chrobok Oliwia 1:56.01

10 lat i młodsi, 50m motylkowy

11. Bukowska Michalina 54.52

11 lat, 50m motylkowy

7. Lech Wiktoria 43.32
11. Bukowska Olga 44.52

12 lat, 50m motylkowy

17. Sojka Aleksandra 41.14
20. Mysior Martyna 43.83
21. Drabik Aneta 47.34
22. Blaszka Oliwia 49.90

12 lat, 200m zmienny

13. Sojka Aleksandra 3:02.46
17. Mysior Martyna 3:24.01
18. Drabik Aneta 3:24.72
19. Blaszka Oliwia 3:35.38

Sztafeta 12-13 lat, 4 x 50m zmienny

8. Klub Pływacki "SUKCES" 2:42.04
Burzyńska Oliwia, Mysior Martyna, Sojka Aleksandra, Pietruszka Klaudia



23 wrze¶nia 2016


PUCHAR ROSOMAKA - lista zawodników bior±cych udział w zawodach.

Zawodnicy zgłoszeni do zawodów o Puchar Rosomaka, 24 wrze¶nia 2016:

Kapitan Kacper
Wicens Hanna
Drabik Aneta
Kobylska Magda
Czerniawski Jakub
Chrobak Aneta
Pietruszka Kamil
Pietruszka Klaudia
Mysior Martyna
Nowakowska Emilia
Burzyńska Oliwia
Sojka Aleksandra
Krajewski Paweł
Bukowska Olga
Bukowska Michalina
Stępniak Michał
Krzemień Grzegorz
Blaszka Oliwia
Lech Wiktoria



21 wrze¶nia 2016


Zawody Pływackie o Puchar Rosomaka - 24.09.2016r.

Dzieci zbieraj± się 24 wrze¶nia, o godzinie 7:45 przy wej¶ciu na Kompleks Sportowy "MICHAŁ":

41-103 Siemianowice ¦l±skie (Michałkowice)
ul. E. Orzeszkowej 1.

Prosimy aby dzieci miały ze sob± wymienne ręczniki oraz koszulki z uwagi na II bloki startowe.

Klub wykupił dzieciom obiady w przerwie pomiędzy blokami.

W czasie startów dzieci maj± przebywać zgodnie ze zleceniem organizatora na hali sportowej.


Trenerzy



13 wrze¶nia 2016


TRENINGI DLA GRUPY ZAAWANSOWANEJ W SOBOTY

Treningi w soboty tylko dla dzieci z poniższej listy:

Kapitan Kacper
Czyż Szymon
Chromik Szymon
Pietruszka Kamil
Krajewski Paweł
Widera Gabriel
Maćkowiak Arkadiusz
Stępniak Michał
Drabik Aneta
Bukowska Olga
Sojka Aleksandra
Mysior Martyna
Pietruszka Klaudia
Burzyńska Oliwia
Blaszka Oliwia
Nowakowska Emilia
Lech Wiktoria

Dzieci niniejsze będ± objęte w przyszłym roku now± reform± edukacyjn± i konieczne jest przygotowanie ich do dalszych startów w Klubie.

Trener
Olga Niemczyk



13 wrze¶nia 2016


Zawody Pływackie o Puchar Rosomaka - 24.09.2016r.

Zawodnicy wytypowani przez trenerów do Zawodów Pływackich o Puchar Rosomaka:

Basen Miejski

Czyż Szymon
Karajewski Paweł
Stępniak Michał
Pietruszka Kamil
Burzyńska Oliwia
Sojka Aleksandra
Mysior Martyna
Pietruszka Klaudia
Bukowska Michalina
Lech Wiktoria

Basen Hajduki

Kapitan Kacper
Gabriel Widera
Arkadiusz Maćkowiak
Drabik Aneta
Szeliga Juliusz
Fabian Garsztka
Dawid Jędrzejek
Żurowska Dagmara
Wiecenes Hanna
Kobylska Magdalena

Rezerwa:
Blaszka Oliwia
Bukowska Olga
Chromik Szymon

Wkrótce szczegółowe informacje.



12 wrze¶nia 2016


ZEBRANIE ORGANIZACYJNE

Zarz±d klubu informuję, że termin zebrania z rodzicami zostaje przesunięty na połowę paĽdziernika ze względów organizacyjnych.
Na spotkaniu obecni będ± trenerzy, zarz±d klubu oraz członkowie klubu (rodzice).

Tematem tego spotkania będ± bież±ce sprawy organizacyjne klubu.
O dokładnym terminie zebrania poinformujemy na stronie naszego klubu.



STARSZE WIADOMO¦CI - 2015/2016



LISTOPAD


Martyna Mysior



PA¬DZIERNIK


Oliwia Blaszka


Karolina Kozłowska


Arkadiusz Maćkowiak


Szymon König



WRZESIEŃ


Michał Stępniak


Kamil B±k


Bruno Krupa


Marta Pękała