KP SUKCES Chorzów

       







Koszulka kibica 20zł


Czepek KP Sukces 30zł


T-Shirt 15zł


Spodenki HEAD 50zł


Plecak 50zł
4 grudnia 2017


Gablota klubowa

Szanowni Państwo.

W związku z licznymi uwagami ze strony MORIS-u dotyczącymi czystości naszej gabloty umiejscowionej w holu basenu Hajduki, zwracam się z zapytaniem czy jest wśród członków naszego klubu osoba chętna do sprawowania opieki nad czystością,estetyką i bieżącymi informacjami wspomnianej gabloty. W przeciwnym razie zarząd będzie zmuszony do jej likwidacji.

Z poważaniem

Krzysztof Chromik



4 grudnia 2017


XIV Mikołajkowe Zawody Pływackie w Woli, 2 grudnia

W dniu 2.12.2017 odbyły się XIV Mikołajkowe Zawody Pływackie w Woli.



W zawodach uczestniczyło 249 zawodników.

Nasz klub reprezentowali następujący zawodnicy:

Konrad Pietroniec
25m grzbietem - 3 miejsce - 30.14s
25m klasykiem - 2 miejsce - 30.72s

Filip Klaszczyk
25m klasykiem - 6 miejsce - 25.31s
50m dowolnym - 8 miejsce - 41.13s

Ciupa Ewelina
25m klasykiem - 4 miejsce - 31.42s
25 dowolnym - 5 miejsce - 22.58s

Maniura Jessica
25m klasykiem - 3 miejsce - 30.93s
50 grzbietem - 3 miejsce - 1.02.58

Banasiak Emilia
50m grzbietem - 5 miejsce - 51.64s
50 dowolnym - 7 miejsce - 47.51s

Sikora Michał
100m dowolnym - 4 miejsce - 1.14.57
50m dowolnym - 2 miejsce - 34.82s

König Szymon
50m grzbietem - 5 miejsce - 46.53s
50m dowolnym - 7 miejsce - 39.59s

Jędrzejek Dawid
50m grzbietem - 7 miejsce - 48.54s
50m dowolnym - 8 miejsce - 42.90s

Krupa Bruno
50m grzbietem - 4 miejsce - 40.45s
50m dowolnym - 3 miejsce - 35.49s

Dziurski Przemysław
50m grzbietem - 2 miejsce - 39.53s
50m dowolnym - 4 miejsce - 35.34s

Dodatkowo Konrad Pietroniec został wyróżniony statuetką za 3 miejsce, oraz Przemysław Dziurski za 5 miejsce w klasyfikacji najlepszych zawodników.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i zapraszamy na kolejne zawody w Woli.

Zdjęcia z zawodów galerii.



4 grudnia


Mistrzostwa Śląska rocznika 2004, 1-2 grudnia

Dnia 1-2 grudnia w Dąbrowie Górniczej odbyły się Mistrzostwa Śląska rocznika 2004.



W zawodach wzięły udział następujące osoby:

- Burzyńska Oliwia
- Drabik Aneta
- Nowakowska Emilia
- Sojka Aleksanra
- Widera Gabriel

Nasz Klub reprezentowało 5 zawodniczek i zawodników, a najlepszą zawodniczką była Aleksandra Sojka, zajmując dwukrotnie 11 miejsce na 100 m i 200 m stylem klasycznym.

Wyniki z zawodów:

1/ Sojka Aleksandra,
50m dowolny miejsce 25, czas 32:75
50m klasyczny miejsce 12, czas 39:17
100m klasyczny miejsce 11, czas 1:26:47
200m klasyczny miejsce 11, czas 3:07:55

2/ Burzyńska Oliwia,
50m dowolny miejsce 24, czas 32:64
100m dowolny miejsce 18, czas 1:10:29
200m dowolny miejsce 15, czas 2:32:74
400m dowolny miejsce 12, czas 5:20:53

3/ Drabik Aneta,
50m dowolny miejsce 38, czas 34:37
50m motylkowy miejsce 27, czas 38:85
100m motylkowy miejsce 13, czas 1:28:41
100m zmienny miejsce 17, czas 1:25:40

4/ Nowakowska Emilia,
50m dowolny miejsce 47, czas 37:38
50m grzbietowy miejsce 29, czas 46:09
50m klasyczny miejsce 29, czas 46:09
100m klasyczny - niestety DYSKW (błąd techniczny do poprawienia)

5/ Widera Gabriel,
50m klasyczny miejsce 33, czas 44:76
100m klasyczny miejsce 16, czas 1:29:43
200m klasyczny miejsce 15, czas 3:13:07


Zdjęcia z zawodów galerii.





4 grudnia 2017


Mistrzostwa Śląska rocznika 2007, 24.11, Dąbrowa Górnicza

Dnia 24 listopada 2017 roku w Dąbrowie Górniczej na basenie Szkoły Sportowej im. Polskich Olimpijczyków odbyły się Mistrzostwa Śląska rocznika 2007.



W zawodach brało udział 307 zawodników ze wszystkich klubów śląskich. Nasz Klub reprezentował pięć zawodniczek - Banasik Emilia,Domżalska Nadia,Niemczyk Julia,Rogozińska Magdalena, Zawada Julia. Wszystkie dziewczynki poprawiły swoje wyniki życiowe i zaliczyły zawody do udanych.

Zawodniczki osiągnęły następujące czasy:

Banasik Emilia
50m dowolny miejsce 82. - 46.38
50m grzbietowy miejsce 62. - 53.33
50m klasyczny miejsce 42. - 55.94
100m klasyczny miejsce 35.- 1:59.36

Domżalska Nadia
50m dowolny miejsce 44. - 41.48
50m grzbietowy miejsce 44. - 51.01
50m klasyczny miejsce 60. - 1:00.50
100m klasyczny miejsce 46.- 2:13.64

Niemczyk Julia
50m dowolny miejsce 39. - 41.19
50m grzbietowy miejsce 27. - 47.08
100m grzbietowy miejsce 22. 1:42.99
50m klasyczny miejsce 37. - 55.48

Rogozińska Magdalena
50m dowolny miejsce 45.- 41.56
50m grzbietowy miejsce 51.- 51.76
50m klasyczny miejsce 31. 54.17
50m motylkowy miejsce 38. 55.94

Zawada Julia
50m dowolny miejsce 71. - 44.91
50m grzbietowy miejsce 66. - 54.35
50m motylkowy miejsce 29. - 50.67

Sztafeta 4 x 50 m dowolnym miejsce 17 - 2:57.93

Bardzo dziękujemy rodzicom za dowiezienie dziewczynek na zawody oraz zachęcamy do dalszej regularnej i owocnej pracy.

Warto także podkreślić że większość dziewczynek dopiero rozpoczęła swoją przygodę z pływaniem w tym roku. Kolejne zawody tej rangi odbędą się w czerwcu!!!

Zdjęcia z zawodów galerii.



28 listopada 2017


Zawody Mikołajkowe, Wola, 2 grudnia

Dnia 2 grudnia odbędą się w Woli koło Miedźnej Zawody Mikołajkowe.

Do reprezentacji naszego Klubu zostały wyznaczone następujące osoby:

Czajor Kuba
Czerniawski Jakub
Dziurski Przemysław
Jędrzejek Dawid
Klaszczyk Filip
Kning Szymon
Krupa Bruno
Pietroniec Konrad
Sikora Michał
Banasik Emilia
Ciupa Ewelina
Ciupa Natalia
Maniura Jessika
Pękala Marta
Rogozińska magdalena
Sprutta Kinga
Wacławek Laura
Zawada Julia
Zielińska Oliwia

Wyjazd z pod Basenu "Hajduki" o godzinie 6:50. Powrót w godzinach popołudniowych.

Opłata startowa 30 zł do 29 listopada. Po tym terminie 40 zł.

Z dziećmi jedzie Pan Marcin Korek.



28 listopada 2017


Mistrzostwa Śląska rocznika 2004, 1-2 grudnia

Dnia 1-2 grudnia w Dąbrowie Górniczej odbędą się Mistrzostwa Śląska rocznika 2004.

W zawodach wezmą udział następujące osoby:

Burzyńska Oliwia
Blaszka Oliwia
Drabik Aneta
Chrobok Oliwia
Nowakowska Emilia
Sojka Aleksanra
Stępniak Michał
Widera Gabriel

Zbiórka pod basenem Hajduki w piątek i sobotę o godzinie 7:45. Dzieci mają zagwarantowany obiad w piątek po I bloku startowym.

Powrót w późnych godzinach popołudniowych. Opłata 40 zł za 4 starty.



21 listopada 2017


ZAWODNICY I KWARTAŁU SZKOLENIOWEGO

Zawodnikiem I kwartału szkoleniowego w grupie juniorów starszych zostaje Przemysław Dziurski.




15 listopada 2017


Zgoda na możliwość korzystania z miejskich obiektów i urządzeń użyteczności publicznej

Szanowni Państwo,

Po długotrwałych staraniach zarządu nasz klub uzyskał wydaną przez Prezydenta Miasta Chorzów Andrzeja Kotalę oraz Naczelnika Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki Rafała Zarembę a tym samym przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie zgodę na możliwość korzystania z miejskich obiektów i urządzeń użyteczności publicznej na preferencyjnych warunkach zgodnie z zarządzeniem Nr OR . 153 . 2017 Prezydenta Miasta Chorzów z dnia 1 września 2017 r.

Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.


Zarząd

KP Sukces



13 listopada 2017


Pożegnanie trenera

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że trener Klubu KP Sukces, Mateusz Kościelniak zakończył współpracę z naszym klubem z dniem 31.10.2017 roku.

Serdecznie dziękujemy za współpracę, serce i czas poświęcony naszym wychowankom.
Życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym.

Jednocześnie informuję, że nowym trenerem który zasili kadrę trenerską w naszym klubie jest Pan Adam Chyliński - Trener pływania II klasy z licencją Polskiego Związku Pływackiego.

Pan Adam będzie prowadzi treningi w poniedziałek 16:00- 17:00 dla grupy początkującej oraz w środę 15:30-17:00 dla grupy juniorskiej młodszej.


Zarząd KP "Sukces" Chorzów



13 listopada 2017


Warsztaty Pływackie Fundacji Otylii Jędrzęjczak

Nasi kolejni zawodnicy Aneta Drabik oraz Przemysław Dziurski wzięli udział w warsztatach zorganizowanych przez Fundację Otylii Jedrzejczak. Mają one na celu propagowanie pływania wód młodzieży, a także zaznajomienie rodziców z psychologią sportu oraz dietetyką sportowa.



Dzieci wysyłają zgłoszenia wraz z uzasadnieniem dlaczego pływają - dla najciekawszych fundowane są właśnie takie warsztaty.



13 listopada 2017


Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2004 i starszych

Dnia 8 listopada 2017 roku odbyły się zawody z serii Ligi Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2004 i starszych.

W zawodach wzięło udział 468 zawodników ze śląska.

Nasz Klub reprezentowało 10 zawodników a najlepszą zawodniczką była Aleksandra Sojka zajmując 6 miejsce na 100 m stylem klasycznym.

Pozostali zawodnicy poprawili swoje czasy życiowe ale czeka ich jeszcze dużo ciężkiej pracy.

Wyniki z zawodów:

Sojka Aleksandra,
200m dowolny miejsce 25. 2:41.02
100m klasyczny miejsce 6. 1:24.38

Burzyńsk Oliwia,
200m dowolny miejsce 18. 2:30.73
50m grzbietowy miejsce 11. 36.29

Chrobok Oliwia,
200m dowolny miejsce 26. 2:44.34
50m grzbietowy miejsce 28. 42.60

Drabik Aneta,
100m klasyczny miejsce 20. 1:37.51
100m zmienny miejsce 26. 1:27.16

Nowakowska Emilia,
50m grzbietowy miejsce 30. 45.17
100m zmienny miejsce 33. 1:35.98 205

Blaszka Oliwia,
100m klasyczny miejsce 24 - 1:41.38
100m zmienny miejsce 31. 1:31.60

Stępniak Miachał,
200m dowolny miejsce 27. 2:30.66
100m motylkowy miejsce 13. 1:17.17

Widera Gabriel,
100m klasyczny miejsce 20. 1:28.75
100m zmienny miejsce 39. 1:25.55

Kolejne zawody z serii Ligi w styczniu a przed nami grudniowe Mistrzostwa Śląska 13 latków.



2 listopada 2017


Informacja o treningach

Informujemy, że w czwartek 02.11.2017 i piątek 03.11.2017 treningi bedą odbywały się zgodnie z harmonogramem.



2 listopada 2017


Jesienne Zawody w Woli, 21-10-2017

Dnia 21 października 2017 roku odbyły się zawody pod nazwą Jesienne Zawody Pływackie Wola. W zawodach uczestniczyło 322 zawodników w rocznikach 2004-2010.



Nasz Klub reprezentowali następujący zawodnicy osiągając następujące wyniki:

Konrad Pietroniec
25 m grzbietem 24,42 miejsce - 1
25 m klasykiem 32,53 miejsce - 3

Bruno Krupa
50 m dowolnym - 36,58 miejsce - 3
50 m grzbietowym - 40,30 miejsce - 3

Jędrzejek Dawid
50 m grzbietem - 49,03 miejsce - 9
50 m dowolnym - 42,22 miejsce - 10

Filip Klaszczyk
25 klasyczny - 27,20 miejsce - 4
50 m dowolnym 45,99 miejsce - 6

Ciupa Natalia
50 m dowolnym - 43,27 miejsce - 13
50 grzbiet - 50,44 miejsce - 7

Ciupa Ewelina
25 m klasyk - 29,07 miejsce - 5

Rogozińska Magdalena
100 m dowolnym - 1:40,50 miejsce - 5
50 m klasyk - 54,11 miejsce - 6

Zawada Julia
100 m dowolnym - 1:44,05 miejsce - 6
50 m dowolnym - 45,70 miejsce - 11

Sprutta Kinga
50 m grzbietem - 55,12 miejsce - 9

Banasik Emila
50 m grzbietem 57,22 miejsce - 10
50 m klasyk - 57,96 miejsce - 11

Maniura Jessika
25 m klasyk - 32,48 miejsce - 8

Gratulujemy wyników i zapraszamy na kolejne zawody w Woli!!



2 listopada 2017


Jesienne Zawody w Woli, 21-10-2017

Dnia 8 listopada odbędzie się Liga Klubów Śląskich rocznik 2004 i starsi.
Zawody odbędą się na Basenie "Olimpijczyk" w Gliwicach. Zawodnicy wyznaczeni do udziału w zawodach to:

Burzyńska Oliwia
Sojka Aleksandra
Drabik Aneta
Chrobok Oliwia
Krzyż Wiktoria
Blaszka Oliwia
Stępniak Michał
Widera Gabriel

Zbiórka pod basenem "Hajduki" o godzinie 7:15.

Powrót w godzinach popołudniowych. W tym dniu grupa wieczorna nie ma treningu o godzinie 19:00. Z zawodnikami jedzie trener Olga Niemczyk



2 listopada 2017


X Ogólnopolski Integracyjny Miting Pływacki im. Maćka Maika,
20-22.10.2017


DW dniach 20-22 października odbył się X Ogólnopolski Integracyjny Miting Pływacki im. Maćka Maika. Na zawodach wystartowało 270 zawodników niepełno i pełno sprawnych. Maciek Maik był wielokrotnym Mistrzem Świata Niepełnosprawnych jak również Mistrzem Olimpijskim.

Nasz Klub reprezentowało 11 zawodników którzy osiągnęli następujące wyniki:

Burzyńska Oliwia
50 m grzbietowym - 36,46 miejsce - 9
100 m dowolnym - 1:10,75 miejsce - 11
400 m dowolnym - 5:14,36 miejsce - 7
100 m grzbietem - 1:18.29 miejsce - 5

Sojka Aleksandra
50 m dowolnym - 32,42 miejsce -12
50 m grzbietowym -39,77 miejsce - 13
400 m dowolnym - 5:29,63 miejsce - 10
50 m klasycznym - 39,07 miejsce - 5

Drabik Aneta
50 m dowolnym - 34,52 miejsce - 15
50 m grzbietowym - 42,41 miejsce -14
100 m klasycznym - 1:37,88 miejsce - 5

Blaszka Oliwia
50 m dowolnym 35,93 miejsce - 17
100 m dowolnym 1:20,08 miejsce - 14
50 m klasykiem - 45,33 miejsce -9
100 m klasykiem - 1:41,18 miejsce - 15

Chrobok Oliwia
50 m dowolnym - 35,39 miejsce - 16
100 m dowolnym -1:18,54 miejsce - 13
50 m klasykiem - 49,09 miejsce - 12

Stępniak Michał
50 m dowolnym - 31,98 miejsce - 34
100 m dowolnym - 1:09,58 miejsce - 29
50 m delfinem - 33,18 miejsce - 15
200 m zmiennym -2:52,38 miejsce - 14

Widera Gabriel
50 m dowolnym - 36,06 miejsce - 38
50 klasyk - 41,91 miejsce - 11
100 m klasyk - 1:37,70 miejsce - 13

Sikora Michał
50 m dowolnym -34,61 miejsce - 4
100 m klasyk 1:42,30 miejsce - 5

Dziurski Przemysław
50 m grzbietowym - 39,76 miejsce -4
100 m grzbietowym - 1:24,11 miejsce - 2
200 m zmiennym - 3:12,98 miejsce - 5
50 m dowolnym - 36,17 miejsce - 9

Czerniawski Jakub
50 m dowolnym - 33,42 miejsce - 3
100 m dowolnym - 1:12,96 miejsce - 1
400 m dowolnym - 5:52,06 miejsce -4
200 m zmiennym - 3:09,75 miejsce - 4

Zapraszamy na kolejny Ogólnopolski Integracyjny Miting Pływacki im. Maćka Maika za rok!!!



17 października 2017


Jesienne Zawody w Woli, 21-10-2017

Dnia 21 października 2017 roku następujące dzieci zostały wyznaczone do udziału w zawodach pod nazwą "Jesienne Zawody w Woli":

Ewelina Ciupa
Jessica Maniura
Konrad Pietroniec
Filip Klaszczyk
Julia Zawada
Kinga Sprutta
Magdalena Rogozińska
Jakub Kudłaciok
Kuba Czajor
Emilia Banasik
Bruno Krupa
Wiktoria Krzyż
Dawid Jędrzejek
Natalia Ciupa

Zbiórka pod basenem "Hajduki" w sobotę o godzinie 7:00, powrót około godziny 16.

Opiekun Grupy Pan Marcin Korek - 505333162



17 października 2017


Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2004, Gliwice. 6-10-2017

Dnia 6 października 2017 roku Nasi zawodnicy z rocznika 2004 wystartowali w Lidze Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2004 i starszych na Basenie "Olimpijczyk" w Gliwicach.

Zawody po raz pierwszy odbyły się na basenie 50 m co było niemałym wyzwaniem dla Naszych klubowiczów. W zawodach uczestniczyło 471 zawodników i zawodniczek z całego Śląska.

Z naszego Klubu najlepiej wypadła Oliwia Burzyńska zajmując 5 miejsce na 100 m stylem grzbietowym ale także dzięki Oli Sojce i Michałowi Stępniakowi zdobyliśmy pierwsze punkty ligowe. Dziękujemy i gratulujemy Kolejna edycja zawodów w listopadzie.

Zawodnicy osiągnęli następujące wyniki:

Blaszka Oliwia,
100m dowolny 1:21.51
50m motylkowy 41.19

Burzyńsk Oliwia,
100m dowolny 1:12.82
100m grzbietowy 1:21.79

Chrobok Oliwia,
100m dowolny 1:21.86
100m grzbietowy 1:30.64

Drabik Aneta,
200m klasyczny 3:32.98
200m zmienny 3:15.22

Nowakowska Emilia,
100m dowolny 1:27.11
100m grzbietowy 1:39.30

Sojka Aleksandra,
100m grzbietowy 1:25.80
200m zmienny 3:01.35

Stępniak Miachał,
100m dowolny 1:11.91
50m motylkowy 34.56

Widera Gabriel,
100m dowolny 1:21.63
200m klasyczny 3:25.29



6 października 2017


X Ogólnopolskie zawody Integracyjne im. Maćka Maika

W dniach 21 - 22 października odbywają się X Ogólnopolskie zawody Integracyjne im. Maćka Maika w Tychach. Nasz Klub będą reprezentować następujące osoby:

Oliwia Blaszka
Oliwia Burzyńska
Oliwia Chrobok
Aneta Drabik
Emilia Nowakowska
Aleksandra Sojka
Michał Stępniak
Gabriel Widera
Jakub Czerniawski
Przemysław Dziurski
Michał Sikora.

Więcej informacji dotyczących zbiórki będzie podane około 15 października.

Trener Olga Niemczyk



5 października 2017


Liga Klubów Ślaskich rocznik 2004 i starsi

Dnia 6 października odbywa się Liga Klubów Ślaskich rocznik 2004 i starsi na basenie "Olimpijczyk" w Gliwicach. Na zawdy jada następujące osoby:

Oliwia Blaszka
Oliwia Burzyńska
Oliwia Chrobok
Aneta Drabik
Emilia Nowakowska
Aleksandra Sojka
Michał Stępniak
Gabriel Widera.

Zbiórka przed Basenem "Hajduki" o godzinie 7:20. Powrót w godzinach popołudniowych.

Trener Olga Niemczyk



5 października 2017


Zawody Pływackie o Puchar Rosomaka

Dnia 30 września br. w Siemianowicach Śląskich odbył się Puchar "Rosomaka". Nasz klub reprezentowało 12 zawodników którzy osiągnęli następujące wyniki:

BLASZKA Oliwia
50m dowolny 36.18
100m dowolny 1:19.87
50m klasyczny 44.82
50m motylkowy 42.46

BURZYŃSKA Oliwia,
50m dowolny 32.81
100m dowolny 1:10.20
50m grzbietowy 35.93
100m grzbietowy 1:19,51

CHROBOK Oliwia,br> 50m dowolny 37.06
100m dowolny 1:18.94
50m grzbietowy 41.29
100m grzbietowy 1:32.15

DRABIK Aneta,br> 50m dowolny 36.05
50m motylkowy 42.00
100m motylkowy 1:35.05

DZIURSKI Przemysław,
50m dowolny 36.73
100m dowolny 1:24.42
50m grzbietowy . 40.85
50m motylkowy 47,25

JĘDRZEJEK Dawid,
50m dowolny 44.21
50m grzbietowy 49.59
100m grzbietowy 1:44.57
50m klasyczny 49.97

NIEMCZYK Julia,
50m dowolny 40.72
50m grzbietowy 49.26
50m klasyczny 54.72

NOWAKOWSKA Emilia,
50m dowolny 39.03
50m grzbietowy 44.57
100m grzbietowy 1:35.82
50m klasyczny 46.95

ROGOZINSKA Magdalena,
50m dowolny 45.42
50m grzbietowy 53.78
50m motylkowy 54.67

SIKORA Michał,
50m dowolny 35.54
100m dowolny 1:19.14
50m grzbietowy 43.46
100m grzbietowy 1:34.67

SOJKA Alesandra,
50m grzbietowy 39.16
100m grzbietowy 1:23.47
50m klasyczny 40.02
100m klasyczny 1:25.89

STĘPNIAK Michał,
50m dowolny 31.63
100m dowolny 1:10.70
50m motylkowy 33.82
100m motylkowy 1:17.10

Sztafeta kobiet 4 x 50 m zmiennym - miejsce 3

Gratulujemy wyników i zapraszamy za rok!!!


Zdjęcia z zawodów galerii.



28 września 2017


Zawody Pływackie o Puchar Rosomaka

Okres wakacji za nami, obóz zaliczony. Pierwszy miesiąc ciężkiej pracy dobiega końca. Pojawiły się pierwsze chwile zwątpienia ale kto ciężko nie pracuje nie osiąga wyników.

Teraz przed nami pierwsze Zawody Pływackie o Puchar Rosomaka.

Zawodnikami wytypowanymi do reprezentowania naszego klubu są:

Czerniawski Jakub
Dziurski Przemysław
Jędrzejek Dawid
Sikora Michał
Stępniak Michał
Blaszka Oliwia
Burzyńska Oliwia
Chrobok Oliwia
Drabik Aneta
Niemczyk Julia
Nowakowska Emilia
Rogozińska Magdalena
Sojka Aleksandra,

Dzieci zbierają się 30 września, o godzinie 7:45 przy wejściu na Kompleks Sportowy "MICHAŁ":

41-103 Siemianowice Śląskie (Michałkowice)
ul. E. Orzeszkowej 1.

Prosimy aby dzieci miały ze sobą wymienne ręczniki oraz koszulki z uwagi na II bloki startowe.

Klub wykupił dzieciom obiady w przerwie pomiędzy blokami.

W czasie startów dzieci mają przebywać zgodnie ze zleceniem organizatora na hali sportowej.

Trenerzy



STARSZE WIADOMOŚCI - 2016/2017